Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
to si asi pridlho bol v tej krčmičke a štamprlíkoch.
Ja som nikoho neovracala, aspoň neviem o tom, napriek tomu, že v tehu som si často dávala pokec so záchodou misou, ale nik neschytal, teda raz posteľná plachta, to som nestihla ani z postele vyliezť, tak mi bolo špatne z črevnej chrípky.
Ale vieš, človek nikdy nevie.
však áno, stáva sa...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale ja to nerobím pre peniaze, ale pre dobro blížného svojho...
Keď tu na fóre ľudia žiadali poradiť k poistkám kvôli povodniam, vtedy si iné tvrdil... a nebolo ťa. Žeby si bol býval v krčme?
Ale celý mesiac?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Konečne sa synček zobudil, trošku som mu pomohla. "Až" cez hodinu spinkal, u neho výkon. Aspoň som si trošku povegetila na Porade, no horšie to bude v noci, kým ho dostanem do postele.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

som si často dávala pokec so záchodou misou
Ešte že máme tie záchodové misy - môžeme do nich grcať, kecať, pľuvať, kadiť i močiť a ony len mlčia a mlčia, len sem-tam to do seba vcucnú (keď použiješ páčku splachovača). Sú to vďační poslucháči nás ľudí s opicami na pleci .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Keď tu na fóre ľudia žiadali poradiť k poistkám kvôli povodniam, vtedy si iné tvrdil... a nebolo ťa. Žeby si bol býval v krčme?
Ale celý mesiac?
Bohužial, nedalo sa pomocť- každý prípad je iný a nedalo sa nič vo všeobecnosti napísať..., to sa nedá len tak napísať, každý má inú zmluvu, iné podmienky, s tým sa nedá nič robiť,preto by sa v týchto veciach mal každý obrátiť na svojho poisťovacieho poradcu...- on pozná( alebo by aspoň mal) poznať svojho klienta najlepšie...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vidíš Stanko, aj ja som sa pýtala vtedy, odpoveď žiadna, možno využijem, keď mi budeš volať... Ale už zhruba odpovede poznám.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pre Stanislav1975: Mne to hovoriť nemusíš, ja som v poisťovni kedysi začínala...
Naposledy upravil Oliwa : 04.08.10 at 15:17
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ježííš mária, však troška rozmýšlajte kým niečo napíšete, keď nemám v ruke zmluvu a neviem čo tam je resp. nieje, tak čo možem povedať??? a na akú sumu a pod.- jeden dostane pri tej istej škode, tou istou udalosťou plnenie 0 eur a iný 80.000 eur, takže tak...,však sa troška zamyslite nad tým...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ježííš mária, však troška rozmýšlajte kým niečo napíšete, keď nemám v ruke zmluvu a neviem čo tam je resp. nieje, tak čo možem povedať??? a na akú sumu a pod.- jeden dostane pri tej istej škode, tou istou udalosťou plnenie 0 eur a iný 80.000 eur, takže tak...,však sa troška zamyslite nad tým...
Darmo by som porušoval etiketu porady, tie infošky by boli neobjektívne a klamlivé-ja by som tu vypisoval kedy, kolko , ako dostane a keby som chytil pz,tak by som zistil že nedostane asi nič, takže radšej byť ticho ako klamať, je to aj v etikete...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ale ja som sa nepýtala kto, koľko, kedy, mňa iné zaujímalo....
Asi si to nepochopil, ale v pohodičke.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ježííš mária, však troška rozmýšlajte kým niečo napíšete, keď nemám v ruke zmluvu a neviem čo tam je resp. nieje, tak čo možem povedať??? a na akú sumu a pod.- jeden dostane pri tej istej škode, tou istou udalosťou plnenie 0 eur a iný 80.000 eur, takže tak...,však sa troška zamyslite nad tým...
Zamýšľame sa nad tým, v spolupráci s vešteckou guľou, keď radíme v účtovných témach ... hlavne tam, kde s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote vieme, že zadávateľ neuviedol všetky okolnosti...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Zamýšľame sa nad tým, v spolupráci s vešteckou guľou, keď radíme v účtovných témach ... hlavne tam, kde s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote vieme, že zadávateľ neuviedol všetky okolnosti...
Radšej budem ticho ako klamať- hawk...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Radšej budem ticho ako klamať- hawk...
Tiež jeden z možných uhlov pohľadu...
P.S. Vôbec nemusím mať posledné slovo
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Snáď nechceš naznačiť, že napr. účtovníci tu klamú, lebo nemajú pred sebou účtovné doklady toho, kto žiada o radu...
A nemusíš preto hneď hawkať...
Howgh, biely brat Alianz!
Naposledy upravil Oliwa : 04.08.10 at 17:21
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..vôbec ma nerozčúlilo, lebo škoda sa jedovať, ale v TO nemocnici lekári istotne nevedia písať..pán onkológ si vezme dovolenku, ale že by na dvere hodil papier, že má dovolenku, od a do kedy, to akože načo!!..by ľudia prečítali a nemuseli by zbytočne sedieť a čakať, ako ja s mamou, a ešte pár pacientov...no a čo?..
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..vôbec ma nerozčúlilo, lebo škoda sa jedovať, ale v TO nemocnici lekári istotne nevedia písať..pán onkológ si vezme dovolenku, ale že by na dvere hodil papier, že má dovolenku, od a do kedy, to akože načo!!..by ľudia prečítali a nemuseli by zbytočne sedieť a čakať, ako ja s mamou, a ešte pár pacientov...no a čo?..
No tá TO nemocnica je fakt nejaká špeciálna-tuším už majú viac pokút za úmrtie pacientov pri stanovovaní diagnozy a pod.-to tam musia byť fakt odborníci...
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No tá TO nemocnica je fakt nejaká špeciálna-tuším už majú viac pokút za úmrtie pacientov pri stanovovaní diagnozy a pod.-to tam musia byť fakt odborníci...
Ked si nasadia kinder riaditeľa, len proto, že je sympatizant vládnucej strany...čo sa dá čakať?
Je iba na škodu pacientov, že dnes šéfujú nie odborníci s dlhoročnou praxou, ale panáci,ktorí sú tam iba "naoko"... ( foto )
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No tá TO nemocnica je fakt nejaká špeciálna-tuším už majú viac pokút za úmrtie pacientov pri stanovovaní diagnozy a pod.-to tam musia byť fakt odborníci...
..


..no čo ti poviem..onkolog sa pýta sestričky, čo a ako s pacientom...lebo sestrička pacienta pozná, tak načo by sa pribavoval vyšetrovaním....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Uz som zazila, ze sestricka bola sikovnejsia ako lekar.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ale aby som zas nebola nejaká mrcha, musím pochváliť daňový úrad v TO...pani ma promptne vybavila, dokonca cez obednú prestávku..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať