Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Niekedy mam dojem, ze nemaju zaujem problemy riesit, ale vytvarat.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ved to, keby vsetko islo hladko, na co by nam boli?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Veru, Lenka, politika je panske huncuctvo a pre slusneho cloveka velmi nie je.
..

..no veď to...veľakrát si slušný človek povie, že škoda je otvárať ústa, keď ho aj tak nikto nepočúvne..a keď si to povie tak 50-1000 ľudí,zostanú tu Obyčajní spolu s Riškom, z ktorých syčí chamtivosť a hlúposť, lebo nemajú snahu robiť pre ľudí..majú len plnú hubu prázdnych slov...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ako dobre si mi radila s piškótami pre psov. Ešte keby som ťa tak aj počúvla pri tých 2 nových. Nie, ja som musela nakúpiť maškrty, o.i. aj také kostičky, ktoré malý nepohryzie, lebo má mliečne zuby a veľký ich nechce. Za tú cenu som im mohla kúpiť asi 3 veľké balíky piškót.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A nemohla by si ich darovať tomu Tvojmu synovcovi alebo kamoškiným dvojičkám? Tým je momentálne jedno, čo hryzú, kým im vyjdú všetky mliečne zúbky... Možno by Ti boli vďační, lebo také hryzátko im mamina určite nekúpi...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Psie kostičky? Leda tak, keby boli uviazané na špagátiku, lebo sú dosť malé a malé detičky sú vynaliezavé, dokázali by ich celé strčiť do papuľky alebo aj hlbšie
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ja som v prvom momente myslela, že tú to také umelohmotné kostičky na hranie, resp. žužlanie...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Hafani majú aj takú, ale zase to by detičky do papuľky nedostali - je moc veľká.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tak takýto kolotoč si Lenkak naozaj nezaslúžila Stanislav, Oliwa:
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
Tak takýto kolotoč si Lenkak naozaj nezaslúžila Stanislav, Olíwia
Nezdielam tvoj názor-lenka vie, že je to všetko v dobrom a tak to aj pochopila, lenka nieje z tých čo by sa urážali alebo hnevali- lenka je náš anjelíček,strážniček...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nezdielam tvoj názor-lenka vie, že je to všetko v dobrom a tak to aj pochopila, lenka nieje z tých čo by sa urážali alebo hnevali- lenka je náš anjelíček,strážniček...
Veď práve, a ani nevieš ako to zasiahne jej dobrozmýšľanie. Aj v tejto téme je treba byť ohľaduplný. A so srandičkami byť na pozore
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jozka56 Pozri príspevok
Veď práve, a ani nevieš ako to zasiahne jej dobrozmýšľanie. Aj v tejto téme je treba byť ohľaduplný. A so srandičkami byť na pozore
neboj jožka, za tie skoro 3 roky na porade si už asi zhruba viem domyslieť ku komu si čo možem dovoliť...-jeden znáša žart dobre, druhý horšie a tak...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
jozka56 Pozri príspevok
Veď práve, a ani nevieš ako to zasiahne jej dobrozmýšľanie. Aj v tejto téme je treba byť ohľaduplný. A so srandičkami byť na pozore
Jožka všetko ok.
Aj keď najprv sa mi zahmlilo pred očami. Ale rozdýchala som pomerne rýchlo.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
lenka je náš anjelíček,strážniček...
...tie tri bodky: s rožkami
Naposledy upravil lenkak : 08.08.10 at 22:34
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Jožka všetko ok.
Aj keď najprv sa mi zahmlilo pred očami. Ale rozdýchala som pomerne rýchlo.
No leni,keď sa ti zahmlilo-tak sa ti muselo aj odhmliť...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no veď to by bol prúser, keby nie.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tak dobre lenkak, cez deň som tu nebola a po prečítaní som písala v momente bez predddýchania ups, ale aj tak dekórum by sa mohol udržiavať
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Jožka milé od Teba, dík

P.S. veď vieš, aký je Stanko, strelí aj takú, čo by iného ani vo sne nenapadlo. A pridať sa k nemu, to už zvládnu aj ďalší.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neboj jožka, za tie skoro 3 roky na porade si už asi zhruba viem domyslieť ku komu si čo možem dovoliť...-jeden znáša žart dobre, druhý horšie a tak...
...veď práve, už som tvoje preddýchavanie tuším registrovala
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Zaujímavé, že na rozdiel od Jožky to niektorí pochopili... Mojím úmyslom bolo poukázať na Lenkinu apolitickosť a v podstate protirečiť Standovi... napriek tomu som s ním bola hodená do jedného vreca...
Naposledy upravil Oliwa : 08.08.10 at 23:03
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať