Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
V našom meste, resp. v SR je možné fakt všetko. V jednej ulici je prenosná značka - jednosmerná ulica a z druhej strany je Daj prednosť v jazde (ako keby ste chceli vyjsť z tej ulice)... ma to dnes fakt pobavilo...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Teraz som zistila, že mám 100 užitočných bodov (vo všetkých diskusiách), ďakujem všetkým takto verejne, lebo jednotlivo koľkokrát zabudnem
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pepsikova Pozri príspevok
..a kedy si mal naposledy dovolenku?..
Idem v pondelok.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

calawen Pozri príspevok
Teraz som zistila, že mám 100 užitočných bodov (vo všetkých diskusiách), ďakujem všetkým takto verejne, lebo jednotlivo koľkokrát zabudnem
Môžeš aj tu:
Poďakovanie za body ( 1 2)
2 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ráno som dostal defekt,ale dokotúľal som to do pneuservisu.No najviac ma dožrali chlapi v dielni,keďže som nebol pri nich celý deň.Hádajte čím!
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

....... asi ti opravili defekt na kolese kde defekt nebol hihihi !!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.cas.sk/clanok/175376/suli...-ako-pako.html


...prečo ako...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

neboj este si pocitame.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm ...

Potešujúci a nádherný piatok ...
Oddychová sobota ...
Úspešná nedeľa ... http://www.porada.sk/1469034-post26.html

Prial by som si častejšie takéto víkendy ...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

buchač Pozri príspevok
Hm ...

Potešujúci a nádherný piatok ...
Oddychová sobota ...
Úspešná nedeľa ... http://www.porada.sk/1469034-post26.html

Prial by som si častejšie takéto víkendy ...

ježišíííí ..... mladučké dubáčiky !
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Boli sme sa prejsť v parku, zbadala som rodinku s psíkom, pohladkala som ho, pochválila, ( bol strašne zlatý) a dali sme sa do reči - že ho majú z útulku v Trnave, našli si ho na internete, majú ho asi 2 roky. (Že sa majú navzájom radi mi hovoriť nemuseli).
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nepotešilo ma, že sa musím obzrieť po nejakom veterinárovi,ktorý dobre rozumie havkom, lebo pepsikoláč začal kýchať..včera len tak- akože,kýchnem si..ale dnes ráno to už nebolo len akože, prskal, len čo sme vyšli von a vliezol do prvej trávy.....žeby na staré labky chytal nejakú alergiu??...
(..možno tam mal len nejaké neprečítané esemesky od Kikiny a jedoval sa sám na seba, že niečo zabudol...booooože))) ::

...a prajem vám kľudný pondelok a aj celý týždeň...žiadne stavy ani stresy..tak..a len milých ľudí okolo seba...
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Keď už píšete o tých psoch:
Ja psov moc nemusím, hlavne keď nie sú na vodítku (vôdzke?) a sú bez náhubku a ešte keď skáču... Tu na firme je tiež akože "služobný" pes (vraj je to retríver, ale má dlhú srsť, tak neviem, či aj retríveri sú dlhosrstí). Dostala som inštruktráž, že ak prídem prvá na firmu, mám psovi kúpiť rožok a on pôjde so mnou aj do voliéry. Ha-ha, som schopná akurát tak mu kúpiť rožok, podať mu ho cez bráničku, pes odbehne za roh a ja medzitým rýchlo odomknem budovu. Dnes sa mi však nejako nedal otočiť kľúč v zámku a pes zjedol rožok rýchlejšie, než som otvorila dvere, vyrútil sa spoza rohu a ja som sa strašne zľakla. Poučenie: nemám byť lakomá a mám kupovať rovno 2 rožky!
(Ten pes je strašne zlatý, nikomu by neublížil, ale niekedy skáče po ľuďoch, lebo sa chce hrať a to ja s mojou psofóbiou fakt nemusím.)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Pozri príspevok
Keď už píšete o tých psoch:
Ja psov moc nemusím, hlavne keď nie sú na vodítku (vôdzke?) a sú bez náhubku a ešte keď skáču... Tu na firme je tiež akože "služobný" pes (vraj je to retríver, ale má dlhú srsť, tak neviem, či aj retríveri sú dlhosrstí). Dostala som inštruktráž, že ak prídem prvá na firmu, mám psovi kúpiť rožok a on pôjde so mnou aj do voliéry. Ha-ha, som schopná akurát tak mu kúpiť rožok, podať mu ho cez bráničku, pes odbehne za roh a ja medzitým rýchlo odomknem budovu. Dnes sa mi však nejako nedal otočiť kľúč v zámku a pes zjedol rožok rýchlejšie, než som otvorila dvere, vyrútil sa spoza rohu a ja som sa strašne zľakla. Poučenie: nemám byť lakomá a mám kupovať rovno 2 rožky!
(Ten pes je strašne zlatý, nikomu by neublížil, ale niekedy skáče po ľuďoch, lebo sa chce hrať a to ja s mojou psofóbiou fakt nemusím.)
..

...skús nosiť so sebou piškoty..hodíš jednu -dve , havík sa prebehne, spapá, vráti sa po ďalšiu..trošku sa s ním takto zahráš a potom ti dá pokoj..a možno ťa prejde aj psoalergia...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

To nie je psoalergia, ale psofóbia, ktorú som si vypestovala neviem z čoho, neviem kedy, neviem ako :-) Je "sranda" budiť tatka o polnoci, aby išiel spred baráka odohnať psa, nech môžem ísť domov.
Tie piškóty - dobrý nápad, len neviem, či by mi pre neho nejaké zostali, lebo ja mám piškóty veľmi rada (ale len z TS)
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Mňa zavčas rána zaujalo http://www.porada.sk/t144783-kam-by-...-trilogie.html
Mať tak jeho starosti, ajajáááááááááááj.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Dnes, 08:04 AM
To nie je psoalergia, ale psofóbia, ktorú som si vypestovala neviem z čoho, neviem kedy, neviem ako :-) Je "sranda" budiť tatka o polnoci, aby išiel spred baráka odohnať psa, nech môžem ísť domov.
Tie piškóty - dobrý nápad, len neviem, či by mi pre neho nejaké zostali, lebo ja mám piškóty veľmi rada (ale len z TS) ..


..no vidíš!!..máš s havíkom spoločnú chuť na piškotky, určite by si sa skamarátila, lebo piškotka je podplácanie, a ak havík zistí, že ho podplácaš pravidelne, bude ťa verne čakávať, a budete kamoši..však sa nemusíš s ním maznať, ani ho hladkať, jemu stačí, že mu niečo dáš a neublíži ti...a určite mu nejaku pištotku odložíš, keď budeš vidieť, ako verne na teba čaká..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Psík ma teraz čaká každé ráno, lebo som prvá na firme :-)
Dobre, že si napísala, idem zbaliť piškóty :-)
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ešte otázka, koľko mu môžem dať? Je to taký väčší pes (asi retríver).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tak 4-5 by hádam stačilo..je to sladké a veľa by mu mohlo uškodiť..nauč ho aj na povel:..dosť!...aby vedel, že ešte dostane, ale nie teraz,ale zajtra.....havíky sú múdre...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať