Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Stanko, a keby si tu bol úplného začiatku... ešte markantnejší rozdiel by si videl...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale ľudia! Ja ľúbim Vás a Vy ľubite mňa.
A je to!

Vždy sa nájde niekto, kto razantnejšie presadzuje svoje názory, treba ich preto brať s rezervou (nie tou od auta ).
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Neteší ma, že synátor nechcel dlho zaspať... a so spaním do obeda a ani po obede to nie je krajšie, už od včera...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Možno sa mliečňačikovi nejaký zúboček tlačí, určite to prejde...
A možno zahliadol nejakú fešandu v kočiariku na prechádzke a nemá teraz spania , mamička, len vydržať
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Heni Pozri príspevok
Stanko, a keby si tu bol úplného začiatku... ešte markantnejší rozdiel by si videl...
prečo rozdiel vidno?

Keď Porada začínala, bolo len pár členov, pár príspevkov, pár mimoodborných tém. Tak nebola až taká hašterivosť. Bolo kľudnejšie. Čím viac ľudí, tým viac názorov, tým viac nespratníkov, tým ťahšie prostredie. Ako sa bude správať každý z nás, tak bude aj Porada vyzerať. Je to len naša vizitka - Poraďáckych členov. Čím viac je mimo odborných tém, viac diskusií rôznych názorov, tým ťahšie je utiahnuť a dosiahnuť kľud, lebo ľudia nie sú jednakí. Jední sú, ktorí bočia od konfrontácií, iní zase si presadzujú len svoje názory, iní nevedia ustúpiť, iní... - takí sú ľudia.
Takže ak chceme väčší kľud, priateľskejšie prostredie, každý by sa mal zamerať hlavne na seba, s chladnou hlavou riešiť problémy, dať si pozor na slová, zvážiť, a nezbedníkom "dať po prstoch".
Lebo stačí jeden moment a www.porada.sk sa už objaviť nemusí...

P.S. Ja som sa už čiastočne vyjadrila aj:
http://www.porada.sk/1474094-post17.html
Naposledy upravil lenkak : 07.08.10 at 20:29 Dôvod: P.S:
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Zubov máme už 3 dni 8 ks - všetko rezáky, teraz by zatiaľ nemali byť nové (potom už len stoličky), takže to tipujem na slečnu v kočiariku alebo prichádza nejaká nová zmena, nová schopnosť a drobec sa s tým nevie popasovať... alebo jednoducho prechádza na jeden denný spánok...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Môj synček nechce spávať od narodenia. Keď šli zuby ešte horšie. Už má zuby všetky a žiadna sláva so spánkom.

Ináč keď mal asi 8mes sme už mali len jeden spánok cez deň asi tak hodinku aj niečo.
Má dva roky, a cez deň horko ťažko spí polhodinku-hodinku. Teraz sa to ešte pohoršilo, už chce spávať neskôr, poobede a potom nevie kedy vstať a samozrejme, že nechce ísť spať večer.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ja som Adriána ukladala večer spať pred siedmou a zaspal až o pol deviatej
A čo je horšie, nevie zaspať sám, musím byť pri ňom... Manžel hovorí, že to je tým, že ho nechávam spať s nami v posteli, ale ja si to nemyslím
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to horšie poznám... a malý s nami nespáva. Má svoju posteľ.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

treba im založiť detskú poradu a budete mať pokoj
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Keby to bolo také ľahké... Myslíš, že 1 rok a 2-mesačné dieťa už vie čítať?
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

ale písať už vie, viď nedávno S,V
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

písať áno, aj nastaviť (už mi niekoľkokrát vyplo JavaScript, takže som nevedela prehliadať Poradu), ale čítať ešte nie...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

dobre som pamätala tie písmenká
http://www.porada.sk/1466684-post13337.html
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

však nepopieram
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

aj čítať sa naučí, ani sa nenazdáš...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

idem s ďáblom von...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ak nie čítať, piť vie určite, uvar mu čajík z makovice
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
prečo rozdiel vidno?

Keď Porada začínala, bolo len pár členov, pár príspevkov, pár mimoodborných tém. Tak nebola až taká hašterivosť. Bolo kľudnejšie. Čím viac ľudí, tým viac názorov, tým viac nespratníkov, tým ťahšie prostredie. Ako sa bude správať každý z nás, tak bude aj Porada vyzerať. Je to len naša vizitka - Poraďáckych členov. Čím viac je mimo odborných tém, viac diskusií rôznych názorov, tým ťahšie je utiahnuť a dosiahnuť kľud, lebo ľudia nie sú jednakí. Jední sú, ktorí bočia od konfrontácií, iní zase si presadzujú len svoje názory, iní nevedia ustúpiť, iní... - takí sú ľudia.
Takže ak chceme väčší kľud, priateľskejšie prostredie, každý by sa mal zamerať hlavne na seba, s chladnou hlavou riešiť problémy, dať si pozor na slová, zvážiť, a nezbedníkom "dať po prstoch".
Lebo stačí jeden moment a www.porada.sk sa už objaviť nemusí...

P.S. Ja som sa už čiastočne vyjadrila aj:
http://www.porada.sk/1474094-post17.html
A kam by akože Porada odišla???
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kukučka Pozri príspevok
ak nie čítať, piť vie určite, uvar mu čajík z makovice
Dieťa závislé od maku a matka od Porady...
Tomu hovorím budúci voliči SAS.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať