Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

S týmto človekom bude ešte veselo...
http://tv.sme.sk/v/16835/sulik-sa-ne...-matovica.html
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... myslím si, že predstaviteľ parlamentu by sa mal vedieť ovládať aj keď mu je niečo smiešne ...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je teraz online BXLmiami

Asi ma ukamenujete,ale aj mne je to smiešne,ako tá nešťastnica stratila sebaovládanie už uplne.Matovič ma na začiatku rozčuľoval,teraz som sa začala baviť.Sú ako sloni v porceláne,ale s tou ich nevymáchanou hubou všeličo prezradia,čo určite nie je milé uhladeným pánom prirasteným k parlamentným sedadlám.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

BXLmiami Pozri príspevok
Asi ma ukamenujete,ale aj mne je to smiešne,ako tá nešťastnica stratila sebaovládanie už uplne.Matovič ma na začiatku rozčuľoval,teraz som sa začala baviť.Sú ako sloni v porceláne,ale s tou ich nevymáchanou hubou všeličo prezradia,čo určite nie je milé uhladeným pánom prirasteným k parlamentným sedadlám.
A prečo by sme Ťa ukameňovaváli, samozrejme že Belousovová stratila sebaovládanie...
Ale Matovič je smiešny tajtrlík, robia tam cirkus a jemu podobní znevažujú a znižujú kredit ostatným v strane, čo aj niečo v tých hlavách majú a neocitli sa na svojich postoch náhodou.
Matoviča by mal preplieskať teraz niekto doma, aby už nerobil hanbu vonka.
Navrhovala by som pána Mihála, rozumu má dosť. Tak nech sa postaví na špičky a MAtovičovi strelí pár otcovských zaúch.
A vôbec to nehovorím ironicky.
5 0
Jaja429 Jaja429

Jaja429 je offline (nepripojený) Jaja429

to čo sa mi dnes stalo ma nepotešilo...som polroka zamestnaná u niekoho kto mi neplatí socialnu a zdravotnú poisťovňu...ale najhoršie je že koli tomuto nemôžem dať okamžitú výpoveď !!!!! chcem aby ste mi poradili čo v takejto situácii, čo ak ma nebudú chcieť ošetriť alebo si budem musieť zaplatiť celú sumu u zubára...všetko zaplatiť sociálnej poisťovni...som z toho zmetená !!!! prosím poraďte mi !!!! dakujem
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je teraz online BXLmiami

Matovič je Narcis,rád má sám seba,rád sa počúva,rád sa na seba pozerá a má o sebe len a len dobrú mienku.A momentálne si 4 roky užije,lebo je fakt,že je v jeho silách položiť túto vládu.A fakt robí SaS problémy.Zo začiatku som bola skôr rozpačitá nad činmi SaS,ale pri tom liberálnom dome som si uvedomila jedno.Sú témy,o ktorých doteraz mlčali všetky strany,opozícia aj koalícia,čo ako boli rozhádané,svojich 900 ečok za mesiac si tí uhladení páni,vhodne oblečení a vediaci čo povedať a kedy,chránili,ani o nich nehlesli.Prišiel Sulík a máme to na stole.Tým že začal vymýšľať vlastne prezradil,kde všade majú poslanci akože kancelárie a jedno či opozícia alebo koalícia.Padla tam bratova garáž,kamarátov rodinný dom atd,atd.Len nech sú tam a nech všetko na seba vykričia.To sa mi páči viac,ako ked sa chovajú slušne,nevadia sa a potichučku svorne potiahnu napr.emisie...alebo niečo iné.No ale nepodme v tejto peknej prevažne psíčkarskej téme do politiky,bola by to škoda.
Ale je fakt,že ma pobavila aj facka aj Sulíkov záchvat smiechu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Jaja429 Pozri príspevok
to čo sa mi dnes stalo ma nepotešilo...som polroka zamestnaná u niekoho kto mi neplatí socialnu a zdravotnú poisťovňu...ale najhoršie je že koli tomuto nemôžem dať okamžitú výpoveď !!!!! chcem aby ste mi poradili čo v takejto situácii, čo ak ma nebudú chcieť ošetriť alebo si budem musieť zaplatiť celú sumu u zubára...všetko zaplatiť sociálnej poisťovni...som z toho zmetená !!!! prosím poraďte mi !!!! dakujem
Nemáš pravdu, ty si ako zamestnanec chránená a všetko čo máš dostat z poistenia dostaneš,ako keby sa to platilo riadne, tu sú zamestnanci chránení a zodpovedný je za to zamestnávateľ-horšie je to u szčo- tí keď majú nedoplatky,tak tam je to už horšie...
Aj do dochodku sa ti počítajú roky a aj zo zdravotného poistenia máš nárok na plnú starostlivosť,i keď to zamestnávateľ neplatí...
7 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jaja429 Pozri príspevok
to čo sa mi dnes stalo ma nepotešilo...som polroka zamestnaná u niekoho kto mi neplatí socialnu a zdravotnú poisťovňu...ale najhoršie je že koli tomuto nemôžem dať okamžitú výpoveď !!!!! chcem aby ste mi poradili čo v takejto situácii, čo ak ma nebudú chcieť ošetriť alebo si budem musieť zaplatiť celú sumu u zubára...všetko zaplatiť sociálnej poisťovni...som z toho zmetená !!!! prosím poraďte mi !!!! dakujem
Prever si v zdravotnej aj sociálnej poisťovni, či si riadne prihlásená ako zamestnanec. Ak sú prihlášky v poriadku, za neplatenie odvodov je rozdpovedný zamestnávatel. Žiadny lekár od teba nemôže požadovať náhradu za lekárske ošetrenie.

Problém by si mohla mať pri žiadosti o pôžičku v komerčnej banke ...
7 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zase tu blbnú hodiny? Čas hodenia príspevku a skutočný čas sú rozdielne. Je 14:10
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka Pozri príspevok
Zase tu blbnú hodiny? Čas hodenia príspevku a skutočný čas sú rozdielne. Je 14:10
A to ŤA ....čo ????
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kvaka Pozri príspevok
Zase tu blbnú hodiny? Čas hodenia príspevku a skutočný čas sú rozdielne. Je 14:10
To je dobre, aspoň pôjdeme skôr z roboty
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

buchač Pozri príspevok
A to ŤA ....čo ????

To ma na chvíľu zmiatlo, a také tlačítko tu nie je, to vieš, ako dôchodkyňa moc čas nevnímam, niekdy neviem, ani to, aký je deň, ale zdalo sa mi, že dnes mi to nejak rýchlo ubehlo, tak som mrkla na hodiny.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ako dôchodkyňa moc čas nevnímam
A čo je to ten čas? Dá sa to jesť?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft:A čo je to ten čas? Dá sa to jesť?

No vidíš, trafil si klinec po hlavičke. Veď ja som dnes ani neobedovala, a zdá sa, že stmieva.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Misoft, nešlo mi to ako minipríspevok, skúšam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
To je dobre, aspoň pôjdeme skôr z roboty
Čo je to robota ...?
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Zjavne si sa opalil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Opálený som už roky ...veď neviem , čo je to robota ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..keď si predstavím, že ako dôchodkyňa nebudem vedieť, čo je to čas a robota a kedy sa najesť, mojušky, som rada, že mám len 17násť...jááááj...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
neboj sa, potom zabudnes aj co je jedlo pri nasich socialnych vladach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať