Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

tinaM Pozri príspevok
Plne súhlasím s Betkou.
Určíte, každý pomáha toľko, koľko mu dovolí čas, ale na Poradu určite pozrie každý, kto tu zablúdil čo len raz.
Dokonca som sa prichytila pri tom, že uvažujem: " Už dlho sa neozvala napr. Marína, Paula ....." alebo aj iní členovia Porady, alebo ako sa má Vlastička hoci som ich v živote nevidela.
Takže je to o tom, že sme skvelý tím.
Tento sindróm mám aj ja, síce som tu len niekoľko mesiacov, ale chýbate mi, keď som dlhšie pracovne mimo. Teraz ideme na dovolenku, no to bude..., kedy to všetko dočítam, čo tu napíšete?
Najviac mi budú chýbať Elenkine ranné privítania..., ale budem na Vás myslieť.
Katka
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

VladoaKatka Pozri príspevok
Tento sindróm mám aj ja, síce som tu len niekoľko mesiacov, ale chýbate mi, keď som dlhšie pracovne mimo. Teraz ideme na dovolenku, no to bude..., kedy to všetko dočítam, čo tu napíšete?
Najviac mi budú chýbať Elenkine ranné privítania..., ale budem na Vás myslieť.
Katka
Môžem sa spýtať? Na dlho? Budeš chýbať a isto nielen mne. Myslím, že je to presne o tom... vidím nick a čítam, nezáleží či práve toto teraz potrebujem. Takto sa tu navzájom vnímame, vykukávame...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Elenka ideme na 11 dní s manželom do teplých krajín. Toto sme si darovali pod stromček. Budem Vás informovať ako nám bolo.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

VladoaKatka Pozri príspevok
Elenka ideme na 11 dní s manželom do teplých krajín. Toto sme si darovali pod stromček. Budem Vás informovať ako nám bolo.
Už teraz viem, že Vám bude skvele... nech Vám počasíčko a pohodička je naklonená. Užite si to v zdraví.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa potešilo, že keď už som si dala námahu s vypekaním zákuskov (5 druhov so zvýšenou teplotou!), drahému chutili. A to inak nepečiem kvôli tomu, že by to nemal kto jesť.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Včera som bola rozčúlená, že svokrovci zavolali manžela aby ich zaviezol za vnučkou na Oravu /ich syn sa s ňou nestýka/. Manžel mal povinnosti ešte aj vo firme a bála som sa aj aké budú cesty, ale majú 85 a 78 rokov, nejako som to predýchala, jasné prácou vo firme a pod. Trvala som na tom, aby u nich prespal a nenaháňal sa domov ešte večer. Večer mi volal sklamaný, že v krčme nikoho nepozná, samá mládež. Moja polovička sa tešila, že navštívi aj svojho priateľa z detstva, ktorý nemal ľahký život a zostal sám na ubytovni. Každý rok na Vianoce posielal pozdrav, tak aj tento rok. Teraz mi telefonoval, že ho bol navštíviť, ale už sa nestretli. Spolubývajúci mu povedali, že pred sviatkami odpadol, mal silnú cukrovku a udrel sa na hlavu tak nešťastne, že zomrel. Ešte nemal ani pohreb a ani v dedine to nikto ešte nevie. Poznala som ho aj ja a je mi to veľmi ľúto.
Keď som v stredu zišla z hôr/z chalupy/ do doliny /do mesta/ a čítala nové témy a príspevky akože oddychové som sa nestačila diviť, čo sa to na porade deje. Preto som tento príbeh a moje pocity napísala.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Dnes som bol navštíviť neter v ich novom byte. Majú jeden a polročného synka, veľmi zlatého. Má množstvo hračiek, s ktorými som sa celé poobedie hral a vrátil som sa do detských čias. Vláčiky, hojdací koník-keď ho chytíš za uši, zaerdží, traktorček- s rôznymi zvukmi, magnetická tabuľa, na ktorú niečo nakreslíš a môžeš to zotrieť a krešlíš znovu, klavír, kde si môžes nahrať svoje pesničky a znovu upraviť, loptičku, keď ju vyhodíť zmení farbu atď atď ...proste celé poobedie som sa hral ako malý chlapček . Keby som sa tak mohol vrátiť do tých liet. !!!!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ibaka Pozri príspevok
Dnes som bol navštíviť neter v ich novom byte. Majú jeden a polročného synka, veľmi zlatého. Má množstvo hračiek, s ktorými som sa celé poobedie hral a vrátil som sa do detských čias. Vláčiky, hojdací koník-keď ho chytíš za uši, zaerdží, traktorček- s rôznymi zvukmi, magnetická tabuľa, na ktorú niečo nakreslíš a môžeš to zotrieť a krešlíš znovu, klavír, kde si môžes nahrať svoje pesničky a znovu upraviť, loptičku, keď ju vyhodíť zmení farbu atď atď ...proste celé poobedie som sa hral ako malý chlapček . Keby som sa tak mohol vrátiť do tých liet. !!!!
To je milé... pavúčinomet nemal?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ibaka - Keby?.?.?. lenže to sa nedá, ale vďaka týmto maličkým deťúrencom v rodinách si občas zahráme asi všetci a závidíme im ten bezstarostný život.

Ja som dnes bola sa pozrieť po všetkých starostiach s opatrovaním svokry aj na vnúčku /dnes totiž nebola u nás a nám už strašne chýbala pozn. sept. mala 2 roky/, ukázala mi nové hračky "kukynsku linku, spoák" takto hovorí ona, ale hneď si spomenula na dedka, chytila ma za ruky rodičom povedala, že ide za dedkom, poslala im pusu a už sme išli k nám. Na chvíločku sme mali to malé stvorenie len pre seba, aj sviečky na stromčeku sme kvôli nej zasvietili, hneď prestal aj manžel driemať.

Tak som si spomenula na tému, v ktorom sa rozoberá či mať dieťa alebo domáce zviera, ja by som ten úprimný pohľad, to pritúlenie sa a tie ručičky malé, ktorými mi dáva okuliare na oči, keď ich nájde a , že "babka to sú tvoje, tu más", alebo keď príde syn pre ňu, a sa pýtame prečo prišiel na pohotovo odpovie: Pe Andejku a hodí sa mu okolo krku,alebo :"ona je ockoa múda céa"(ocková múdra dcéra).To je to čo úplne zmení človeku život, v takom uponáhlenom svete nás donúti, aby sme zhodnotili, čo je to najdôležitejšie - zdravie, život a to je pre mladých ľudí to ich DIEŤA.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No tak, že bezstarostný... oni majú hlavičky plné starostí. Sú jednoducho úžasné, tým, že sú originálne.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Potešil ma takýto pekný záber z Dubrovníka
grad.jpg  
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
A mňa dnes veľmi potešili ľudkovia z PORADY:

http://www.porada.sk/t67921-dnes-osl...tml#post597430

0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
sway Pozri príspevok
A mňa dnes veľmi potešili ľudkovia z PORADY:

http://www.porada.sk/t67921-dnes-osl...tml#post597430

a prstienok si si už, Ivanka, vybrala?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Rozalka Pozri príspevok
a prstienok si si už, Ivanka, vybrala?
Rozalka a to má byť prstienok len ako darček, alebo nejaký extra - napr. zásnubný či svadobný? Tuším, že si tam tie prstienky dala náročky, to už niečím zaváňa, vieš asi viac ako my..... :-)
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Eulalia Pozri príspevok
Rozalka a to má byť prstienok len ako darček, alebo nejaký extra - napr. zásnubný či svadobný? Tuším, že si tam tie prstienky dala náročky, to už niečím zaváňa, vieš asi viac ako my..... :-)
Eulália, o čo menej vieme o to viac si domyslíme
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Kazu Pozri príspevok
Eulália, o čo menej vieme o to viac si domyslíme
Veď práve... len aby sme potom nedomýšľali aj nemožné:-)
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Eulalia Pozri príspevok
Veď práve... len aby sme potom nedomýšľali aj nemožné:-)
Nááá, nech sa potom dievča snaží ako vie .... aby nám vyhovelo
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

sway Pozri príspevok
A mňa dnes veľmi potešili ľudkovia z PORADY:
heeej, aj ty mas dnes meniny? ... to ma potesilo, ... aj jedna z nasich dcer ma dnes, ... uz aj ti tam naklusem aj ja pogratulovat
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Rozalka Pozri príspevok
a prstienok si si už, Ivanka, vybrala?
baby šak moj mužíček na moje meniny klasiky zabúda, lebo je Mikuláš - to mám narodky, potom sú vianoe... a do kalendára pomaly nik nekuká (okrem Poraďákov) a dnes mi dcérka hovorí, že zajtra ideme niečo kúpiť k meninám, že si musím niečo vybrať...- tak sa mi pozdáva ten malinký strieborný...ale čo ak to bude biele zlato, alebo nebodaj ušľachtilá oceľ.... - ten by som brala....
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
ayya Pozri príspevok
heeej, aj ty mas dnes meniny? ... to ma potesilo, ... aj jedna z nasich dcer ma dnes, ... uz aj ti tam naklusem aj ja pogratulovat
ďakujééééém

na začiatku života Porady sme týmto smejkom hovorili lentylky, niekto tu už aj nadáva na ich používanie, mne sa ohromne páčia, tak posielam všetkým pre radosť:
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať