Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Darmo sa bude tweety vyhovára-je to tak...


http://www.tatrabanka.sk/cms/page/sk...ety-karta.html
NO vidíte, nemýlila som sa ani trošičku. Myslela som, že sa to utají, ale ak ide o peniaze, nič sa neutají.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Llívia Pozri príspevok
Tak veľký a ťažký je fakt riadne Má 6,5 mesiaca, ale vyzerá na 7,5, možno aj na 8 (kamarátka má 8-mesačného malého a ten je asi tak veľký ako malý mojej sestry.)


Sestra hovorí, že nie, a mama, že áno, že už má "naliate" ďasná. Všetci 3 spomínaní malí majú pol roka. To už vtedy im môžu ísť zuby? Kamarátkinemu malému 8-mesačnému vyšli tie zuby až teraz a všetky naraz - vraj mali na ulici veselo, ona 3 dni kvôli nemu nespala.

nášmu Samkovi vyšiel prvý zúbok ked mal presne o 2dni 6mesiacov a sestrinej dcere, keď mala 2mesiace (ale to je už extrém)

každé dieťa je iné - jedinečné
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
jacekova Pozri príspevok
nášmu Samkovi vyšiel prvý zúbok ked mal presne o 2dni 6mesiacov a sestrinej dcere, keď mala 2mesiace (ale to je už extrém)

každé dieťa je iné - jedinečné

Nášmu krstniatku až keď mala 1 rok
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

jacekova Pozri príspevok
nášmu Samkovi vyšiel prvý zúbok ked mal presne o 2dni 6mesiacov a sestrinej dcere, keď mala 2mesiace (ale to je už extrém)

každé dieťa je iné - jedinečné
Môj Samko ich má skoro od narodenia A riadne dlhé.
(Môj Samko je sýrsky škrečok )
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Teraz prišiel za mnou syn, že mami spadli ti muškáty. Vadím sa s ním , že čo si vymýšľa veď neprší, nefúka.Vonku je 31 ° .A naozaj 2 spadli. Našťastie sa nepolámali ani kvety ani kvetináče. Mám ich na južnej strane. Celý deň na ne svieti slnko, tak odpadli z toho tepla. Včera pršalo, tak boli dosť mokré a preto som ich ráno nepoliala. A teraz total vyschli a sú dlhé tak spadli. Tie čo sú v tieni sú vlhšie. Zas robota navyše
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

bendži Pozri príspevok
Rozcaroval ma dnesny rozhovor s danovym uradom..

vysvetlim: Vo firme kde robim, mame hospodarske obdobie do konca septembra. V oktobri sme odovzdali danove priznanie a zaplatili nedoplatky na dani, cize vsetko bolo vyrovnane a zaroven sme poukazali 2% neziskovke. Neziskovka ich mala dostat na ucet do konca marca tohto roku. Teraz sme sa dozvedeli, ze veru ziadnu taku sumu na ucet nedostali, tak som pekne volala na danovy urad, ze teda kde sa stala chyba (este minuly tyzden). Po niekolkych dnoch patrania som sa dnes akurat tak dozvedela, ze peniaze neodisli ale uz zadali prikaz na to aby boli odoslane a chyba tam musela nejaka byt ale nevedia aka.. samozrejme nikto neprizna ze ta chyba bola na ich strane!

Ja dokazem pochopit ze sa nieco stane, ale rozcarovalo ma to, ze si to nedokazu priznat. Kolko nas vsetkych kontroluju a samych seba nie. A len v duchu rozmyslam, kolkym inym takto podobne neposlali peniazky..
tak sa zda, ze to nebude moje jedine dnesne "stretnutie" s danovym uradom.. poobede som dostala od spravkyne list (mimochodom tej istej osoby, s ktorou som doobeda hovorila a tento list ani slovkom nespomenula), ze sme nepodali danove priznanie DPH za maj. Na chvilu mi nebolo vsetko jedno, ale skontrolovala som doklady a bolo odoslane elektronicky, v termine, aj s krycim listom postou.. uz sa len dovolat tetuske, aby sme si to vysvetlili
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

jacekova Pozri príspevok
nášmu Samkovi vyšiel prvý zúbok ked mal presne o 2dni 6mesiacov a sestrinej dcere, keď mala 2mesiace (ale to je už extrém)

každé dieťa je iné - jedinečné
Môjmu Adriánovi vyšli prvé zúbky na 8 mesiacov (v jednom týždni 2 vo štvrtok a 2 v sobotu). Inak, už cca 2 týždne chodí bez držania (teším sa).
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

bendži Pozri príspevok
tak sa zda, ze to nebude moje jedine dnesne "stretnutie" s danovym uradom.. poobede som dostala od spravkyne list (mimochodom tej istej osoby, s ktorou som doobeda hovorila a tento list ani slovkom nespomenula), ze sme nepodali danove priznanie DPH za maj. Na chvilu mi nebolo vsetko jedno, ale skontrolovala som doklady a bolo odoslane elektronicky, v termine, aj s krycim listom postou.. uz sa len dovolat tetuske, aby sme si to vysvetlili
klient mi prave hovoril, že podal priznanie k dani z prijmov elektronicky, má zaručený podpis. A že mu zavolala správkyňa a dôrazne ho "poprosila", aby to nabudúce nerobil, že s tým majú kopec roboty naviac....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dnes besniem nad DPH

Novy klient, rozhodol sa, ze vo vystavenych fakturach bude mať asi 8 číselných radov. A to nie je všetko, on sa ešte rozhodol, že tieto rady prečísluje, ale nezvládol všetko. Takže mám na stole 16 kôpok a nie a nie sa z toho vysomáriť. Naviac, samozrejme niektore faktúry vystavene dva krat.
naozaj netuším, kde na to prišiel - ve´d minulý rok to robil normálne. A teraz sa nepodaril a zrazu toto
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

grammatika Pozri príspevok
Lilka, ja som si to pozrela ešte vo februári 2009 - tuším, super seriál, ale ja osobne nemôžem pozerať takýto seriál postupne (1diel-1týždeň) musela som všetko naraz, hotová závisláčka... až na koniec seriálu
Túto poslednú sériu dávajú našťastie každý deň .
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
pepsikova Pozri príspevok
..

..nevďačnica!!!..počkaj o 15 rokov...

do dobre teda, značím si do kalendára, aby som ti o 15 rokov dala vedieť takže 21.7.2025
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
calawen Pozri príspevok
Môjmu Adriánovi vyšli prvé zúbky na 8 mesiacov (v jednom týždni 2 vo štvrtok a 2 v sobotu). Inak, už cca 2 týždne chodí bez držania (teším sa).

jeeej,ten je sikovny tesim sa s tebou
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

jacekova Pozri príspevok
jeeej,ten je sikovny tesim sa s tebou
hm, určite spoznávaš také, že niekoľkokrát denne vyhádzané DVDčka zo stojana, knihy z najnižšej poličky, struhák, či iné kuchynské náradie z jedinej skrinky, ktorá sa nedá zabezpečiť...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

calawen Pozri príspevok
hm, určite spoznávaš také, že niekoľkokrát denne vyhádzané DVDčka zo stojana, knihy z najnižšej poličky, struhák, či iné kuchynské náradie z jedinej skrinky, ktorá sa nedá zabezpečiť...
Teraz sa už usmievam, keď si spomeniem, ako sme postupne vykladali veci vyššie a vyššie. A nižšie poličky zapĺňali autíčka, loptičky, knižky a iné potrebnosti ))
Minule som sa pozerala na nože na kuchynskej linke, žeby už hadam pomaly aj mohli ísť naspäť do zásuvky...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dáša_ Pozri príspevok
Teraz sa už usmievam, keď si spomeniem, ako sme postupne vykladali veci vyššie a vyššie. A nižšie poličky zapĺňali autíčka, loptičky, knižky a iné potrebnosti ))
Minule som sa pozerala na nože na kuchynskej linke, žeby už hadam pomaly aj mohli ísť naspäť do zásuvky...
u nás sú zásuvky a väčšina kuchynskej linky zabezpečené proti otvoreniu, našťastie...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Llívia Pozri príspevok
Tie búrky bývajú v TN kraji To včera bolo len také strašenie, pršalo, hrmelo, blesky som nevidela, po pol hodine som zase zapla PC.
A u nás je to naopak: najskôr polejem jahody, a potom večer prší
To je ale sranda. Tiež bývam v TN kraji, búrky počujem niekde v diaľke, vidím ako prší dážď dva kilometre od nás, ale nás to drzo obíde. A ja musím polievať. Ale dnes sa počasie zľutovalo a popršalo. Nebolo toho veľa, ale na moju " vodou udržiavanú záhradu" to na dnes stačilo. Asi za to, že som polievala doobeda a pršať začalo podvečer. Aj tak ma ten dážď véééééééééééľmi potešil. Aj preto tu dnes môžem byť, záhrada poliata, zavarené lečo sa chladí a ja oddychujem.
5 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dnes v HN, str. 23

Úrad príspevok vyplatí najneskôr do konca kalendárneho mesiaca, ktorý predchádzal mesiacu, keď žiadosť rodič podal.

To mám chápať ako? najprv mi vyplatia a v ďalšom mesiaci mám podať žiadosť?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

wagner Pozri príspevok
To je ale sranda. Tiež bývam v TN kraji, búrky počujem niekde v diaľke, vidím ako prší dážď dva kilometre od nás, ale nás to drzo obíde. A ja musím polievať. Ale dnes sa počasie zľutovalo a popršalo. Nebolo toho veľa, ale na moju " vodou udržiavanú záhradu" to na dnes stačilo. Asi za to, že som polievala doobeda a pršať začalo podvečer. Aj tak ma ten dážď véééééééééééľmi potešil. Aj preto tu dnes môžem byť, záhrada poliata, zavarené lečo sa chladí a ja oddychujem.
No vidíš, bývaš 2 km odo mňa a u nás teraz nepršalo. To asi preto, že som nebola poliať jahody
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Rozalka Pozri príspevok
Dnes v HN, str. 23

Úrad príspevok vyplatí najneskôr do konca kalendárneho mesiaca, ktorý predchádzal mesiacu, keď žiadosť rodič podal.

To mám chápať ako? najprv mi vyplatia a v ďalšom mesiaci mám podať žiadosť?
Na úrade asi majú jasnovidca.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...dnes mi tu http://translate.google.sk/translate...dral%26hl%3Dsk medzi čerstvými absolventami Roehampton University London... promovali dcéru degree of bachelor of arts with honours in Primary education... ...slabý výraz, že ma taký výlet potešil......
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať