Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
No Stanko, nepovedala by som...skús si ju dať do oka, by si inak skákal...to taký istý bordel
Neviem Slávi, nezvyknem si dávať zubné pasty do oka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
No Stanko, nepovedala by som...skús si ju dať do oka, by si inak skákal...to taký istý bordel
zubná pasta Erilex-podporuje nočný sex...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem Slávi, nezvyknem si dávať zubné pasty do oka...
Však práve preto, vyzeralo to, že tutti si pamatáš...však aj v pionierských táboroch sme sa s nimi natierali...no neviem ako ty, ale ja som asi dlhší pamatník

Stanislav 1975 Pozri príspevok
zubná pasta Erilex-podporuje nočný sex...
...a čo si s ňou drhneš??
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
Však práve preto, vyzeralo to, že tutti si pamatáš...však aj v pionierských táboroch sme sa s nimi natierali...no neviem ako ty, ale ja som asi dlhší pamatník
júj slávi, zas zo mňa nerob novorodeniatko-pamatám aj tutti fruti( s takým červeným chlapcom na obale) a aj pastovačky, dobré to bolo náhodou,sranda...
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Ja si viac ako toho chlapca na obale pamätám tých červíčkov s vrtačkou...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Toto.

Re: Kam by ste sa dali najradšej pochovať? Lokalita :-), voľné pokračovanie trilogie

Najvyssi cas aby vznikol niekde na Slovensku luxusny cintorin.

Počul som, že ľudia sú mladí - starí, malí - veľký, múdri - sprostí, šikovní - nešikovní, atď. Ale luxusní? Že by tovar? Pre funebrákov?


http://www.porada.sk/t144783-kam-by-...-trilogie.html
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

slavica Pozri príspevok
No idem ja spať, ale musím Vám vyzradiť, čo sa mi včera večer stalo...Tak nadšene som si drhla zuby, že mi pasta paradontax frkla do oka...no, to Vám poviem, štípalo to ako sviňa...ešte, že som mala poruke ophtal a vypláchla som si rýchlo oko...aj tak som ho mala zachvíľu ako po zápale spojiviek..., takže moji milí nepreháňajte to s čistením zubov, lebo prídete o oko ...dnes som si dala bacha a idem hajať...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
stará dobrá detská Tutti fruti...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
júj slávi, zas zo mňa nerob novorodeniatko-pamatám aj tutti fruti( s takým červeným chlapcom na obale) a aj pastovačky, dobré to bolo náhodou,sranda...
Zubnú pastu v oku som si vyskúšala už niekoľkokrát (nedobrovoľne vďaka vlastnej nešikovnosti). Aj na oblečení - to ani vyprať nejde len tak v ruke, len v práčke.
Tutti fruti pamätám - bola ružová a sladká. Tuším bol v tej dobe ešte Odol (?). V škôlke sme si "vymieňali" zubné pasty - niekto urobil na kefku ružový "bobek", niekto modrý "bobek"
Nemala Tutti fruti na obale takých kozmonautov v červenej a modrej kombinéze?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..

...skús nosiť so sebou piškoty..hodíš jednu -dve , havík sa prebehne, spapá, vráti sa po ďalšiu..trošku sa s ním takto zahráš a potom ti dá pokoj..a možno ťa prejde aj psoalergia...
Nezapamätala som si, že hodiť. Havinkovi som piškótu podala a on ma oblízal, ako si ju bral. Viete, aké to bolo?

Vlhké! Potom som mu zvyšné 3 hodila. Len dúfam, že sa psík nevypapká na psiska - veď celý minulý týždeň dostávala každé ráno rožok (+ jeden deň dostal 2) a tento týždeň mu budem dávať aj piškóty

Už si našla veterinára pre Pepsikoláča?

Edit: Zobrali mi psíka
A je to zlatý retríver.
Naposledy upravil Llívia : 03.08.10 at 13:43
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Llívia Pozri príspevok
Nezapamätala som si, že hodiť. Havinkovi som piškótu podala a on ma oblízal, ako si ju bral. Viete, aké to bolo?

Vlhké! Potom som mu zvyšné 3 hodila. Len dúfam, že sa psík nevypapká na psiska - veď celý minulý týždeň dostávala každé ráno rožok (+ jeden deň dostal 2) a tento týždeň mu budem dávať aj piškóty

Už si našla veterinára pre Pepsikoláča?

Edit: Zobrali mi psíka
A je to zlatý retríver.
A kde je psík?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Došla som na zaujímavú súvislosť: Čas udržania poriadku v domácnosti je priamo úmerný času spánku dieťaťa...

Funguje to u niekoho podobne?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..ked si spominam, tak pri uspavani vnuka som zaspala ja prva..esteze ma vnuk deda, ktory rad upratuje..
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... my máme teraz zase na starosti vnúčika. Nerád poobede spáva, tak si s ním vždy ľahne priateľ a ja ho (teda vnúčika - Kristiánka) hladkám po chrbátiku. Priateľ zaspí ako vždy skôr a samozrejme ako vždy spí dlhšie ako Kristiánko. Aj dnes bol Kristiánko skôr hore a išiel mi povedať, že Vlado (priateľ) ešte spí. Tak som mu povedala, aby ho zobudil. A Kristiánko: "Vlado, stávaj. Už nech si hore" ... po kom to dítko je?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
zubná pasta Erilex-podporuje nočný sex...
A na ranný, resp. denný odporúčaš čo???
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Oliwa Pozri príspevok
A na ranný, resp. denný odporúčaš čo???
.... hneď, ke´d sa preberieš ... rýchlo umyť zuby .... len Erilex som už veru dávno nevidela (alebo zle pozerám)
A pamätám aj ten krásny plagát ... so Zuzkou Lonskou
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Mňa práve teraz dobre nasrdil tento článok
http://www.blesk.cz/clanek/servis-ce...je-zivime.html
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
babi2 Pozri príspevok
Mňa práve teraz dobre nasrdil tento článok
http://www.blesk.cz/clanek/servis-ce...je-zivime.html
... tak to je sila ...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

rodina1 Pozri príspevok
... tak to je sila ...

Fakt, to je sila.........
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babi2 Pozri príspevok
Mňa práve teraz dobre nasrdil tento článok
http://www.blesk.cz/clanek/servis-ce...je-zivime.html
rodina1 Pozri príspevok
... tak to je sila ...
Ľudia ...ale veď to je jedno ...

Jeden bulvár za 18 ...
http://www.blesk.cz/
© 2001 - 2010 Copyright - Ringier ČR, a. s.
a druhý za 20-2 ....
http://www.cas.sk/
© 2010 RINGIER SLOVAKIA, A.S.
To aj čítate ...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Pozri príspevok
Nezapamätala som si, že hodiť. Havinkovi som piškótu podala a on ma oblízal, ako si ju bral. Viete, aké to bolo?

Vlhké! Potom som mu zvyšné 3 hodila. Len dúfam, že sa psík nevypapká na psiska - veď celý minulý týždeň dostávala každé ráno rožok (+ jeden deň dostal 2) a tento týždeň mu budem dávať aj piškóty

Už si našla veterinára pre Pepsikoláča?

Edit: Zobrali mi psíka
A je to zlatý retríver.
...


...akože ti zobrali psíka?....a kde ho dali?...si im mala vysvetliť, že si už s havíkom kamoška...zlatý retriver je jedno z najmilších a najjemnejších plemien, to by si mala kamoša, akého nikde nikdy nenájdeš...to, že ťa oblizol, bolo vyjadrenie kamarátstva, istota, že mu neublížiš a ani on tebe...

..veterinára som nenašla, lekárnička mi doporučila dať pepsikoláčovi 1/4 aleridu...a funguje to, peps neprská...
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Zobrali ho rodičia majiteľa firmy. On bola aj predtým u nich, lebo mali na neho viac času a mohol behať po záhrade. Na firme musí byť väčšiu časť dňa zatvorený, aby ho niekto neprešiel autom alebo mu nejako inak nechtiac neublížil. Prví ľudia, ktorých aj poslúchal
Dobrý veterinár je v Trenčíne, ale to je od Prievidze ďaleko.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať