Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nie,napísala som to dobre ( od pani), chi,chi.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá



Ďakujem Jožka !!!!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hubatá Pozri príspevok
Si robte srandu..... nie je teraz ľahké zohnať oprávara, všetci dovolenkujú. A ja chodím špinavá !!!
Čo u Vás neprší? Vystrč sa von a špina je preč!
0 0
terka84 terka84

terka84 je offline (nepripojený) terka84

Dnes ma potešila návšteva švagrinky s rodinou.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No mňa dnes potešilo zistenie, že som pri svojich neperiodických návštevách porady prekročila magickú hranicu prvých 100 užitočných bodov!
Ostatných 169 "neužitočných", resp. zábavných sa vraj nepočíta, no mne sa rátajú všetky, lebo sú od Vás!!!
Ďakujeéém. Buona notte amigos!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
Si robte srandu..... nie je teraz ľahké zohnať oprávara, všetci dovolenkujú. A ja chodím špinavá !!!
.


....a čo bojíš?..šak po troch týždňoch špina sama opadne...a aj dovolenky skončia...inak v knihe o tvojej práčke(príručke) by si mala mať servisy..
4 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja som pocula, ze pri suchom pocasi spina poodpadava uz po tyzdni, Hlasia zasa oteplenie, tak ziaden strach...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Rožčuľuje ma Porada. Je to najhoršia www stránka. Ja som na nej fakt už asi závislá. Veď pozrite - zase skoro polnoc, prádlo nezavesené, hydina nenakŕmená, hydina nemá vymenenú vodu, hydina nemá vynesené WC-ká, hydina nie je vyvenčená, do práce som sa ešte nenachystala a to s tým 1 EUR v peňaženka fakt veľa kúpim, ešteže na cestovné mám kartu. Kde si nastavím obmedzenie používania Porady do max. 22.00 hod?






Dobrú noc!
PS: Môžem zhasnúť?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vďaka za to prádlo, aj ja by som bola zabudla.
Nastaviť to musíš v hlave. A zhasnúť už nie že môžeš, musíš, už máš dávno po večierke.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Llívia Pozri príspevok
Rožčuľuje ma Porada. Je to najhoršia www stránka. Ja som na nej fakt už asi závislá. Veď pozrite - zase skoro polnoc, prádlo nezavesené, hydina nenakŕmená, hydina nemá vymenenú vodu, hydina nemá vynesené WC-ká, hydina nie je vyvenčená, do práce som sa ešte nenachystala a to s tým 1 EUR v peňaženka fakt veľa kúpim, ešteže na cestovné mám kartu. Kde si nastavím obmedzenie používania Porady do max. 22.00 hod?






Dobrú noc!
PS: Môžem zhasnúť?
Mrkni do rubriky Recepty - a máš po starosti s hydinou...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Llívia Pozri príspevok
Rožčuľuje ma Porada. Je to najhoršia www stránka. Ja som na nej fakt už asi závislá. Veď pozrite - zase skoro polnoc, prádlo nezavesené, hydina nenakŕmená, hydina nemá vymenenú vodu, hydina nemá vynesené WC-ká, hydina nie je vyvenčená, do práce som sa ešte nenachystala a to s tým 1 EUR v peňaženka fakt veľa kúpim, ešteže na cestovné mám kartu. Kde si nastavím obmedzenie používania Porady do max. 22.00 hod?






Dobrú noc!
PS: Môžem zhasnúť?
A prečo by si nemala byť závislá na Porade? Takých nás tu je, ojojoj . Vitaj v klube.
P.S. idem vyvešať prádlo.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety Pozri príspevok
A čo tak prať ručne?, alebo to si tak popanela?
Tweety end hubatá: ja tiež rozumela...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Oliwa Pozri príspevok
Mrkni do rubriky Recepty - a máš po starosti s hydinou...
Ty mi teda dopraješ! Hydina = mojich 6 zlatučkých miláčikov = škrečkov

Dav Pozri príspevok
A prečo by si nemala byť závislá na Porade? Takých nás tu je, ojojoj . Vitaj v klube.
P.S. idem vyvešať prádlo.
Závislosť je OK, len keď idem spať o 0.00, vstávam málo po 5.00 a v robote sa nalievam čiernym čajom, aby som nezaspala, tak to také OK nie je
(Včera, či skôr dnes v noci som bola hore cca 30 min. po tom, čo som zaspala. Dlhosrstá hydina behala v kolotoči, ktorý sa rozhodol pískať. Takže o 0.30 v noci som z lyžičky nalievala na kolotoč jedlý olej. Hydina ho lízala a lízala mi aj ten na lyžičke. No čo, keď jej to chutí, nedoprajem jej 4-5 olíznutí ?)
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Lívia, mať tak tvoje starosti ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Myslíš ako o polnoci vešať prádlo, vynášať hajzlíky, meniť vodu, ktorú predtým musíš prevariť, lebo je nejaká závadná a zabudla si kúpiť fľaškovú?
Nie, ono je to v pohode, len keď ja sa fakt vždycky zabudnem na Porade, potom to robím pred polnocou, málo spím a až potom sú problémy (napr. nezaspať v práci, nezývať pred šéfom)
Dúfam, že máš menšie problémy ako ja. Ak máš väčšie, tak dúfam, že sa ti ich čoskoro podarí odstrániť.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tie už mám dávno za sebou ...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Niežeby ma to rozčúlilo, ale už asi len pobavilo, pretože som ráno bola na SP, kde som potrebovala nahlásiť zmenu sídla firmy. Všetko prbehlo v poriadku, až kým nepýtala pracovníčka okrem kópie Výpisu z OR aj originál, načo som reagovala, že to má aj na internéte a v ZP to nepotrebovali. Nakoniec to uznala.
Ale má to pobavilo, že ešte stále majú zastaralé príkazy!
0 0
Lenka526 Lenka526

Lenka526 je offline (nepripojený) Lenka526

Tak tie posledné príspevky ma ozaj pobavili. Normálne mi zlepšili náladu...ste super...Vidím, že nevešiam prádlo o polnoci len ja a konečne viem, že závislosť od porady sa nedá liečiť...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Dnes sa minister práce teda vyfarbil:-)) vyhlásil všetkým tým, čo zarábajú menej ako 400€ aby šli zarábať mimo Slovensko...no to je super hláška našej super pravice:-))..pritom on sám povedal,že potrebuje mesačne 5000€ :-))
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bobino38 Pozri príspevok
Dnes sa minister práce teda vyfarbil:-)) vyhlásil všetkým tým, čo zarábajú menej ako 400€ aby šli zarábať mimo Slovensko...no to je super hláška našej super pravice:-))..pritom on sám povedal,že potrebuje mesačne 5000€ :-))
To povedal už včera a nie 5000, ale 6tis.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať