Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Keby som niečo pila, asi by som to pármilimetrové lietadlo ani nevidela, né?
..

..a nechcela si ty byť , tak ako ja, rýchlo bohatá?..akurát, že tie moje boli ozajské...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Heni Pozri príspevok
ked sme už pri tom nebi... mňa potešilo, že aj tieto prázdniny reprízujú seriál môjho detstva - Spadla z oblakov...

a pred cca 6-8 rokmi ma riadne rozosmiala táto fotomontáž, onehdá mi prišla e-mailom...
Ja som tiež mal rád majku z gurunu, aj sanitku, a majora zemana a miloval som filmy s tomášom hollým...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

slavica Pozri príspevok
Jani to som asi púšťala balón šťastia...môžeš si ich u mňa kúpiť a budeš si priať každý deň, čo len chceš...
To sa tu móže robit takýto biznis? Jakože normálne si dohadzuvat kšefty?!!
To není v rozpore s tú onú, no, s tým, čo sa lepí na flašky...etiketú.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Oliwa Pozri príspevok
Buď rada, že nepadalo - namiesto tej hviezdy...
No, konečne som po mesačnej odmlke dala do poriadku záhradku
..to by bolo upratovania, toľko plechu, chi
Keby spadlo pred dvoma dňami, ani ho v tej zeline nenájdu
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Oliwa Pozri príspevok
To sa tu móže robit takýto biznis? Jakože normálne si dohadzuvat kšefty?!!
Oliwka to je skrytá reklama , ale nehovor to nikomu, jasne?...polovicu som už rozdala ako darček, hlavne detvákom, to je bomba kšeft
Naposledy upravil Halli : 12.08.10 at 00:54
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som tiež mal rád majku z gurunu, aj sanitku, a majora zemana a miloval som filmy s tomášom hollým...
ja neviem, nikdy som sa nebál ani keď som bol malý z filmov, dokonca aj na cintorín o polnoci som sa nebál ísť( stávka)- jedine, čo na dost dlho mátalo bola scéna z majora zemana, časť studňa- asi viete o čo ide, to ma tak 2 roky občas budilo zo spánku, bééééééééééé
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja neviem, nikdy som sa nebál ani keď som bol malý z filmov, dokonca aj na cintorín o polnoci som sa nebál ísť( stávka)- jedine, čo na dost dlho mátalo bola scéna z majora zemana, časť studňa- asi viete o čo ide, to ma tak 2 roky občas budilo zo spánku, bééééééééééé
brrrrrrrrrrrrrrrrrrr


0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

arizona Pozri príspevok
No, konečne som po mesačnej odmlke dala do poriadku záhradku
..to by bolo upratovania, toľko plechu, chi
Keby spadlo pred dvoma dňami, ani ho v tej zeline nenájdu
Já ty nevím, dzívča, co ty máš dneská - najskór padajúce hvízdy, včuleky mesačná čo? odmlka? Ani do huby mi to nesce véjst! A to len co tu začali spomínat tú Majkú - co prý palla z oblakú...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Zvalik, na STV2... žiaľ, teraz v sobotu pôjde už záverečná časť...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
No tak to som teda nestihla, ďakujem!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tak dnes ma toto dokonale vytočilo http://krimi.cas.sk/clanok/176589/zi...nepomohol.html

Zomrela mladá žena, možno mohla ešte žiť, ktovie, ale prístup okoloidúcich vodičov bol veľmi bezohľadný.

Citujem výpoveď tej, čo prežila:„Nikto nám nechcel pomôcť. Prosila som ich, aby volali záchranku, aby pomohli tej druhej
panej, aby ju vytiahli z auta. Všetci sa otáčali na ceste a išli preč. Jeden muž mi povedal, že je chorý na srdce, že sa do toho nebude starať. Musela som v rozbitom aute hľadať mobil a volať pomoc sama,“ plače žena zo Soblahova, ktorá v mieste, kde došlo k nehode, jazdí vraj vždy pomaly. „Viem, že tam vyteká voda. Aj teraz som išla pomaly a opatrne, ale vyhnúť druhému autu sa mi nedalo,“ dodala.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

slavica Pozri príspevok
Jani to som asi púšťala balón šťastia...môžeš si ich u mňa kúpiť a budeš si priať každý deň, čo len chceš...
A to aké balóniky ponúkaš, moja? Tie, čo zvýšili z volebnej kampane SaS?
Však vieš, čo chlapcovi prikázali: Riško, Ty len drž balónik!
Asi chudák, neudržal...! Možnože práve ten zbadala Arizona - alebo sa jej aspoň tak zamarilo...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Oliwa Pozri príspevok
A to aké balóniky ponúkaš, moja? Tie, čo zvýšili z volebnej kampane SaS?
Však vieš, čo chlapcovi prikázali: Riško, Ty len drž balónik!
Asi chudák, neudržal...! Možnože práve ten zbadala Arizona - alebo sa jej aspoň tak zamarilo...
Oliwka však vieš, také pre šťastie...urobia radosť deťom aj dospelákom...ale SaS-gumové to nie sú ...len mi je ľúto, tej mladej ženy v príspevku nad tebou...tá už si balón šťastia nekúpi , aby jej ho priniesol...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Je to veľmi smútne ak niekto Ti odmietne pomoc. Čo by sa im bolo stalo, keby zavolali zachránku? Či sa bali, že koľko budú musieť zaplatiť za hovor? To už ľudský život nemá cenu? Žiaľ v dnešnej dobe asi nie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
Je to veľmi smútne ak niekto Ti odmietne pomoc. Čo by sa im bolo stalo, keby zavolali zachránku? Či sa bali, že koľko budú musieť zaplatiť za hovor? To už ľudský život nemá cenu? Žiaľ v dnešnej dobe asi nie.
A OKREM TOHO - hovor na 112- tku je zadarmo...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Spravte si úsudok.

Príde ku mne do kancelárie pani (doviezla sa na FORD MONDEO)a vraví prosím Vás , nemohli by ste mi dať jednu pečiatku na toto tlačivo ?
Vytiahne tlačivo a bolo to tlačivo na úrad práce . Tak som jej ho vyplnila, potvrdila a upozornila ma , aby som nezabudla dať x- nemáme záujem .
Vravím jej , však ani nemáme záujem , nevytvárame pracovné miesto a ani nemáme voľné .

Odchádzala s tým , veď viete , ja som invalidná dôchodkyňa a som na úrade práce a ešte podľa zákona musím nosiť aj tieto tlačivá .

Takže , nie že by prišla a spýtala sa , prosím Vás , nemáte náhodou voľné pracovné miesto ? .....atď , ale ona hneď na ostro a žiada pečiatku .

Tak a môžeme si ruky ruky zodrať , aby sme vládali na takýchto ľudí robiť .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zita5 Pozri príspevok
Spravte si úsudok.

Príde ku mne do kancelárie pani (doviezla sa na FORD MONDEO)a vraví prosím Vás , nemohli by ste mi dať jednu pečiatku na toto tlačivo ?
Vytiahne tlačivo a bolo to tlačivo na úrad práce . Tak som jej ho vyplnila, potvrdila a upozornila ma , aby som nezabudla dať x- nemáme záujem .
Vravím jej , však ani nemáme záujem , nevytvárame pracovné miesto a ani nemáme voľné .

Odchádzala s tým , veď viete , ja som invalidná dôchodkyňa a som na úrade práce a ešte podľa zákona musím nosiť aj tieto tlačivá .

Takže , nie že by prišla a spýtala sa , prosím Vás , nemáte náhodou voľné pracovné miesto ? .....atď , ale ona hneď na ostro a žiada pečiatku .

Tak a môžeme si ruky ruky zodrať , aby sme vládali na takýchto ľudí robiť .
O,to ja sa s tým stretávam bežne- klient chce poistiť nového Mercedesa, ja len medzi rečou- kde pracujete? On- ja som nezamestnaný...-alebo mám klienta, má u mňa 5 aut a zarába minimálnu mzdu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Spravte si úsudok.

Príde ku mne do kancelárie pani (doviezla sa na FORD MONDEO)a vraví prosím Vás , nemohli by ste mi dať jednu pečiatku na toto tlačivo ?
Vytiahne tlačivo a bolo to tlačivo na úrad práce . Tak som jej ho vyplnila, potvrdila a upozornila ma , aby som nezabudla dať x- nemáme záujem .
Vravím jej , však ani nemáme záujem , nevytvárame pracovné miesto a ani nemáme voľné .

Odchádzala s tým , veď viete , ja som invalidná dôchodkyňa a som na úrade práce a ešte podľa zákona musím nosiť aj tieto tlačivá .

Takže , nie že by prišla a spýtala sa , prosím Vás , nemáte náhodou voľné pracovné miesto ? .....atď , ale ona hneď na ostro a žiada pečiatku .

Tak a môžeme si ruky ruky zodrať , aby sme vládali na takýchto ľudí robiť .
Úsudok ????

Málo pracujete ....

Ja sa len na FIATE vyvážam ...BMW by už bodlo ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
Úsudok ????

Málo pracujete ....

Ja sa len na FIATE vyvážam ...BMW by už bodlo ...
Juraj, ja sa na červenej Favoritke vozím a pritom pracujeme obaja ako kone PS: ani nebudem prezrádzať vek môjho vozidla
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
Juraj, ja sa na červenej Favoritke vozím a pritom pracujeme obaja ako kone PS: ani nebudem prezrádzať vek môjho vozidla
Pozor, hovorí sa, od roboty aj kone dochnú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať