Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

marleau Pozri príspevok
Tvrdí,že fajčí na balkóne a v kotolni.Ale keď tam dáme fernet-citrus,znesiem aj dym,len mi ho nesmie fúkať do tváre.Mimo,preč,het fúkať.Pozdáva sa?
Hát, fernet-citrus...no pozrime sa, už by aj pretrpel čosi
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

danushka Pozri príspevok
Pozri marleau,
ak som dobre pochopila, kvalitu svojich potencionálnych zamestnancov prehodnocuješ aj merítkom, či fajčí, alebo nefajčí.

Môj kolega teraz dostal výpoveď. Nefajčí, nepije, krotký ako baránok, na prahu 50tky dostal výpoveď, pretože nepodal výkon, ktorý od neho zamestnávateľ očakával, výkon merateľný číslami, eurami.
Som od neho 10 rokov mladšia, drzejšia, jazykovo zdatnejšia, napriek tomu, že fajčím a frflem, zatiaľ vo firme fungujem ďalej, viem že sa situácia môže zvrtnúť ináč.

Tým len chcem povedať, že schopnosti človeka, jeho dravosť, profesionalita, umenie predať sa nezávisia od množstva vyfajčených cigariet a toto by si Ty ako zamestnávateľ mal vedieť prečítať vo svojich zamestnancoch.
Ja som takého prijal,lebo som mu chcel dať šancu.On ju využil.Dal som mu robotu adekvátnu vzdelaniu,fyzickej sile,schopnostiam.Na druhejnstrane netvrdím,že nefajčiar je lepší zamestnanec.Sa mi zdá,že Ti už nemám písať,nebudem.Možem za to,že mi to tak veľmi škodí???
0 0
ajkariky ajkariky

ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

Celý deň som mala taký nemastný, neslaný bez nálady, večer kuki na poradu a skončila som teraz je pól noc a náladička po prečítaní dnešných príspevkov výborná aj som sa zasmiala vďaka pepsi. Danushke, lenkak a vlastne Vám všetkým,škoda len že už idem spať, neva zajtra som tu zas, dobrú nôcku želám.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
marleau Pozri príspevok
Tvrdí,že fajčí na balkóne a v kotolni.Ale keď tam dáme fernet-citrus,znesiem aj dym,len mi ho nesmie fúkať do tváre.Mimo,preč,het fúkať.Pozdáva sa?
Ako sa vám podarilo naviesť ho na to fajčenie?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marjankaj Pozri príspevok
Ako sa vám podarilo naviesť ho na to fajčenie?
.

..no, jedine s neresťami sa môže dostať do pekla...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

marjankaj Pozri príspevok
Ako sa vám podarilo naviesť ho na to fajčenie?
To sa nepodarí nikomu.To je taká istota,že až.Brat-dvojča húli ostošesť,ale mne sa to vyhne,vždy.Tomu ver.Dám na to krk.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

pepsikova Pozri príspevok
.

..no, jedine s neresťami sa môže dostať do pekla...
Ja sa tam dostanem pohodlne.Už len preto,že som vyfackal farára.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

marleau Pozri príspevok
Ja som takého prijal,lebo som mu chcel dať šancu.On ju využil.Dal som mu robotu adekvátnu vzdelaniu,fyzickej sile,schopnostiam.Na druhejnstrane netvrdím,že nefajčiar je lepší zamestnanec.Sa mi zdá,že Ti už nemám písať,nebudem.Možem za to,že mi to tak veľmi škodí???
Pokojne môžeš písať, ako vidíš - svet nie je čierno-biely, je farebný a ja som rada, že je taký.
Zdalo sa mi trošku, že komunikácia s Tebou ... mohla by byť ťažká, ale mýlila som sa a pokojne zaspím a dúfam, že aj Ty.

A pošepnem Ti, aby si vedel čo znamená večné 17tky na Porade.
Všetky tu máme 17násť, aj tie milé dievčence, čo sú na dôchodku, tu sa máme zväčša všetci radi, radi si zašantíme vo voľných témičkách.
Naposledy upravil danushka : 15.07.10 at 23:01 Dôvod: ...žiadna tu nie je na dôchodku, dristám...ako by aj mohla, keď má 17násť !!!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..

1...neráta...kukni, koľkí tu papuľujú...čo chceš byť ako každý?..

2...hej, vy ste múdri, budete sa prekrikovať a ja osprostiem nakomplet...a keď som osprostená, chutí mi cigaretka, aj dve, plynovú masku nemám ani nenafasujem a ktohovie, či je tam nejaký balkon, kam by si ma vyhnala smradiť..no..
1. tak si skúsim vymyslieť niečo iné.
2. tá plynová maska má byť pre mňa, takže balkón hľadať nemusíš

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
danushka Pozri príspevok
Pokojne môžeš písať, ako vidíš - svet nie je čierno-biely, je farebný a ja som rada, že je taký.
Zdalo sa mi trošku, že komunikácia s Tebou ... mohla by byť ťažká, ale mýlila som sa a pokojne zaspím a dúfam, že aj Ty.

A pošepnem Ti, aby si vedel čo znamená večné 17tky na Porade.
Všetky tu máme 17násť, aj tie milé dievčence, čo sú na dôchodku, tu sa máme zväčša všetci radi, radi si zašantíme vo voľných témičkách.
Tak Danka, to chceš tak silno do pekla, keď klameš a zavádzaš ľudí okolo seba, že na Porade je niektorá z nás dôchodkyňa ???
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dámy a pánové, ja vám veľmi, veľmi, veľmi moc ďakujem. Z práce som išla nasraná jak brigadír, po jednom telefonáte som zostala ako 10 brigadírov a tu som sa tak odreagovala, že som zabudla aj na čas. Dobrú noc!
(A nezabudnite zahasiť cigaret predtým, než si lažkáte spinkať )
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Melnick Pozri príspevok
Tak Danka, to chceš tak silno do pekla, keď klameš a zavádzaš ľudí okolo seba, že na Porade je niektorá z nás dôchodkyňa ???
Majka, ja to tam idem opraviť na zmysluplnejšiu - nezavádzajúcu myšlienku, ešteže si ma upozornila na tento omyl, normálna kačica je to .
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...už je to opravené
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

danushka Pozri príspevok
Pokojne môžeš písať, ako vidíš - svet nie je čierno-biely, je farebný a ja som rada, že je taký.
Zdalo sa mi trošku, že komunikácia s Tebou ... mohla by byť ťažká, ale mýlila som sa a pokojne zaspím a dúfam, že aj Ty.

A pošepnem Ti, aby si vedel čo znamená večné 17tky na Porade.
Všetky tu máme 17násť, aj tie milé dievčence, čo sú na dôchodku, tu sa máme zväčša všetci radi, radi si zašantíme vo voľných témičkách.
Noooo a niektoré aj viackrát
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pepsikova Pozri príspevok
..

..no skôr piata noha na kotline...ale ešte niečo na seba nájdi..hreší už pomaly každý...
no to ja som výnimka. Ja nehreším. Mne sa to nepáči, silné hrešenie až sa mi hnusí, proste nemám rada nadávky v hovorovej reči. Môj muž sa snaží s týmto pri mne krotiť. Dáva si pozor, ale keď je nahnevaný, tak mu je jedno, kto je pri ňom, také slová lietajú
Keď som sa zoznámila so svokrom nechcel veriť. Také vtipy začal rozprávať, že som sa usmievala tak nasilu, ja som im nerozumela. Manžel (v tom čase priateľ) mi ich musel preložiť do slušnejšej podoby. Nehovorím, že nikdy som nepočula hrešenie, ale polovicu z nich som nepoznala.
Moje neslušne použité slovo v bežnej reči je sr.ť. Nadávka: do r.ti.
Keby som si mala vybrať, či zahreším, alebo vypijem pohár vína, to víno by vyhralo, aj keď mne alkohol vôbec nechutí.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Never tomu- opil by som ťa...
Rohlíííkom?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ľudkovia, nezdržujte ma Však ja som už v posteli ležkala, len kdesi nad Rakúskom hrmí a poučená z minulého roku som utekala bedínce eletriku zadusit a už tu pol hodiny čumáčkujem. Však mi aj na hlavu začne pršať kým sa pohnem. A možno sa vietor otočí a pôjde sa to vypršať na Moravu, ale nebudem to riskovať a radšej sa odtrihávam. Dobrúúúúúú
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lenkak Pozri príspevok
...Moje neslušne použité slovo v bežnej reči je sr.ť. Nadávka: do r.ti....
Moja učiteľka slovenčiny v poslednom ročníku na ZŠ by ťa opravila, že to má byť: DO RITE!
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

vcera som siel natankovat otcove auto na ceste mi nedali prednost nastastie som zabrzdil a odniesol si to iba naraznik a svetla skoda bude cca 1200e ....... esteze som svoje predtym neposkodil )
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Llívia Pozri príspevok
Moja učiteľka slovenčiny v poslednom ročníku na ZŠ by ťa opravila, že to má byť: DO RITE!
Dobre by urobila.Lebo je to vzor dlaň.Zaujímavé ale,že ho neupozorní na to,že škaredo rozpráva,ale opraví mu gramatiku.Žeby profesionálna deformácia?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať