Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
durisovad Pozri príspevok
Prajem maminke skore uzdravenie.

Ďakujem veľmi pekne všetkým.....
0 0
Katka19 Katka19

Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

Ahojte Wilma netrap sa ja som výživné nevidela už vyše roka
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Katka19 Pozri príspevok
Ahojte Wilma netrap sa ja som výživné nevidela už vyše roka

Dievčatá vôbec vám nezávidím -mamina je v podobnej situácii, dve dcéry (18r, 13r.), otec nejaví žiadny záujem, výživné posiela na obe vo výške Sk 2 000,--(viem, aspoň niečo) ale keď si predstavím, čo všetko potrebujú, tak mi je z toho zle.... Tá zodpovednosť.... Mamina sa má čo obracať a dovolím si tvrdiť, že nedostatkom rozhodne netrpia, majú čo potrebujú, i keď si nemôžu dovoliť hocičo, čo ich napadne....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Katka19 Pozri príspevok
Ahojte Wilma netrap sa ja som výživné nevidela už vyše roka
A to je ako možné, veď treba konať. Trestné oznámenie, exekúcia a podobné kroky. Inak ja sa netrápim, len som riadne nahnevaná.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a inak vďaka za podporu :-) obom
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Mne neplatí výživné 5-ty rok. Ale už celkom zvládame (klop, klop..).
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Patrícia5 Pozri príspevok
Mne neplatí výživné 5-ty rok. Ale už celkom zvládame (klop, klop..).
to je síce pekné, že to zvládaš, ale podľa môjho názoru tým ochudobňuješ svoje deti a podporuješ nezodpovednosť "otca", takže tiež trestné oznámenie, návrh na exekúciu a podobné právne kroky. Ja to síce s obdretými ušami zvládam tiež, ale nezodpovednosť podporovať nemienim. Nabrať si dve tri zamestnania, robiť prvé posledné, aby deti nepociťovali nedostatok, ale za akú cenu? Veď sa to musí odraziť na deťoch, alebo tvojom zdraví.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...dnes ma dostali do úžasu fotografie z 3D ultrazvuku môjho prvého vnúčika...
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

willma Pozri príspevok
to je síce pekné, že to zvládaš, ale podľa môjho názoru tým ochudobňuješ svoje deti a podporuješ nezodpovednosť "otca", takže tiež trestné oznámenie, návrh na exekúciu a podobné právne kroky. Ja to síce s obdretými ušami zvládam tiež, ale nezodpovednosť podporovať nemienim. Nabrať si dve tri zamestnania, robiť prvé posledné, aby deti nepociťovali nedostatok, ale za akú cenu? Veď sa to musí odraziť na deťoch, alebo tvojom zdraví.
niekedy to je lepšie riešenie ako bojovať proti ľudskej hlúposti....možno by o zdravie prišla vtedy......
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Padol mi zrak na toto:

abel
Poraďák


Členom od: 21-05-05
Miesto: CCCC
Príspevky: 2,582
Súhlasil: 1,784x
Získal 3,354 súhlasov
v 1,128 príspevkoch
PoradaBody: 275


a neviem, čo Hela vyparatila, keď je "modrá" a stratila označenie "VIP člen".
čo si o tom myslíte?
Rozhodne ma to nepotešilo.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Padol mi zrak na toto:

Príspevky: 2,582
Súhlasil: 1,784x
Získal 3,354 súhlasov
v 1,128 príspevkoch
PoradaBody: 275

a neviem, čo Hela vyparatila, keď je "modrá" a stratila označenie "VIP člen".
čo si o tom myslíte?
Rozhodne ma to nepotešilo.
tak to ani mna veru... niekde som zachytila na porade, ze vip poradak ma mat za rok 30 pridelenych bodikov ... ale neviem, ci tu na to pridelovanie vip statutu ma richard automatiku, alebo to robi rucne...

a pozerala som par jej prispevkov, bodiky si zasluzi, len z toho neviem vyspecifikovat, ze ktore dostala za poslednych 12 mesiacov ... a ani neviem presny algoritmus, ako sa to hodnoti...

ale mame ju aj tak radi ... imho ....aj ked je "len" modra, no nie?

a mimochodom: uz som sa chcela podelit s tymi mojimi cervenymi pismenkami... dokopy ich mam sedem ... ale to by asi nestacilo pre vsetkych, ktorym by som rada cervenu farbu poskytla...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Ajuška Pozri príspevok
...dnes ma dostali do úžasu fotografie z 3D ultrazvuku môjho prvého vnúčika...

buduceho ??? supeeer !!! ... moc gratulujem, aj buducej babinke aj buducej maminke samozrejme ...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jááá mááám hotové daňovééééé.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja by som pridala k názvu tému... čo ma dnes príjemne dojalo... lebo dnes ma dojali blízke duše, ktoré som spoznala práve vďaka tejto stránke. Je to veľmi vzácne keď má človek k človeku napriek virtuálne diaľke veľmi blízko a chce pomôcť. Nemám slov na skutok tých priateliek. Ale či si to priznáme, alebo nie aj takto sa krásne tvorí vzťah, ktorý sa nedá ničím nahradiť... a to je priateľstvo . Verím, že keby sme všetci chodili sem na radu, po radu, po spríjemnenie dňa, pre "lepší" pocit... nikto by nemohol tak invektívne písať na iného, len pre netolerantnosť k názorom. Len toľko som chcela, lebo... Prajem všetkým, každému, aby pocítil pocity, o ktorých som teraz napísala.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 14.01.08 at 13:11
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja by som pridala k názvu tému... čo ma dnes príjemne dojalo... lebo dnes ma dojali blízke duše, ktoré som spoznala práve vďaka tejto stránke. Je to veľmi vzácne keď má človek k človeku napriek virtuálne diaľke veľmi blízko a chce pomôcť. Nemám slov na skutok tých priateliek. Ale či si to priznáme, alebo nie aj takto sa krásne tvorí vzťah, ktorý sa nedá ničím nahradiť... a to je priateľstvo . Verím, že keby sme všetci chodili sem na radu, po radu, po spríjemnenie dňa, pre "lepší" pocit... nikto by nemohol tak invektívne písať na iného, len pre netolerantnosť k názorom. Len toľko som chcela, lebo... Prajem všetkým, každému, aby pocítil pocity, o ktorých som teraz napísala.
Elenka, ja len doplním k Tvojmu príspevku časť textu piesne od Michala Davida, ktorá sa sem asi celkom hodí, keďže ma to napadlo okamžite ako som Tvoj príspevok čítala

.....Pár přátel stačí mít Co uměj za to vzít
A nepřestanou hrát když nemáš chuť se smát
Jen opři se a vstaň A rvát se nepřestaň
Vždyť někdy stačí říct Jen dál se snaž
Ty na to máš.....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olice Pozri príspevok
Elenka, ja len doplním k Tvojmu príspevku časť textu piesne od Michala Davida, ktorá sa sem asi celkom hodí, keďže ma to napadlo okamžite ako som Tvoj príspevok čítala

.....Pár přátel stačí mít Co uměj za to vzít
A nepřestanou hrát když nemáš chuť se smát
Jen opři se a vstaň A rvát se nepřestaň
Vždyť někdy stačí říct Jen dál se snaž
Ty na to máš.....
Veru zlatenko... je to tak. Preto mi je neskutočne ľúto ako môže človek človeku ublížiť... neskutočne poteší ako vie človek človeku pomôcť. Napriek počasiu a tomu čo neviem ovplyvniť,... prajme si krásny dníček plný pohodičky... tak v pracovnom ako aj osobnom pôsobením.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Jááá mááám hotové daňovééééé.
Gabi NEDRÁŽDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Jááá mááám hotové daňovééééé.
Tak prvé mám už aj ja za sebou. Ale výsledok nepotešil, vyšla my dosť vysoká daňová povinnosť.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

smith Pozri príspevok
Tak prvé mám už aj ja za sebou. Ale výsledok nepotešil, vyšla my dosť vysoká daňová povinnosť.
no ale my ostatni (alebo aspon niektori z nas) si zase myslime, ze ked niekomu vyjde vysoka danova povinnost, tak to bol usilovny clovek a darilo sa mu

a ked uzname, ze 19%-na sadzba dane je akceptovatelna vyska a ze niekto tie dane predsa platit musi ... tak je to podla mna v pohode
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ayya Pozri príspevok
no ale my ostatni (alebo aspon niektori z nas) si zase myslime, ze ked niekomu vyjde vysoka danova povinnost, tak to bol usilovny clovek a darilo sa mu

a ked uzname, ze 19%-na sadzba dane je akceptovatelna vyska a ze niekto tie dane predsa platit musi ... tak je to podla mna v pohode
Nemám problém s výškou dane ako takou,skôr s úhradou tej dane. Veď zarobené bubáčiky putovali na dokončovanie domu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať