Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

aha....tak OK
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviete niekto, kde je nejaký sneh?..

(otázka patrí k tomu havíkovi..)..
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...jóóój...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Sneh majú aj v tomto horúcom období, nech ide havino nakúknuť do mraziacej škatuľe v obchoode a nufáčikom si môže vybrať sneh, aký mu hrdlo ráči.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Aj mne už šibe. Kuk ale pozrela som na meteo.sk . Má sa ochladiť. A to ma potešilo veľmi móóócccccccccccccc
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Len aby nám zase potom pre zmenu nebola stráááášna zima ...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..vy neviete čo chcete, ked je teplo chcete zimu, ked je zima chcete teplo:-)
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Veď sme ľudia, nie? ...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

cathyc Pozri príspevok
Ty sa za prácu hanbíš? No ja veru nie a predstav si, že ani hnoj mi nesmrdí, odjakživa mi voňal. O pár rokov si môžme porovnať svoje svetonázory, ako tomu vraviš a uvidíme, ktorá to kam s tým svojím dotiahla.
[QUOTE=cathyc;1460409]

Sorry to z toho tepla. čo smrdí a čo nie je otázka. Mne sa ráno okolo 5:00 zdvihol žalúdok. Sadla si ku mne pani čo to prehnala z voňavkou. Doslova som sa zdvihla a odišla na koniec autobusu.. Som mimo témy lebo som nečítala na čo je odpoveď. Mám citlivý žalúdok a teraz keď vzduch stojí trpím. Možno nie horkom ale rôznymi pachmi. Odľahčím to. Čo smrdí jednému nemusí tomu druhému. Ako školáčka som 4 roky jazdila parkúr. A kone nesmrdia. Ani maštaľ mi nesmrdela. My sme neboli rozmaznané dítka čo iba vysadli na koňa a šli. Vyčistiť box koňa a ohrebelcovať ho bol základ aby sa na ňom dalo jazdiť. A to som mestské panelákové dítko. Uf je mi horko nech už sŕchne



a potom nech je dúha

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=2009;1461311]
cathyc Pozri príspevok

Sorry to z toho tepla. čo smrdí a čo nie je otázka. Mne sa ráno okolo 5:00 zdvihol žalúdok. Sadla si ku mne pani čo to prehnala z voňavkou. Doslova som sa zdvihla a odišla na koniec autobusu.. Som mimo témy lebo som nečítala na čo je odpoveď. Mám citlivý žalúdok a teraz keď vzduch stojí trpím. Možno nie horkom ale rôznymi pachmi. Odľahčím to. Čo smrdí jednému nemusí tomu druhému. Ako školáčka som 4 roky jazdila parkúr. A kone nesmrdia. Ani maštaľ mi nesmrdela. My sme neboli rozmaznané dítka čo iba vysadli na koňa a šli. Vyčistiť box koňa a ohrebelcovať ho bol základ aby sa na ňom dalo jazdiť. A to som mestské panelákové dítko. Uf je mi horko nech už sŕchne
Hm , len kde by si išla , keby si niečo podobné zacítila v lietadle ...
Mne sa to minulý rok stalo ...
Počernejší sa z rodnej zeme na """zárobky""" do Írska vybrali ...
Jeden zamachroval , letuška na predaj nejaké kolínske vody mala ...zasmradil , hajzel jeden , celé lietko ...nielen svojím pachom , ale aj umelo vytvoreným ...
Škoda , že sa prievan nedal robiť ...
A padáky nechcel personál dať , vraj La Manche je studený ...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

podľa tohto citátu to vyzerá ako keby si odpovedal na môj príspevok. Je to však omyl.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
2009 (Evička) nemá poškodený čuch
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Nie som jedina kt. p. Mihal pomohol. Ja sa len teraz obavam, ze poplata vsetky tie diery v zakonoch a napr. mamickam na MD skoncia casy ked si mohli legalne pomoct k vyssim materskym davkam a pod.
Neskončia.
9 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Prší, prší, len sa leje - už bolo na čase!
Rodina1, Wagner - u vás tiež prší? Lebo to vyzerá na celotrenčianskokrajové pršanie, nielen na takú miestu búrku.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dnes oslavujem narodenie, dá sa začať nový život??? Alebo pokračovať?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

sito Pozri príspevok
Dnes oslavujem narodenie, dá sa začať nový život??? Alebo pokračovať?
Stalo sa niečo?

Ja som sa druhý raz narodila minulého roka v máji a prehodnotila som všetko, úplne všetko.
Nový život som síce nezačala, pokračovala som v tom pôvodnom, ale s nadhľadom, pričuchla som tak k oslobodeniu od určitých nepodtstatných záležitostí, ktorým som venovala dovtedy význam väčší, než si skutočne zaslúžili .

Ak je to tak Marčelo, šťastný návrat Ti želám, vitaj medzi nami !!!
5 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Llívia Pozri príspevok
Prší, prší, len sa leje - už bolo na čase!
Rodina1, Wagner - u vás tiež prší? Lebo to vyzerá na celotrenčianskokrajové pršanie, nielen na takú miestu búrku.
V noci trochu popršalo, ale vietor bol veľký. Fazuľu s palicami mi zrovnal so zemou. Musela som zachraňovať, čo sa dalo. Natiahla som drôt, pouväzovala som naň zlomené časti, aby fazuľa nebola na zemi, nech môže dozrieť. Na zemi by zhnila. Uvidím, koľko sa mi podarí z nej zachrániť. Ak ešte príde taký víchor, tak neviem či mi nezoberie fazuľu aj s drôtom. Cez deň nepršalo vôbec, hoci by bolo treba, aby riadne nalialo. Stále nám sľubujú dážď a nič. Ak bude len fúkať vietor a nebude pršať, tak zajtra musím polievať
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes je výborný deň, pod mrakom, 22 stupňov a hody k tomu.
Plno stánkov, kapely vyhrávajú, večer má prísť "Indigo"
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

danushka Pozri príspevok
Stalo sa niečo?

Ja som sa druhý raz narodila minulého roka v máji a prehodnotila som všetko, úplne všetko.
Nový život som síce nezačala, pokračovala som v tom pôvodnom, ale s nadhľadom, pričuchla som tak k oslobodeniu od určitých nepodtstatných záležitostí, ktorým som venovala dovtedy význam väčší, než si skutočne zaslúžili .

Ak je to tak Marčelo, šťastný návrat Ti želám, vitaj medzi nami !!!
Daniela, ĎAKUJEM.

Zdravím všetkých.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať