Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nie, že by som chcela vyrývať, ale všimla som si, že niektorí miesto písmena "ch" používajú "x". Je to nejaký módny trend v PC komunikácii, alebo mi ušla nejaká zmena v gramatických pravidlách?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

cathyc Pozri príspevok
toto som už pred rokmi počula, ale nemám presný pomer. Musí tam byť určité množstvo, aby sa uvolnil cukor z ovocia, ale nie zas veľa, aby to nebolo slané. Ak vieš ako na to, tak to sem hoď.
Je o tom téma v receptoch a potvrdzujem,že su fajné.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
Nie, že by som chcela vyrývať, ale všimla som si, že niektorí miesto písmena "ch" používajú "x". Je to nejaký módny trend v PC komunikácii, alebo mi ušla nejaká zmena v gramatických pravidlách?
Nie nieje to zmena,ale to mi vysvetlil sused puberťák- to si mladí tak skracujú čas,keď píšu sms-ky ,aby nemuseli napísať ch,tak napíšu x...-je to rýchlejšie...
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Kazu Pozri príspevok
Nie, že by som chcela vyrývať, ale všimla som si, že niektorí miesto písmena "ch" používajú "x". Je to nejaký módny trend v PC komunikácii, alebo mi ušla nejaká zmena v gramatických pravidlách?
ryxlejsie pisanie. pouzivanie roznyx skratiek na forax - bezna zalezitost
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

BXLmiami Pozri príspevok
Je o tom téma v receptoch a potvrdzujem,že su fajné.
vieš aj názov tej témy?
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
stormcatcher Pozri príspevok
...a co tak tvoja nesxopnost, ze k nim nepatriš...
Nikdy neuverím, že 30 ročný človek má na dvore bugatti iba vďaka tvrdej legálnej práci...
Možno preto je to zábavné
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

cathyc Pozri príspevok
Prečo nie??? možno pravdivé, ale pre mňa aj zábavné.
Som rada, že som ťa pobavila, lebo to znamená, že som dnes urobila aspoň takýto maličký dobrý skutok .
Páčil sa ti aj vtip?
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Martin Mocko Pozri príspevok
Nikdy neuverím, že 30 ročný človek má na dvore bugatti iba vďaka tvrdej legálnej práci...
Možno preto je to zábavné
ani ja a prave preto ju sxovavam do garaze.
teraz vazne: aky vplyv ma boh na to, ze tvoj 30 rocny sused ma bugatti a ty nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
stormcatcher Pozri príspevok
ani ja a prave preto ju sxovavam do garaze.
teraz vazne: aky vplyv ma boh na to, ze tvoj 30 rocny sused ma bugatti a ty nie?
Teba veľmi rada vidím. Vždy som naplnená pozitívnou energiou, keď stretnem Tvoj nick... Boh má vplyv na to taký, že ten tridsaťročný sa viac modlí ako pracuje....
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
stormcatcher Pozri príspevok
ani ja a prave preto ju sxovavam do garaze.
teraz vazne: aky vplyv ma boh na to, ze tvoj 30 rocny sused ma bugatti a ty nie?
Nehovorím o susedovi, ale iba tak všeobecne. Môj príspevok bol skôr ako "povzdych"...netreba ho brať úplne doslovne. Bola to skôr reakcia na príspevok od danushky. Takých prípadov je veľa..a ešte ďaleko horších. A keď sa bavíme o božej spravodlivosti - tak niektoré veci mi nepripadajú ako spravodlivé.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Martin Mocko Pozri príspevok
Nehovorím o susedovi, ale iba tak všeobecne. Môj príspevok bol skôr ako "povzdych"...netreba ho brať úplne doslovne. Bola to skôr reakcia na príspevok od danushky. Takých prípadov je veľa..a ešte ďaleko horších. A keď sa bavíme o božej spravodlivosti - tak niektoré veci mi nepripadajú ako spravodlivé.
Len tak mimochodom... Boh sľubuje raj v nebi, nie na zemi.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Gabi03 Pozri príspevok
Len tak mimochodom... Boh sľubuje raj v nebi, nie na zemi.
NA zemi si ho môžeme urobiť sami.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Martin Mocko Pozri príspevok
Nehovorím o susedovi, ale iba tak všeobecne. Môj príspevok bol skôr ako "povzdych"...netreba ho brať úplne doslovne. Bola to skôr reakcia na príspevok od danushky. Takých prípadov je veľa..a ešte ďaleko horších. A keď sa bavíme o božej spravodlivosti - tak niektoré veci mi nepripadajú ako spravodlivé.
co dnes nie je, zajtra to moze byt aktualne. co ked uvidis suseda ako vystupuje z lamborghini.
veriaci by ti odpovedal, "nie si kompetentny posudzovat boziu volu".
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Gabi03 Pozri príspevok
Len tak mimochodom... Boh sľubuje raj v nebi, nie na zemi.
Tweety Pozri príspevok
NA zemi si ho môžeme urobiť sami.
ako v nebi, tak i na zemi - ci nie?
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Len tak mimochodom... Boh sľubuje raj v nebi, nie na zemi.
A ktorý je ten správny..ktorý to sľubuje?
kresťanský? islamský? židovský? hinduistický? budhistický? ...
Asi každý, že? Ale každý iba svojim ovečkám.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Martin Mocko Pozri príspevok
A ktorý je ten správny..ktorý to sľubuje?
kresťanský? islamský? židovský? hinduistický? budhistický? ...
Asi každý, že? Ale každý iba svojim ovečkám.
Juj, nechcela som rozprúdiť taktúto debatu. Aj keby sa mi dvaja zhodneme (čo pochybujem), tak vždy sa nájde niekto, kto bude mať iný názor.
Bola to len poznámka.
0 0
paťuška paťuška

paťuška je offline (nepripojený) paťuška

Pred chvíľou ma vyviedla z miery zubárka, ktorej mimochodom robím papiere za smiešnu sumu (100e ročne) keď si od môjho syna vypýtala 27 eur za plombovanie zuba (amalgánová plomba). Ale asi tak mi treba. Moja babka vždy vravela, budeš potrestaná za svoje dobré skutky.....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

paťuška Pozri príspevok
Pred chvíľou ma vyviedla z miery zubárka, ktorej mimochodom robím papiere za smiešnu sumu (100e ročne) keď si od môjho syna vypýtala 27 eur za plombovanie zuba (amalgánová plomba). Ale asi tak mi treba. Moja babka vždy vravela, budeš potrestaná za svoje dobré skutky.....
"Každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán."

U môjho zubára platím tak 20 EUR. No usudzujem, že aj on zvýšil ceny, čo ma vôbec neteší. Ešte menej ma teší, že si to s veľkou pravdepodobnosťou overím na vlastnej koži, či skôr zuboch
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

paťuška Pozri príspevok
Pred chvíľou ma vyviedla z miery zubárka, ktorej mimochodom robím papiere za smiešnu sumu (100e ročne) keď si od môjho syna vypýtala 27 eur za plombovanie zuba (amalgánová plomba). Ale asi tak mi treba. Moja babka vždy vravela, budeš potrestaná za svoje dobré skutky.....
Paťuška, dúfam že návšteva Tv. syna pani zubárky Ťa zobudila a nájdeš v sebe odvahu a pani zubárke povieš, že odteraz za 100€ papiere nebudú.

Toto by ma fakt dostalo a myslím, že by som zmenila nielen zubára, ale aj by som takého klienta odmietla v budúcnosti.
...fuj, až sa to zle počúva...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať