Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

hubatá Pozri príspevok


Calawen, Rozálka, Stanislav 1975 - závidíte čooooo ? Mimochodom nevšimli ste si že ja keď kliknem, tak vždy 2x?

Riško má dovolenkum.......močí v Chorvátsku
napíšem len za seba, nezávidím, len mi to trochu nešlo do hlavy... doprajem ti toľko súhlasov, len škoda, že v štatistike ich nemáš...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Dnes ma vytočilo,že ráno nebol na oblohe žiaden mrak.Zato v noci som pocítil,že mi je trošku zima,normálne mne bola zima,po 20 rokoch som zas pocítil,že mi je zima,že mi to v danom momente trošku prekáža.No veď zas dlho nebude...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

v akej nadmorskej výške žiješ, že Ti bola zima? Ja už ani neviem čo slovo zima znamená.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

arizona Pozri príspevok
Nám sa takáto nepríjemnosť stala asi pred 4 rokmi. Tiež s HECHTEROM. Tá zmena trás je asi u nich "normálna" a nikoho o tom neinformujú...
Mali sme ísť do Bulharska.Dovolenka zaplatená od januára, informovali sme sa o trase cesty, lebo sme mali neplatné pasy.Nakoľko o pár mesiacov sa mali začať dávať už tie nové, rozhodli sme sa počkať radšej na tie. Dostali sme 100% info, že pas nepotrebujeme.
Týždeň pred odchodom som zavolala do cestovky, či sú nejaké zmeny. " Vraj ani nie, len trasa sa mení"
Takže stresy na poslednú chvíľu a samozrejme narýchlo dať robiť nové pasy..za najdrahšiu cenu, lebo nás súril čas!
Boli sme riadne naštvaní, lebo sa nám dovolenka predražila o pár tisíc korún , o behačkách ani nehovorím.
Ale Hechteru je to asi jedno, akoby si neuvedomovali, že tak dôležitú informáciu treba klientom oznámiť...
tak to je teda terno! My sme boli v r. 2005 na Zakyntose busom cez CK Aeolus, a tiež sme šli cez Macedónsko! Ale okrem iného v cestovke od nás pýtali čísla pasov! Myslím, že v Hechteri ich mali na to upozorniť, nie každý cestuje každý rok na dovolenku k moru! Kľudne sa to moho stať viacerým.
Pointa k mojej sestre: ráno mi písala SMS, že všetko dobre dopadlo, a už sú na mieste.Akým spôsobom sa im to cez hranice Macedónska podarilo, to netuším, a snáď ju odtiaľ pustia domov!
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Maci, veď Žabinka Ti včera priložila link MV, že do Macedónska sa dá aj na OP, takže sestru upokoj, že sa pekne aj domov vráti, nech si už užíva dovolenku
http://www.mzv.sk/servlet/content?MT...okViKoTuInInfo
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dnes ma zatiaľ štve len neschopnosť vedenia zaobstarať kancelársky papier, ktorý nutne potrebujem. Hovorila som to asi tak pred 2 týždňami. Výsledok? Keďže vtedy došiel, spravila som si výlet do Kauflandu a doniesla som aspoň 1 balík. Dnes si to zopakujem. Čo už, aspoň sa prejdem, keď si tu celý deň sedím na zadku.
Vec, či skutočnosť, ktorá ma však riadne štve, je pokazené kovanie na okne, "vďaka" ktorému sa to okno môže (podľa príkazu zhora) otvárať len na ventilačku. Ani dvere nemôžem mať otvorené, keďže vedľa opravujú kúrenie a "rozbíjajú" dlážku. Už tu mám fakt hnusný vzduch. Toto tiež vedenie vie dlhšie ako 2 dni, ale dodávateľ zo susednej ulice má problém sem trafiť a zjednať nápravu Teším sa na to peklo, čo má zase prísť
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

marleau Pozri príspevok
Dnes ma vytočilo,že ráno nebol na oblohe žiaden mrak.Zato v noci som pocítil,že mi je trošku zima,normálne mne bola zima,po 20 rokoch som zas pocítil,že mi je zima,že mi to v danom momente trošku prekáža.No veď zas dlho nebude...
No ale to sa treba pritúliť taký čas k niekomu a keď nie je po ruke a po nohe žiadne živočíšne teplo, tak teplé ponožky na nôžky a perinku po ušká zatiahnuť.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dnes som si vypočula v hračkárstve príbeh o vnúčikoch, ktorí zakaždým, keď prišli s babkou do predajne, chceli, aby im kúpila vojačikov. Tá sa čudovala - "Ale veď som Vám kúpila minule, ako to, že ich nemáte?" - ale napokon kúpila. Keď sa to opakovalo niekoľkýkrát, babka pritvrdila a chlapci museli s pravdou von. Priznali sa, že po každej vojenskej bitke "padlých hrdinov" pochovajú - na "vojenskom" cintoríne. Len som sa už nedozvedela, či na naozajstnom, alebo v babkinej záhrade...
Ale ešte som začula, že babka nariadila "exhumáciu" všetkých padlých.
Je čas prázdnin, takže milé 17-ky, pozor na vnúčikov...

P.S.: Tomu hovorím čaro malých predajní, kde majiteľka, predavačka a pokladníčka v jednej osobe hodí reč so zákazníkom ... To sa Vám v hypermarkete stať nemôže...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Dali sme na dome zmenit vchod do domu. Spravil sa novy - plastovy a zamurovaval sa povodny. A murari nam volali do prace, ze ci niekto moze prist im pomoct, lebo oni sa zamurovali v dome a neskontrolovali ze novy vchod je zamknuty

Hotove A je to !
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...odborníci ako remeň , len treba dávať pozor, aby sa veľmi nesekli pri vystavovaní faktúrky za vykonanú prácičku
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Su plateni od hodin, mozno boli zamurovani uz tri dni Ale beriem ze stava sa... aj majster tesar sa raz utne. Inac su sikovni velmi. Len dnes ma fakt pobavili.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
zk24 Pozri príspevok
Dali sme na dome zmenit vchod do domu. Spravil sa novy - plastovy a zamurovaval sa povodny. A murari nam volali do prace, ze ci niekto moze prist im pomoct, lebo oni sa zamurovali v dome a neskontrolovali ze novy vchod je zamknuty

Hotove A je to !
Manželkin bratranec mal v byte majstrov, čo sa zamurovali.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Potešilo ma, že od zajtra sa začnú vysielať nové časti seriálu Prison Break .
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

potešilo ma, že som nedala prácu hasičom, postavila som variť údené kolienko a zobudila som sa , keď boli v hrnci asi dva mililitre vody, ešte chvíľu a je srandy kopec.
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Wilmuška, ale veď keď si chcela viac údené, rovno si ho mala kúpiť také
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Teším, veľmi teším - 2 noví nefalšovaní roboráčikovia
Neteším - ide búrka, musím vypnúť PC, nedoúčtujem doklady k DPH-čke.
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Lilka 1 Pozri príspevok
Potešilo ma, že od zajtra sa začnú vysielať nové časti seriálu Prison Break .
Lilka, ja som si to pozrela ešte vo februári 2009 - tuším, super seriál, ale ja osobne nemôžem pozerať takýto seriál postupne (1diel-1týždeň) musela som všetko naraz, hotová závisláčka... až na koniec seriálu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

danuschka údené bolo fajne, šak som ho aj akurát vypla
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neteším - ide búrka, musím vypnúť PC, nedoúčtujem doklady k DPH-čke. [/QUOTE]

A kde to bývajú tie búrky? A ako vôbec taká búrka vypadá? Všade čítam, počúvam že budú búrky a u nás nič. V sobotu v noci trochu popršalo, v pondelok ráno som už musela polievať. A odvtedy ani kvapka. Pozerala som, že nám na našu dedinu sľubovali na dnes 7,8 mm zrážok a výstraha pred búrkami. Počúvam všade naokolo hrmenie, občas vidím blesk, ale u nás ani kvapka. Teraz pozriem znovu, čo nám to sľubovali a sľuby boli zmazané. Nechali tam 1 mm a na zajtra zas sľubujú a večer to zas vymažú a ja aby som plievala ráno aj večer, lebo u nás piesčitá pôda a všetka vlaha v tomto teple rýchlo zmizne Tak to ma vôbec neteší, lebo bez vody by úroda nebola
5 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj tu bola poobede burka, mierne poprsalo a paradne sa ochladilo. Tesili sme sa vsetci, aj pes, mohol si vegetit v kuchyni.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať