Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... psíčkovia majú mlsné jazýčky, ako aj ich páničkovia Tá moja fuňa mala rada aj melón , ale najradšej kostičku a na nej veeľa mäsíčka
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pepsíková, ten jeden má viac kíl než ja , ten spapá kilo granúl asi aj za deň Ale jasné, že pôjdem na nákup nejakých dobrôt (to zas budú výdavky: synovec, kocúr, veľký pes, malý pes)
Tamila: a tatkovi psy len Tesco a Coop granule jesť budú, iné nie. (A moji škrečkovia - dvaja - zase len granulel zn. Bono).
Rodina1: hej, zvieratká sú fajnové, ani moji škrečkovia nezjedia, čo im nechutí, ani keby som im týždeň iné nedala. Inak, vieš, aká je "sranda" pitvať 1 kg krmivo pre škrečkov? To vypitvané potom ide kamarátkinej dcére pre morčatá - dnes som tam bola - má ich asi 6 a sú zlatučké.
Naposledy upravil Llívia : 05.08.10 at 22:39
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Len aby nám ten hafan raz nezožral našu Líviu aj so škrečkami...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Neboj, to nie sú moji hafani a ani u nás nebývajú.
Inak, je to dobrý skutok od nových majiteľov - obaja hafani sú z útulku a sú strašne zlatí (teda menší bol, kým ma neupozornili, že hryze - vraj kvôli tomu, že má ešte mliečne zuby).
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
potešilo ma, že som porobila aj to čo som si myslela, že nestihnem. Môžem ísť pomaly spať.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Lívia, to aj synovcovi kupuješ granule???
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Niéé, on ešte nemá zuby, tak by ich nepohrýzol
Ale v kuse má nejaké narodeniny, meniny, krst, deň detí, Vianoce (tie síce ešte len budú, ale veď darček môžem kúpiť aj teraz ), a keď ho idem pozrieť, snáď nepôjdem s prázdnymi rukami, to čo by som bola za tetu?!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Včera som bola pozrieť kamarátku, čo má dvojičky. Čo by som bola za kamarátku ich maminy, keby som krpatým niečo nedoniesla?! Tak som im kúpila dvoch plyšákov - maňušky - opicu a žiarafu. Malá spala, malý bol hore, tak si vybral prvý - opicu. Taký bol zlatý - škeril sa tým bezzubým úsmevom, slintal jak buldog a vytešoval sa z hračky - PAPIERIKA = NÁVODU NA POUŽITIE, čo mala opica pripnutý na uchu : Takže nabudúce nájdem niekde papierik, vyjde ma to lacnejšie
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Potešilo ma, že včera k sviatku mi doniesol manžel ruže. Tešila som sa, že aký zlatý, neviem či sa polepšil on, alebo ja, minulý rok nedoniesol žiadny kvet. Keď už donesie tak anturiu. Ešte som si hovorila, čo sa mu stalo, našiel si čas, on ináč od romantiky má veľmi ďaleko.
Prišli jeho rodičia mi gratulovať, mama zbadala kvety a pýta sa ho: Ty si doniesol Lenke ruže? Veď iné kvety nosíš.
Odpoveď: Ale, tieto už mali pripravené, nechcelo sa mi čakať kým by tie spravili.
Proste môj manžel Hlavne, že kúpil, mama skoro odpadla, a ja som sa dobre pobavila.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pre Líviu: A nabudúce im môžeš priniesť so sebou aj balík piškót - takí malí bezzubí ľudkovia to ocenia - a ožužlú /nielen Ty a havkáči máte radi piškóty.../ K tomu nebude treba ani návod na použitie...
Naposledy upravil Oliwa : 06.08.10 at 10:35
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Od rána je upršaný čas. Búrka sa stále točí dookola Zajtra sme chceli ísť na túru, ale určite z toho nič nebude, všade bude kopu blata ...
Chlapov som dala spať (priateľa a vnúčika Kristiánka) , raz jeden píli drevo, raz druhý ... aspoň sa vzájomné dopĺňajú ... Kristiánka musím vždy hladkať po chrbátiku, aj dnes si ľahol do postele a hneď "babka, hladkaj ma" (v septembri bude mať 4 roky ). Minule zahlásil: "tak som sa dobre vyspal, ale vôbec sa mi nechcelo"
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

[QUOTE=rodina1;1473517]
Chlapov som dala spať (priateľa a vnúčika Kristiánka) , raz jeden píli drevo, raz druhý ... aspoň sa vzájomné dopĺňajú ...

Aspoň budeš mať nachystané na zimu...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Po chodbe predomnou išla kolegyňa. Balerínky mala farebne zladené s tričkom tyrkysovej farby, tak som ju pochválila: "Aká si pekná azúrová!"
Otočila sa a vyhŕklo z nej: "Čo, nazúrená? Lebo aj to som!"
A už nebola...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Fúúúúj, je mi zle. Včera na družstevnej roli za domom rozmetali hnoj. Mali sme pocit, že bývame na hnojisku a tých múch...... Lietali ako pojašené a mali sme ich všade. Našťastie v noci a dnes dopoludnia poriadne lialo tak je vzduch dýchateľný, ale múch sme sa nezbavili. Sú nalezené vo vnútri a dotieravé k nevydržaniu. Od rána behám z lapačkou a zametám muchy. Ale teraz ma táááák nas.......rdili, že sa mi až žalúdok dvíha. Urobila som si kávu a že si na sklonku pracovného týždňa doprajem trochu veget. Okolo teplej kávy tie hnusoby začali poletovať tak som sa postavila a ešte ich zopár lapaňou pomasírovala. Sadla som si, slastne odpila z kávy a .......... blééé, v káve utopených zopár múch. Sekundu mi trvalo, kým mi svitlo čo to omáľam v ústach a už som aj pľula. Okrem toho, že musím prepísať faktúry tak som umyla aj stôl, zem, prezliekla si tričko a 100 krát vypláchla ústa.Ale žalúdok ešte stále protestuje, myslím, že nejakú dobu kávu piť nebudem. Fuj, až ma rozbolela hlava.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... Zuzka, teda to ti nezávidím
muchy neznášam fúúúúúúj
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Oliwa Pozri príspevok
Pre Líviu: A nabudúce im môžeš priniesť so sebou aj balík piškót - takí malí bezzubí ľudkovia to ocenia - a ožužlú /nielen Ty a havkáči máte radi piškóty.../ K tomu nebude treba ani návod na použitie...
Malý žužlal kukuričné chrumky. To som sa normálne divila, lebo oni sú o 9 dní mladší ako synovec a ten ešte nežužle nič A on ocení, aj keď budú piškóty v sáčku - šušťanie sa mu veľmi páči.
Budem musieť zohnať nejaký vozik za bike, veď ako ponosím toľké piškóty z obchodu domova?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pre Kazu:
Skús tie muchy nalákať na kávu, možno sa utopia všetky a budete mať od nich pokoj (tak ako sa osám dáva cukrová voda alebo pivo, aby sa utopili).
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Íha vidím piškótky Ti chutia. Ja som ich ešte nejedla/i keď svojim deťom keď boli malé som ich kupovala vo veľkom / ale ako Ťa tak čítam tuším si ich kúpim začínam byť zvedavá akú majú chuť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Len musíš správnu značku kúpiť! :-)
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pre 2009: Určite lepšiu ako tie muchy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať