Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Petra Nová Pozri príspevok
Keď máš v tej chladničke taký komfort, pozvi na návštevu skopcaka. A nezabudni tu napísať kedy a kde. Bolo by po ptákach.
Okrem tohto príspevku nereagujem na tie,čo ma urážajú.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

marleau Pozri príspevok
Okrem tohto príspevku nereagujem na tie,čo ma urážajú.
A čo v tom mojom texte bolo urážajúce? Ak napíšeš v čom vidíš urážku , a koho sa mala týkať, ospravedlním sa.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Peťuška, marleau je vo fáze spoznávania poraďáckej chasy, chvíľku mu to potrvá, kým pochopí, že rady a názory sú tu mienené od srdiečka a neškodne
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

danushka Pozri príspevok
Peťuška, marleau je vo fáze spoznávania poraďáckej chasy, chvíľku mu to potrvá, kým pochopí, že rady a názory sú tu mienené od srdiečka a neškodne
Danuška, veď ja nemám problém sa ospravedlniť , ak sa marleau cíti urazený mojim príspevkom. Len som si teraz prečítala tie jeho, a som prekvapená jeho "prahom" urážlivosti.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

nuž, ale keď sa tu už tak zapriaha, tak tu švihnem bičom ...teda môj jazýčisko občas býva dobrý bičík
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

duves Pozri príspevok
Existuje domyselny navod ako zabezpečiť tepelnu pohodu v zime s 50 kilovym mechom uhlia. Je to vlastne skoro zadara.
No, on ten návod nie len, že existuje, ale aj funguje, sto percentne. Je možné si ho prekladať, ale nesmie sa z neho prikladať. Ak sa začne s neho prikladať jeho účinnosť úmerne klesá. A keď sa všetko priloží, mráz na prdel každému naloží.


Žiaľ, máme ventily, otočíme, nenosíme.
Zaplatíme? Prečo ja tak moc?
Veď nekúril som ani jednú noc!

Nemrzol som ako pes,
sused kúri, horko, des.
Nekúril som včera,
nebudem ani dnes.

Druhý sused kričí,
ostatných mám v .....
Otvorím, koľko mi žičí,
mňa zima nezničí!

Ale príde platiť, to je zhon,
Ja som nekúril, to on, to on.
A koľko mám zaplatiť, hneď,
kto dokáže mi to teď.

A tak kúrim čo to dá,
pre mňa je to paráda.
Ostatní, čaká ich pohŕda,
A poriadna úhrada.

Ostatní, ak rozum majú,
hravo sa s nimi vyrovnajú.
Nebudeme platiť za vás,
necháme to pekne na vás.

Odvahu však musia k tomu mať,
nenechať sa od takých zodierať.
Zákon, ostatným stranu drží!
Ak ich jednota spolu neudrží,
zákon, sudca ich tiež nepodrží.



1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

rskopcak,ak máš niečo proti mne,tak mi to napíš priamo.Ja som za úprimnosť,nemám rád pretvárky.A nehodnoť,ak nepoznáš...
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

durisovad Pozri príspevok
Ked mas taky dobry must, preco chces pit pivo?
Mušt je vyborny,ale treba bolo už konečne aj zmeniť chuť,robota s tym ovocim v tom horku mi už liezla na nervy.Pivo padlo vyborne,teraz pijeme chladeny mušt....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

dnes som strávila na záhrade pri odburiňovaní približne 8 hodín, necítim celého človeka, ale z druhej strany, konečne vidno čo bolo pôvodne nasadené. A potešila ma pekná úroda cukiet, opäť ich bude tento rok požehnane a to ešte len začali rásť.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
sito Pozri príspevok
No, on ten návod nie len, že existuje, ale aj funguje, sto percentne. Je možné si ho prekladať, ale nesmie sa z neho prikladať. Ak sa začne s neho prikladať jeho účinnosť úmerne klesá. A keď sa všetko priloží, mráz na prdel každému naloží.


Žiaľ, máme ventily, otočíme, nenosíme.
Zaplatíme? Prečo ja tak moc?
Veď nekúril som ani jednú noc!
.............
Pekna basnicka.

Moj recept: 50 kilove vrece uhlia si naloži vymrznuty člen rodiny na plecia beha s tym po schodoch bytovky, hore a dole dovtedy, pokial nevznikne tepelna pohoda. Pokial nie su schody, môžu sa robiť drepy a výskoky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

nika.sum
ktory na odparovanie?, ten co sa tam davaju tie modre tabulky alebo tekuta flasticka?
Fľaštičkový, ale dajú sa do neho zasunúť i plátky.
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Toto nechápem: http://www.porada.sk/1456040-post12792.html
4 294 967 295 súhlasov? to s týmto príspevkom súhlasilo cca 60% obyvateľov Zeme?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
A možno súhlasili 4, potom 294, 967 a nakoniec len 295, usudzujem podľa toho, že tam je to takto:
súhlasov s príspevkom: 4,294,967,295
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Rozalka Pozri príspevok
A možno súhlasili 4, potom 294, 967 a nakoniec len 295, usudzujem podľa toho, že tam je to takto:
súhlasov s príspevkom: 4,294,967,295
Skúsme sa opýtať Richarda
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Toto nechápem: http://www.porada.sk/1456040-post12792.html
4 294 967 295 súhlasov? to s týmto príspevkom súhlasilo cca 60% obyvateľov Zeme?
TO je fakt dobréééé , hubatej dalo hlas pol zemegule, asi zauradovala aj čína, však ich je vyše miliardy,tak kde je problém?
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Dnes podvečer ma potešilo 19,5 stupňa v BA, na rozdiel od nejakých 35 na chalupe, odkiaľ som na deň zdupkala, aby som oprala, poliala kvety a tak... Konečne sa snáď normálne vyspím.
Ale nepotešilo ma, že som včera musela ísť na pohotovosť, lebo som zakopla o pohodené synčekove korčule a praskla mi kosť na prste na nohe. A to sa odo mňa ako od svadobnej mamy o dva týždne očakáva, že budem odušu krepčiť na dcérinej svadbe. Som zvedavá, či vôbec obujem topánky (prst je obrovský a modrý a bolííííí) a či na tých opätkoch vydržím aspoň počas obradu.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

"Pobavila" ma informácia na TV Markíza, že jedna z výhod pri darovaní krvi je nárok na celodenné voľno. Ešte šťastie, že teraz nemám zamestnancov, ktorí by chodili darovať krv a musela by som ich presviedčať, že to tak nie, že nárok majú len na nevyhnutný čas na cestu tam + späť + odber a zotavenie. Lenže moja osobná skúsenosť je taká, že práve dobu potrebnú na zotavenie na transfúznej stanici (aspoň v TN) neuvádzajú. A tiež nepíšu, že potvrdenie platí celý deň (aj keď to nie je presne to isté, ako že doba potrebná na zotavenie je celý deň).
Ale, zase, radostná správa, tie, ktoré obľubujú tangáče, sa (zatiaľ) nemusia obávať doplatkov v zdravotníctve.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mne sa dnes stalo, že pri východe z nemocnice som si všimla na zemi spadnuté nejaké papiere, ktoré poskladané evidentne niekomu vypadli z vrecka nohavíc. Nedalo mi to, tak som sa vrátila, lebo to vyzeralo ako nejaká faktúra - čo ak je veľmi dôležitá a bude niekomu chýbať?
Tak som zistila, že je to prepúšťacia správa z nemocnice + výsledok z kontroly. Čo s tým? Keďže lekárske správy pacientov nenachádzam na chodníku každý deň, našla som tam telefónne číslo, na ktoré som oznámila, že ju vrátim na oddelenie, ktoré ju vydalo a tam si ju môžu vyzdvihnúť.
Uprednostnila som to pred osobným kontaktom /a zaslaním poštou, lebo nemocnica bola bližšie/, nakoľko som dotyčného nechcela uviesť do rozpakov. Jednalo sa totiž o veľmi delikátnu a chúlostivú anamnézu /ako som sa nechtiac dozvedela/ - z oddelenia urológie a pacient bol ročník 1988 - taký zajačik. Neviem, kto z nás dvoch by sa červenal viac...
Kontakt bol uvedený na jeho mamu - takže som volala jej...
Potom mi zase volala ona /to som práve nakupovala v potravinách/, že syn ma čaká - vrátil sa do tej nemocnice. Tak som ju informovala, že správa je na patričnom oddelení a dá mu ju sestrička. Ufff!

A ešte som dnes okrem toho našla aj 20 centov!

Som zvedavá, čo nájdem cestou z práce domov!
Naposledy upravil Oliwa : 19.07.10 at 12:45
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

mňa potešilo, že mi po takmer mesiaci od operácie vybrali dren z brucha a vôbec to nebolelo aj keď bol prirastený. Okrem toho ma potešilo aj to, že dcérku prijali na ďalšie vysokoškolské štúdium. Z 2100 uchádzačov bola na 17.mieste. Prednedávnom mala štátnice Bc a pokarčuje ma Mgr. a okrem toho bude mať ešte aj externé štúdium na inej univerzite.. Je to šikulka...zvládne to.
1 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Oliwa Pozri príspevok
Mne sa dnes stalo, že pri východe z nemocnice som si všimla na zemi spadnuté nejaké papiere, ktoré poskladané evidentne niekomu vypadli z vrecka nohavíc. Nedalo mi to, tak som sa vrátila, lebo to vyzeralo ako nejaká faktúra - čo ak je veľmi dôležitá a bude niekomu chýbať?
Tak som zistila, že je to prepúšťacia správa z nemocnice + výsledok z kontroly. Čo s tým? Keďže lekárske správy pacientov nenachádzam na chodníku každý deň, našla som tam telefónne číslo, na ktoré som oznámila, že ju vrátim na oddelenie, ktoré ju vydalo a tam si ju môžu vyzdvihnúť.
Uprednostnila som to pred osobným kontaktom /a zaslaním poštou, lebo nemocnica bola bližšie/, nakoľko som dotyčného nechcela uviesť do rozpakov. Jednalo sa totiž o veľmi delikátnu a chúlostivú anamnézu /ako som sa nechtiac dozvedela/ - z oddelenia urológie a pacient bol ročník 1988 - taký zajačik. Neviem, kto z nás dvoch by sa červenal viac...
Kontakt bol uvedený na jeho mamu - takže som volala jej...
Potom mi zase volala ona /to som práve nakupovala v potravinách/, že syn ma čaká - vrátil sa do tej nemocnice. Tak som ju informovala, že správa je na patričnom oddelení a dá mu ju sestrička. Ufff!

A ešte som dnes okrem toho našla aj 20 centov!

Som zvedavá, čo nájdem cestou z práce domov!
Ty by si sa mala prechádzať asi celý deň. By si toho našla.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať