Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

cathyc Pozri príspevok
mňa potešilo, že mi po takmer mesiaci od operácie vybrali dren z brucha a vôbec to nebolelo aj keď bol prirastený. Okrem toho ma potešilo aj to, že dcérku prijali na ďalšie vysokoškolské štúdium. Z 2100 uchádzačov bola na 17.mieste. Prednedávnom mala štátnice Bc a pokarčuje ma Mgr. a okrem toho bude mať ešte aj externé štúdium na inej univerzite.. Je to šikulka...zvládne to.
Blahoželááám, tebe pevné zdravie a pre dcéru veľa elánu do učenia
1 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

cathyc Pozri príspevok
mňa potešilo, že mi po takmer mesiaci od operácie vybrali dren z brucha a vôbec to nebolelo aj keď bol prirastený. Okrem toho ma potešilo aj to, že dcérku prijali na ďalšie vysokoškolské štúdium. Z 2100 uchádzačov bola na 17.mieste. Prednedávnom mala štátnice Bc a pokarčuje ma Mgr. a okrem toho bude mať ešte aj externé štúdium na inej univerzite.. Je to šikulka...zvládne to.
Aj ja sa teším, nášho staršieho mladého prijali na denné doktorandské štúdium a mladší mladý si pravdepodobne našiel prácu. Klop, klop, klop ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Gabi03 Pozri príspevok
Ty by si sa mala prechádzať asi celý deň. By si toho našla.....
..... možno aj moju chuť do roboty. Sa mi niekde stratila
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

... a mne ráno volala sestra, ktorá práve cestuje s "Hechterom" na vysnívanú dovolenku busom do Grécka, a pri prezeraní mapy cesty si všimla, že idú cez Macedónsko. Pointa - nemá pas! Ani v buse,ani doma! Vôbec si v návale práce a prerábke domu neuvedomila, že ho potrebuje, "veď ide dovolenkovať do krajiny EU"!tak to som zvedavá ako to dopadne! Podľa mňa "nem dobre"!Informovala o tom šoféra busu, vraj sa ju pokúsi cez colníkov dostať! No nemám z toho dobrý pocit! A tak sa na dovolenku tešila! Keby sa ma opýtala, poradila by som jej! Automaticky som myslela, že s pasom cestuje. Nemá niekto s tým skúsenosti, ako to funguje, ak cestuje s CK? Pošlú ju domov od hraníc na vlastné náklady?Asi áno,že?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Kazu Pozri príspevok
..... možno aj moju chuť do roboty. Sa mi niekde stratila
dobréééé,
musím si hubu držať, aby som sa nerehotala na plnú hubu. Ledva synček zaspal, veď ho hneď zobudím. A bude po Porade.
Dík, za pobavenie.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Gabi03 Pozri príspevok
Ty by si sa mala prechádzať asi celý deň. By si toho našla.....
A to som prosím pekne nebola ani na prechádzke, len som sa z rehabilitácie ponáhľala do práce...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Oliwa Pozri príspevok
A to som prosím pekne nebola ani na prechádzke, len som sa z rehabilitácie ponáhľala do práce...
z rehabilitácie som išla aj ja, len ja som nič nenešla.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
TO je fakt dobréééé , hubatej dalo hlas pol zemegule, asi zauradovala aj čína, však ich je vyše miliardy,tak kde je problém?
Stanko, dúfam, že nezávidíš. Asi si hubatá tie súhlasy vyhubovala...
Ale keď už máš dnes tie narodeniny a nemáš toľko súhlasov ako ona, tak Ti aspoň zaželám:
Veľa zdravia, lebo je vzácne,
veľa šťastia, lebo je krásne,
veľa lásky, lebo jej je málo a
veľa všetkého, čo by za to stálo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
..... možno aj moju chuť do roboty. Sa mi niekde stratila
lenkak Pozri príspevok
dobréééé,
musím si hubu držať, aby som sa nerehotala na plnú hubu. Ledva synček zaspal, veď ho hneď zobudím. A bude po Porade.
Dík, za pobavenie.
Včera som iné , lepšie počul ....

Po prebudení :

" Sto chutí , čo ??? Ale do roboty ani jedna , no nie ...??? "
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
Včera som iné , lepšie počul ....

Po prebudení :

" Sto chutí , čo ??? Ale do roboty ani jedna , no nie ...??? "
Alebo: keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Minulý týždeň mi skončila DK. Dojmy pomiešané. Nemyslela som si, že tí kontrolóri budú až taký neľudský, až sú ľudsko hlúpi.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Macka Pozri príspevok
... a mne ráno volala sestra, ktorá práve cestuje s "Hechterom" na vysnívanú dovolenku busom do Grécka, a pri prezeraní mapy cesty si všimla, že idú cez Macedónsko. Pointa - nemá pas! Ani v buse,ani doma! Vôbec si v návale práce a prerábke domu neuvedomila, že ho potrebuje, "veď ide dovolenkovať do krajiny EU"!tak to som zvedavá ako to dopadne! Podľa mňa "nem dobre"!Informovala o tom šoféra busu, vraj sa ju pokúsi cez colníkov dostať! No nemám z toho dobrý pocit! A tak sa na dovolenku tešila! Keby sa ma opýtala, poradila by som jej! Automaticky som myslela, že s pasom cestuje. Nemá niekto s tým skúsenosti, ako to funguje, ak cestuje s CK? Pošlú ju domov od hraníc na vlastné náklady?Asi áno,že?
Nám sa takáto nepríjemnosť stala asi pred 4 rokmi. Tiež s HECHTEROM. Tá zmena trás je asi u nich "normálna" a nikoho o tom neinformujú...
Mali sme ísť do Bulharska.Dovolenka zaplatená od januára, informovali sme sa o trase cesty, lebo sme mali neplatné pasy.Nakoľko o pár mesiacov sa mali začať dávať už tie nové, rozhodli sme sa počkať radšej na tie. Dostali sme 100% info, že pas nepotrebujeme.
Týždeň pred odchodom som zavolala do cestovky, či sú nejaké zmeny. " Vraj ani nie, len trasa sa mení"
Takže stresy na poslednú chvíľu a samozrejme narýchlo dať robiť nové pasy..za najdrahšiu cenu, lebo nás súril čas!
Boli sme riadne naštvaní, lebo sa nám dovolenka predražila o pár tisíc korún , o behačkách ani nehovorím.
Ale Hechteru je to asi jedno, akoby si neuvedomovali, že tak dôležitú informáciu treba klientom oznámiť...
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dostali sme doporučený list do vlastných rúk z DÚ, že máme preplatok na DPH 1 eurocent, a že v najbližšom podaní DPH za Q máme o ten 1 eurocent zaplatiť menej. Väčšie náklady ako preplatok - a kde sa miňajú štátne peniaze?
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

MarcelkaT Pozri príspevok
Dostali sme doporučený list do vlastných rúk z DÚ, že máme preplatok na DPH 1 eurocent, a že v najbližšom podaní DPH za Q máme o ten 1 eurocent zaplatiť menej. Väčšie náklady ako preplatok - a kde sa miňajú štátne peniaze?
To sú zlé zákony. Úrady musia robiť to, čo je v zákone napísané.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Macka Pozri príspevok
... a mne ráno volala sestra, ktorá práve cestuje s "Hechterom" na vysnívanú dovolenku busom do Grécka, a pri prezeraní mapy cesty si všimla, že idú cez Macedónsko. Pointa - nemá pas! Ani v buse,ani doma! Vôbec si v návale práce a prerábke domu neuvedomila, že ho potrebuje, "veď ide dovolenkovať do krajiny EU"!tak to som zvedavá ako to dopadne! Podľa mňa "nem dobre"!Informovala o tom šoféra busu, vraj sa ju pokúsi cez colníkov dostať! No nemám z toho dobrý pocit! A tak sa na dovolenku tešila! Keby sa ma opýtala, poradila by som jej! Automaticky som myslela, že s pasom cestuje. Nemá niekto s tým skúsenosti, ako to funguje, ak cestuje s CK? Pošlú ju domov od hraníc na vlastné náklady?Asi áno,že?
Na cestovanie cez Macedónsko stačí OP.
http://www.mzv.sk/servlet/content?MT...okViKoTuInInfo
Klikni na VÍZOVÉ, KONZULÁRNE, TURISTICKÉ A INÉ UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
7 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Najviac ma dnes potešilo, že nevesta si len po TRIŠTVRTE ROKU od svadby konečne vybrala svadobný dar, objednala si ho a pri ešte kúštiku šťastia ho v predajni v piatok budú mať a tak budem mať moju dlžobu voči nej z krku
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Gabi03 Pozri príspevok
Ty by si sa mala prechádzať asi celý deň. By si toho našla.....
No poviem Vám, že nakoniec som bola rada, že po týždni dovolenky som našla z roboty cestu domov...
Naposledy upravil Oliwa : 19.07.10 at 19:23
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Llívia Pozri príspevok
Najviac ma dnes potešilo, že nevesta si len po TRIŠTVRTE ROKU od svadby konečne vybrala svadobný dar, objednala si ho a pri ešte kúštiku šťastia ho v predajni v piatok budú mať a tak budem mať moju dlžobu voči nej z krku
Dlžobu budeš mať z krku, no nevestu na krku - doživotne. Buď rada, že je taká rozvážna a sporovlivá . Alebo nerozhodná a prieberčivá? Nechcem si ani pomyslieť, ako dlho si vyberala manžela...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Oliwa Pozri príspevok
Dlžobu budeš mať z krku, no nevestu na krku - doživotne. Buď rada, že je taká rozvážna a sporovlivá . Alebo nerozhodná a prieberčivá? Nechcem si ani pomyslieť, ako dlho si vyberala manžela...
Pri troche šťastia sa tento rok odsťahuje, takže ju "na krku" a ani na očiach mať nebudeme Nevesta = sestra. Dar, či skôr predstavu o dare, mala vybraný už pred svadbou - obedovú súpravu takú slávnostnú, ale s terinou (polievkovou misou), čo je fakt problém zohnať. Teraz konečne našla niečo, čo sa jej páči.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Stanislav 1975 Pozri príspevok
TO je fakt dobréééé , hubatej dalo hlas pol zemegule, asi zauradovala aj čína, však ich je vyše miliardy,tak kde je problém?


Calawen, Rozálka, Stanislav 1975 - závidíte čooooo ? Mimochodom nevšimli ste si že ja keď kliknem, tak vždy 2x?

Riško má dovolenkum.......močí v Chorvátsku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať