Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Včera nám neišiel celý deň internet , a to ma celkom "štvalo"! Som na ňom už úplne závislá Potešilo ma však, že včera nám opäť pustili teplú vodu, ktorá nemala ísť celý týždeň a tak som sa konečne "poriadne" umyla
Dnes ma poriadne srdí, že sa nemôžem dovolať vedúcej, aby som jej oznámila, že v pondelok si chcem prísť pre výstupné papiere a pre vyúčtovanie za jún a júl. Už som jej niekoľkrát volala, ale mám taký pocit, že mi telefón nechce zdvihnúť. Pretože som volala na pevnú linku, a čašník mi povedal, že len pred chvíľou odišla Poprosila som ho, keď "tá osoba" príde, aby ma prezvonili, no uvidím ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rodina1 Pozri príspevok
Včera nám neišiel celý deň internet , a to ma celkom "štvalo"! Som na ňom už úplne závislá Potešilo ma však, že včera nám opäť pustili teplú vodu, ktorá nemala ísť celý týždeň a tak som sa konečne "poriadne" umyla
Dnes ma poriadne srdí, že sa nemôžem dovolať vedúcej, aby som jej oznámila, že v pondelok si chcem prísť pre výstupné papiere a pre vyúčtovanie za jún a júl. Už som jej niekoľkrát volala, ale mám taký pocit, že mi telefón nechce zdvihnúť. Pretože som volala na pevnú linku, a čašník mi povedal, že len pred chvíľou odišla Poprosila som ho, keď "tá osoba" príde, aby ma prezvonili, no uvidím ...
Voľakedy nebol internet, ani mobily ani satelity a žilo sa aj tak..., ale boli zasa kubánské pomaranče...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Voľakedy nebol internet, ani mobily ani satelity a žilo sa aj tak..., ale boli zasa kubánské pomaranče...
To je pravda, ale voľakedy neboli niektorí ľudia také "hyeny" ako v dnešnej dobe ...
Nebudem rozpisovať, čo bolo, ale určite sa k tebe zamestnávateľ správal ináč. Nestalo sa, že by ti nevyplatil mzdu, alebo nedal doklady.
Teraz si musíš všetko pýtať a aj tak ťa koľkokrát odbijú, že teraz nie a vtedy nie a ty sa musíš "podriaďovať" nálade zamestnávateľa ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rodina1 Pozri príspevok
To je pravda, ale voľakedy neboli niektorí ľudia také "hyeny" ako v dnešnej dobe ...
Nebudem rozpisovať, čo bolo, ale určite sa k tebe zamestnávateľ správal ináč. Nestalo sa, že by ti nevyplatil mzdu, alebo nedal doklady.
Teraz si musíš všetko pýtať a aj tak ťa koľkokrát odbijú, že teraz nie a vtedy nie a ty sa musíš "podriaďovať" nálade zamestnávateľa ...
No ja čo som bol naposledy zamestnaný( r.2002), tak som sa pri rozviazaní pracovného pomeru s ním ( so šéfom ) pobil v kancli a na rozlúčku na mňa ešte aj poslal kamarátov, nech ma naučia poriadku, takže tak...
A ked som ho nedávno stretol v meste,tak mi strašne ruku podával a ako sa mám ho zaujímalo-zaujímavá figurka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rodina1 Pozri príspevok
To je pravda, ale voľakedy neboli niektorí ľudia také "hyeny" ako v dnešnej dobe ...
Nebudem rozpisovať, čo bolo, ale určite sa k tebe zamestnávateľ správal ináč. Nestalo sa, že by ti nevyplatil mzdu, alebo nedal doklady.
Teraz si musíš všetko pýtať a aj tak ťa koľkokrát odbijú, že teraz nie a vtedy nie a ty sa musíš "podriaďovať" nálade zamestnávateľa ...
Mňa v škole učili,že kapitalizmus je vykorisťovanie človeka človekom- aj som mal z toho 1...-niečo na tom pravdy inak bude...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Stanko, všetko zlé raz pominie
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

malo to ísť o príspevok vyššie...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Už som o tom písala, kde všade som bola zamestnaná. Ale ešte som sa s takým prístupom, ako u tejto poslednej zamestnávateľky, nestretla Myslím si, že nie som konfliktný typ , ale ak vidím, že druhý si z teba robí "sluhu", tak sa "naštvem" a podľa toho sa aj potom správam. Ešte som až do "hraničného" konfliktu s vedúcou neprišla, vždy som išla radšej von všetko predýchať, ale aby mi niekto "naschvál" nebral telefón len preto, že som si dovolila dať výpoveď a išla na PN-ku počas výpovednej doby, tak to je aj na mňa trochu moc ... A zo všetkého najviac nemám rada, keď ma ide niekto o niečom poúčať, o čom nemá "ani páru".
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Stanislav, tým nemyslím teba
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja viem rodina...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No mňa dnes ráno potešil pohľad z okna. V závesnom črepníku sa mi usalašilo nejaké vtáča /niečo medzi sýkorkou a vrabcom/ a vyzeralo to, že sa tam chce zabývať. Jeho druh /družka/ si zatiaľ pochutnával /a/ na žltých kvetoch bidensu - to som ešte nevidela... Keď odleteli, na orechu pristál ďatel - taký "origoš" s červenou čiapočkou a začal si hľadať niečo na raňajky - t.j. tĺcť zobákom do stromu. Niežeby som ho ešte nikdy nevidela, ale obyčajne ho najskôr počujem... Také obyčajné domáce dovolenkové ráno...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
No mňa dnes ráno potešil pohľad z okna. V závesnom črepníku sa mi usalašilo nejaké vtáča /niečo medzi sýkorkou a vrabcom/ a vyzeralo to, že sa tam chce zabývať. Jeho druh /družka/ si zatiaľ pochutnával /a/ na žltých kvetoch bidensu - to som ešte nevidela... Keď odleteli, na orechu pristál ďatel - taký "origoš" s červenou čiapočkou a začal si hľadať niečo na raňajky - t.j. tĺcť zobákom do stromu. Niežeby som ho ešte nikdy nevidela, ale obyčajne ho najskôr počujem... Také obyčajné domáce dovolenkové ráno...
My máme pri dome také veľké stromy a vždy keď už je prítmie,tak odtial vyletí kopa netopierov, niekedy to vyzerá ako scéna z toho filmu vtáci...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

;S; V
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
U nás zase boli dažďovníky ... Vždy bolo kriku ... ale žiadne muchy. Ale dažďovníky už odleteli ... a trošku je tu smutno. Nedávno som počula, že títo vtáčkovia preletia neuveriteľne veľa kilometrov, že počas letu sa dokážu páriť a dokonca počas letu aj spia
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
;S; V
čo to je S, V???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rodina1 Pozri príspevok
U nás zase boli dažďovníky ... Vždy bolo kriku ... ale žiadne muchy. Ale dažďovníky už odleteli ... a trošku je tu smutno. Nedávno som počula, že títo vtáčkovia preletia neuveriteľne veľa kilometrov, že počas letu sa dokážu páriť a dokonca počas letu aj spia
Síce neviem, čo to sú daždovníky,ale nevadí...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ľudia si ich často mýlia s lastovičkami
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Voľakedy nebol internet, ani mobily ani satelity a žilo sa aj tak..., ale boli zasa kubánské pomaranče...
To boli tie červené, z ktorých sa nezbierala šupa (kôra)?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo to je S, V???
To sa synátor naučil prispievať na poradu Pre upresnenie, má 13,5 mesiaca...
Naposledy upravil calawen : 29.07.10 at 19:17 Dôvod: prehádzané písmenká :rolleyes:
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať