Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
stormcatcher Pozri príspevok
ziadna novina
sa nehádam ...
na rozdiel odomna si uz tam bol
Čítať a byť niekde ....nie je medzi tým rozdiel náhodou ???
Aj o Evereste som už čítal ...aj o Mesiaci ...
myslim ,ze je to svetove prvenstvo. nikdy ziadna smska z mojho mobilu nebola odoslana. ceny ma nezaujimaju
Prečo nevyužiť vymoženosti techniky ???
Posielal som , posielam a aj budem posielať ...
Jednoduché , krátke a výstižné ...aby som skratky nemusel používať . Napríklad ch = x ... for = 4 ... áno,súhlas = jj ...
A tieto mi už teda fakt nič nevravia ...galimatiáš ...
SMS skratky
27. března 2007 v 19:08 | •Rôzne•
:-) _som šťastná
:-)) _ som nadšená
:-( _som smutná
:-(( _som v háji
%-) _som z toho zmätená
:-S _ neviem, čo na to povedať

[hore]) _ sčervenala som


S _som nervózna
:_( _plačem
:-X _vyrazilo mi to dych
:-@ _to je ale des!
:-C _ako to ide?
:-I _skvele
:-ZZZZ
(:-# _nikomu ani muk
:-* _bozkávam ťa
^@* _som po uši zamilovaná
:-[ _naštval ma
I-() _som unavená
:-> _som z neho celkom paf
6@ _si moja láska
-‗ _vybuchla som pri pís.
-*)= _písomka dopadla super
#- _musím zostať doma
:/_ _chceš ísť dnes von?
:-9 _nemôžem čakať
+! _tak dobre!
-! _to by mi ani vo sne nenapadlo
W! _daj sa do toho!
Len tak , mimochodom ...hádam sa nebudeme vypravdovať ....či ....???
Lebo inak , je to balada o háčku , mládež nech si píše ako chce , mne je to šumafuk ...
Naposledy upravil buchač : 14.07.10 at 16:06
1 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok
Som rada, že som ťa pobavila, lebo to znamená, že som dnes urobila aspoň takýto maličký dobrý skutok .
Páčil sa ti aj vtip?
veľmi sa mi páčil
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

buchač Pozri príspevok
A tieto mi už teda fakt nič nevravia ...galimatiáš ...
pouzivam len jedno
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

stormcatcher Pozri príspevok
dufam, ze s tym x-kom som ti nesposobil ziadnu fobiu. ak ano, ospravedlnujem sa. okrem vas si to nikto ani nevsima.
ten avatar ma troxu mrzi, nic skaredsie som nenasiel
ocenujem tvoju toleranciu
Vieš, x-ká neX-ká, avatar neavatar...to nie je dôležité.
Človek keď trošku vyrastie, všíma si skryté, také neviditeľné.
A hoci je Tvoj nick taký tajomný, obrázok strašidelný, aj tak som presvedčená, že si dobráčisko a navyše veľmi mierumilovné.
Pôvodne som chcela oceniť tento Tvoj citovaný príspevok, ale keďže týmto ocenením by si nevedel čo vlastne ocenením myslím, tak to píšem a ocením ho až teraz.

Apropó, aj moja tolerancia má hranice.
Napríklad pred mesiacom som po zistení, že moje deti za týždeň zlikvidovali 60 vajec z chladničky dotolerovala. Keď dcéra posledné dve vytiahla na praženicu, veru tie vajcia leteli priamo do kuchynského okna .
To som snažila ovládať a vyberala som miesto, ktoré sa bude dať ľahko očistiť, predsa len taká stena - tá by sa musela maľovať .
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

danushka Pozri príspevok
Vieš, x-ká neX-ká, avatar neavatar...to nie je dôležité.
Človek keď trošku vyrastie, všíma si skryté, také neviditeľné.
A hoci je Tvoj nick taký tajomný, obrázok strašidelný, aj tak som presvedčená, že si dobráčisko a navyše veľmi mierumilovné.
Pôvodne som chcela oceniť tento Tvoj citovaný príspevok, ale keďže týmto ocenením by si nevedel čo vlastne ocenením myslím, tak to píšem a ocením ho až teraz.

Apropó, aj moja tolerancia má hranice.
Napríklad pred mesiacom som po zistení, že moje deti za týždeň zlikvidovali 60 vajec z chladničky dotolerovala. Keď dcéra posledné dve vytiahla na praženicu, veru tie vajcia leteli priamo do kuchynského okna .
To som snažila ovládať a vyberala som miesto, ktoré sa bude dať ľahko očistiť, predsa len taká stena - tá by sa musela maľovať .
dúfam, ze to jedno pismeno nepreskoci nad hranicu tolerancie
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

našťastie mám laťku tolerancie véééľmi vysoko, ale 60 vajec je 60 vajec
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
...
Apropó, aj moja tolerancia má hranice.
...
Keď dcéra posledné dve vytiahla
...
To som snažila ovládať a vyberala som miesto, ktoré sa bude dať ľahko očistiť, predsa len taká stena - tá by sa musela maľovať .
Mala si byť rýchlejšia ...hlavne o tie DVE sa jedná ...
Miesto si už určite mala vybraté ........či ...???
Ach ....tááá láska nebeskááááá

0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
danushka Pozri príspevok
ním myslím, tak to píšem a ocením ho až teraz.

Apropó, aj moja tolerancia má hranice.
Napríklad pred mesiacom som po zistení, že moje deti za týždeň zlikvidovali 60 vajec z chladničky dotolerovala. Keď dcéra posledné dve vytiahla na praženicu, veru tie vajcia leteli priamo do kuchynského okna .
To som snažila ovládať a vyberala som miesto, ktoré sa bude dať ľahko očistiť, predsa len taká stena - tá by sa musela maľovať .
Ale Danuška, veď 60 vajec za 7 dní, to je len 8, ....na deň a na dve osoby len 4 na deň.
A vieš, že len také tiramisu "zhltne" 4-5 vajec ...
No ale toho cholesterolu ....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Rozalka Pozri príspevok
Ale Danuška, veď 60 vajec za 7 dní, to je len 8, ....na deň a na dve osoby len 4 na deň.
A vieš, že len také tiramisu "zhltne" 4-5 vajec ...
No ale toho cholesterolu ....
Ty počuj Rozálka, nedávala si rady tým mojim predtým, než spustili svoje argumenty ?
Odkedy sú deti na prázdninách a zmizli z domu hneď v deň vysvedčenia, my s mužom máme z 10 vajec 9... aj to jedno som dala nášmu hafanovi, nech sa mu leskne srsť.
Zato vajcia teraz nemiznú, ale mojej dcére z jej izby zmizlo množstvo neporiadku.
Na toto sa vždy teším, že povyhadzujem všetky ,,potrebné" čarachy. Toľko papieričkov, odkazov, ťahákov, ponožiek bez páru, ptákovín, volovín kade-tade pozašívaných v zásuvkách, skrinkách, jojojóój...
A čo je zvláštne, po dvoch mesiacoch keď sa dcéra vráti domov, nič jej nechýba.
Zato synovi sa poriadky v jeho pelechu už neodvážim robiť, to by nemdopadlo dobre.
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

calawen Pozri príspevok
konečne idem dnes k zubárovi - v piatok sa mi ulomil kus zuba a keďže ma to nebolelo, sestrička ma objednala až na dnes. Len problém je, že tam mám byť na pravé poludnie...
Dopadla som tak, že sa mi neulomil kus zuba, ale kus plomby a ten zub už bol vhodný iba ak na vytiahnutie...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Aj ja mám rada "japonizáciu" - takto nazývam činnosť, keď likvidujem nepotrebné veci.
Držím sa hesla: ak som toto nepotrebovala rok (pri sezónnych som rozšafnejšia, uznám až 3 roky), tak to už potrebovať nebudem.

Čo však s mojou polovičkou, pracovisko doma, je doma stále a čo je najhoršie, ku každej hlúposti má "citový vzťah". Takže veľa toho nenajaponizujem.
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

calawen Pozri príspevok
Dopadla som tak, že sa mi neulomil kus zuba, ale kus plomby a ten zub už bol vhodný iba ak na vytiahnutie...
...hlavne, že už neboľká
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

danushka Pozri príspevok
No takto by som bola Juraj vyškerená, keby sa aj ovocia urodilo na stromoch.
Ale tento rok v našej záhradke kde - tu nejaká marhuľka len, slivky také biedne, zošuverené.
Ej veru, tohto roka nebude domáca slivovička a baracka už vôbec nie...
Ja by som bola tak vyškerená, keby napr. také marhule stáli menej ako 2 EUR. Záhradu máme len takú mini, bez stromov, takže väčšinu ovocia kupujeme, ale tie ceny teraz - hrôza. A nielen ovocia, ale aj zeleniny. Aspoň, že sa nám tento rok dobre okotili jahody , len mama časť z nich minula tak zbytočne - na griotku alebo na sirup - no také plytvanie, takto hrozí, že už v marci nebudeme mať z čoho robiť pravidlené sobotňajšie jahodové gule
Edit: ale čerešniam z Grécka za 3 EUR som neodolala.
Naposledy upravil Llívia : 14.07.10 at 20:03
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
danushka Pozri príspevok
Ty počuj Rozálka, nedávala si rady tým mojim predtým, než spustili svoje argumenty ?
Odkedy sú deti na prázdninách a zmizli z domu hneď v deň vysvedčenia, my s mužom máme z 10 vajec 9... aj to jedno som dala nášmu hafanovi, nech sa mu leskne srsť.
Zato vajcia teraz nemiznú, ale mojej dcére z jej izby zmizlo množstvo neporiadku.
Na toto sa vždy teším, že povyhadzujem všetky ,,potrebné" čarachy. Toľko papieričkov, odkazov, ťahákov, ponožiek bez páru, ptákovín, volovín kade-tade pozašívaných v zásuvkách, skrinkách, jojojóój...
A čo je zvláštne, po dvoch mesiacoch keď sa dcéra vráti domov, nič jej nechýba.
Zato synovi sa poriadky v jeho pelechu už neodvážim robiť, to by nemdopadlo dobre.
Nie len Tvojej dcére nič nechýba , ale myslím si , že aj my mamky sme také , že veľa vecí odkladáme zbytočne .Po čase ma chytí vyhadzovacia mánia a verte alebo neverte , potom zistím, že fakt mi to ani nechýba.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Llívia Pozri príspevok
Ja by som bola tak vyškerená, keby napr. také marhule stáli menej ako 2 EUR. Záhradu máme len takú mini, bez stromov, takže väčšinu ovocia kupujeme, ale tie ceny teraz - hrôza. A nielen ovocia, ale aj zeleniny. Aspoň, že sa nám tento rok dobre okotili jahody , len mama časť z nich minula tak zbytočne - na griotku alebo na sirup - no také plytvanie, takto hrozí, že už v marci nebudeme mať z čoho robiť pravidlené sobotňajšie jahodové gule
Edit: ale čerešniam z Grécka za 3 EUR som neodolala.
No tak tie gule polejete griotkou...dáte si ich na večeru, bude sa Vám dobre hajkať .
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Zita5 Pozri príspevok
Nie len Tvojej dcére nič nechýba , ale myslím si , že aj my mamky sme také , že veľa vecí odkladáme zbytočne .Po čase ma chytí vyhadzovacia mánia a verte alebo neverte , potom zistím, že fakt mi to ani nechýba.
Ja to tiež robím v takých pravidelných šokových intervaloch. Často sa mi však stane, že vec, ktorú som nepotrebovala trebars aj tri roky, min. do týždňa postrádam. No čo už, cesta späť nie je. Ospravedlňujem sa za čechizmus, ale akosi mi to tam pasovalo.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
tak to tu sú čerešne z turecka po 8 euračov, shi..
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

bettylou Pozri príspevok
tak to tu sú čerešne z turecka po 8 euračov, shi..
bodaj by nie, keď merali takú cestu a koľko ľudí sa na nich musí napásť. Len tí chudáci oberači zarobili ledva na chlieb a my ich kúpou podporujeme ďalšie ničenie planéty.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

danushka Pozri príspevok
No tak tie gule polejete griotkou...dáte si ich na večeru, bude sa Vám dobre hajkať .
Ja mám radšej vývar, v ktorom sa varili gule, a kakao a cukor, cukor, kopu práškového cukru! Nemám rada presladené jedlo, ale gule sú fakt výnimkou. A griotka u mňa neprichádza do úvahy - alkohol je pre mňa ee Ešte doplním: u nás sú gule na obed a na večeru len ak nejaké zostanú.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

bettylou Pozri príspevok
tak to tu sú čerešne z turecka po 8 euračov, shi..
Tak to som natrafila na dobrú akciu v Kauflande
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať