Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a mne je to jedno, len nech to niekto navarí a donesie až pod papuľku..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
A čo takto si založiť novú tému, kde si budete písať o svojich zvieracích miláčikoch. A nie samé mimo témy príspevky.
..

...mojuš, toto sú príspevky v tej časti tejto témy ""čo ma potešilo"""...nečakáme body, ani súhlasy, len tak -medzi nami, havkopaničkami sme hodili reč...ako keď sa stretneš na lúke..vieš...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
však háďžte reč ďalej, v pohodičke, to bol len návrh...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lenka, veď téma o miláčikoch tu je už dávno a šuťák tiež
si to pamätám z mojej obrázkovej éry
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...včera ma rozčúlil môj synko, lebo doniesol plnú tašku dubákov a kozákov..pokrájal si sám, lebo videl, že ma nijako neprinúti...a dnes neviem, kam všetky tie pekáče a dosky preložím, keď budem chcieť v kuchyni žiť...lebo slnko nebude..

..a prajem vám krásny deň...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...včera ma rozčúlil môj synko, lebo doniesol plnú tašku dubákov a kozákov..pokrájal si sám, lebo videl, že ma nijako neprinúti...a dnes neviem, kam všetky tie pekáče a dosky preložím, keď budem chcieť v kuchyni žiť...lebo slnko nebude..

..a prajem vám krásny deň...
Vieš že existuje také niečo ako sušička, aj my sme furt len prekladali trúby z jednej strany na druhú, alebo vešali dubáky na silon, ale terazky je to paráda, škoda len, že nemám ešte dubáčiky.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj my mame uz niekolko rokov susicku, ked je vlhkejsie pocasie hribiky sa v nej ususia za chvilu a rozvoniava cely dom. Ked je sucho, tak sa susia na susiaku v zimnej zahrade, ale vona sa do domu nedostane. Susicku vrelo odporucam.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

kukučka Pozri príspevok
Lenka, veď téma o miláčikoch tu je už dávno a šuťák tiež
si to pamätám z mojej obrázkovej éry
No tak sme urobili v tejto téme ukážku mrníku. Trochu sme ju zopsili. http://www.porada.sk/t63660-p8-vykla...ik-porady.html
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Llívia, len kupujem, skúšala som upiecť ale nedopadlo to slávne... Keď pečiem, tak už bábovku alebo iný koláč...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Kuk kúpila som si piškótky ale ľutujem nechutili mi. Ani chuťou ani konzistenciou. Asi je to o tom na čo je človek zvyknutý. Ja som skôr na zeleninu a mäsko /hlavne ryby ale ľúbim napr. pečené morčacie stehno prešpikované cesnakom/. A rada kombinujem bylinky. Proste mám rada výraznú chuť. Piškótky nabudúce kúpim pre svoje vnúčatá
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Až ich budem mať samozrejme
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

hmmm..... neteší ma že prší a je zima. Tak som si lapla s kávou k notbuku a zabíjam čas.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Júúúúj! Nezabíííjaj! Za to môžeš sedieť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
kukučka Pozri príspevok
Lenka, veď téma o miláčikoch tu je už dávno a šuťák tiež
si to pamätám z mojej obrázkovej éry
ja viem veľmi dobre, ale vidíš, ani nový návrh neprešiel.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

sito Pozri príspevok
Júúúúj! Nezabíííjaj! Za to môžeš sedieť.

mrkni príspevky v téme "výroky detí" a uvidíš ako som sa narobila ........
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
potešili ma pekné chvíle so synčekom, aj včera večerom, aj dnes. Sedím pri ntb, Martinko na mne, on kuká TV rozprávky a ja Poradu, net. Aj keď trošku vymýšľa, dlho nevydrží, no čertík sa nezaprie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Júúúúj! Nezabíííjaj! Za to môžeš sedieť.
Síce pravda, ale len keď na to prídu, inak si slobodný ako vták...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem,či sa to zdá len mne, ale neviem , Porada už nieje tá oáza kľudu a pokoja ako voľakedy- teraz sa tu viac háda a uráža ako pestujú nejaké priateľstvá, viacmenej už to tu vyzerá ako nejaké bojisko- ten je proti tomu, tá neznáša toho a pod.
Ale možno sa mi to len zdá...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Kontraverzne temy a hadavych clenov treba prejst mlcanim a Porada sa ti nebude zdat taka konfrontacna. Na Porade je mnozina ludi, ktori su aki su, niektori su priatelski, niektori vyhladavaju hadky, je to tak v kazdej komunite. Ale vzdy sa tu daju najst spriaznene duse a konvenujuce nazory.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko možno sa Ti to len zdá...
ja osobne nie som proti nikomu, proti ničomu, pokiaľ sa mne zlé nerobí, nerobím zle ani ja nikomu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať