Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak to je dobre, že havík má spriaznené duše a bude mu dobre...len ťa už nebude mať kto ráno vítať...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale zase sa Ti ujde viac piškót a zostanú Ti aj rožky...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ja radšej chlieb vlastnej výroby Rožky som kupovala len pre psíka.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pracovala som v záhrade /okopávala/. Z ľavej strany ku mne doliehala španielčina /sused-prisťahovalec sa oženil so Slovenkou/, z pravej angličtina /suseda má na prázdninách zaťa s vnúčatami z Ameriky/ a z nášho bazéna šplechot vody /syn sa kúpal/. Stačilo zavrieť oči a počúvať tie zvuky, alebo to nahrať a niekomu pustiť - nik by neuhádol, že nie som na dovolenke pri mori. Zase sme ušetrili... len tá moja slovenská motyka pôsobila rušivo.
Naposledy upravil Oliwa : 03.08.10 at 20:54
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
V Baumaxe som videla motyky aj vidly dovezene z Nemecka, ak ti to zlepsi pohodu, oprobuj tu slovensku vymenit.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Možno by skôr pomohlo vymeniť manžela...
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Oliwa Pozri príspevok
Pracovala som v záhrade /okopávala/. Z ľavej strany ku mne doliehala španielčina /sused-prisťahovalec sa oženil so Slovenkou/, z pravej angličtina /suseda má na prázdninách zaťa s vnúčatami z Ameriky/ a z nášho bazéna šplechot vody /syn sa kúpal/. Stačilo zavrieť oči a počúvať tie zvuky, alebo to nahrať a niekomu pustiť - nik by neuhádol, že nie som na dovolenke pri mori. Zase sme ušetrili... len tá moja slovenská motyka pôsobila rušivo.
Kurz angličtiny, kurz španielčiny zadarmo! A ešte k tomu na čerstvom vzduchu!
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To je fakt! Z jednej strany sa ozvalo "por favor" a z druhej "for you"! Akurát tá motyka bola stále len v mojich rukách!
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Oliwa Pozri príspevok
Možno by skôr pomohlo vymeniť manžela...
A myslis, ze je z coho vyberat? Cert ako diabol.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Este by som dodala - toho svojho uz pozna a na noveho by si musela zvykat. Moja stara mama hovorievala o manzeloch vseobecne - je to ako so starym hrncom, na nic ti nie je, ale ti je ho luto vyhodit. A ked nahodou niektora zena ovdovie, nemala by sa znovu vydavat, lebo sa nepatri Pana Boha pokusat, ked ju takym milym krizom navstivil.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale veď ja sa nesťažujem. Investujeme do opravy domu, chystáme sa nahodiť novú fasádu, takže peniažky idú tam -všetko je to otázka priorít, kompromisov a "recepisov" na šťastné manželstvo... ale to už patrí do rubriky "recepty", nie?
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
durisovad Pozri príspevok
A myslis, ze je z coho vyberat? Cert ako diabol.
Mali sme rodinných priateľov, manželský pár - po ich odsťahovaní sú už len priatelia na diaľku. Samozrejme, že sme sa navštevovali a to by si videla toho priateľa. Pokiaľ nesedela manželka, nesedel ani on, všetko prestrel, doniesol, odniesol, bol milý, pomáhal v domácnosti.

Vždy tvrdil, že manžel je odlišný od manželky iba tým, že nevie porodiť dieťa, ale všetko ostatné vie urobiť. Ešte dodám, že je poľskej národnosti, vysokoškolsky vzdelaný a nie je žiadny " idiot ". Tým chcem len povedať, že aj takí existujú.
5 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ktovie, ake ma ostatne muchy. Nikto nie sme dokonaly. Neboli ste s nimi 24 hodin denne a 365 dni v roku. Vsetci mame dobre aj zle stranky, je len treba tie dobre ocenit a zle tolerovat.
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
durisovad Pozri príspevok
Este by som dodala - toho svojho uz pozna a na noveho by si musela zvykat. Moja stara mama hovorievala o manzeloch vseobecne - je to ako so starym hrncom, na nic ti nie je, ale ti je ho luto vyhodit. A ked nahodou niektora zena ovdovie, nemala by sa znovu vydavat, lebo sa nepatri Pana Boha pokusat, ked ju takym milym krizom navstivil.
Ako žart je to O.K., ako skutočnosť nič moc. Myslím tú poslednú vetu
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale väčšinou asi v múzeu medzi archeologickými nálezmi...
To patrilo k tomu poľskému unikátu...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ved to aj bolo pisane zartom, stara mama vydrzala na tomto svete 10 dni po smrti stareho otca. Umrela zialom.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...môžem dosvedčiť, že terezka pravdu napísala..Juzek bol chlap, akého by chcela každá žena (okrem mňa)....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dožral p.Mihál.- takto sa podpuruje stredná trieda a podporuje ľudí k rodičovstvu???, no pekne teda...


http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/...tie-dieta.html
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dožral p.Mihál.- takto sa podpuruje stredná trieda a podporuje ľudí k rodičovstvu???, no pekne teda...


http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/...tie-dieta.html
Stanko, takto sa žiaľ, "poburuje" stredná trieda...
A ak to takto pôjde ďalej, je odsúdená na zánik, resp. prepad do "sociálnej siete" sociálne odkázaných...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Stanko, takto sa žiaľ, "poburuje" stredná trieda...
A ak to takto pôjde ďalej, je odsúdená na zánik, resp. prepad do "sociálnej siete" sociálne odkázaných...
Nedá sa s tebou nič iné len súhlasiť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať