Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

smith Pozri príspevok
Nemám problém s výškou dane ako takou,skôr s úhradou tej dane. Veď zarobené bubáčiky putovali na dokončovanie domu.
to nehovor ani zo srandy a co cash flow? hmm? behom roka si si nerobil ani raz predbezne vyhodnotenie? take nieco sa odbornikovi predsa nemoze stat aby nemal "keš" na dane ... jedine, ze by mal nedobytne pohladavky ... este volaco podobne napises a odvolam tu moju pochvalu pre teba z predchadzajuceho prispevku
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Dnes ma "dojalo" vyhlásenie Ministerstva práce, že začne kampaň o nevýhodnosti II piliera. Už teraz totiž nie sú peniaze na dôchodky. A čo bude o 15 rokov?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

ekopo Pozri príspevok
Dnes ma "dojalo" vyhlásenie Ministerstva práce, že začne kampaň o nevýhodnosti II piliera. Už teraz totiž nie sú peniaze na dôchodky. A čo bude o 15 rokov?
Akurát nám ich budú musieť vyplácať a rátajú s tým, že ich nebudeme potrebovať, lebo nás dovtedy klepne...
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

VladoaKatka Pozri príspevok
Akurát nám ich budú musieť vyplácať a rátajú s tým, že ich nebudeme potrebovať, lebo nás dovtedy klepne...
niektorím nebudu musieť,lebo odídu prírodzenou cestou,lebo nie všetkých klepne
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Teda nie ze by ma to nejako rozculilo, ale urcite ma to nepotesilo. Dnes do mna narypala jedna baba.

Baby tak kurnik sopa davajte pozor za tym volantom !!
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
ayya Pozri príspevok
buduceho ??? supeeer !!! ... moc gratulujem, aj buducej babinke aj buducej maminke samozrejme ...
...ste suprove......ďakujem... a priznávam že aaž do takého úžasu ma tie 3D snímky dostali, že som na chvíľu "maminke" závidela že dostala tú možnosť vidieť už teraz ako ten maaajinký človiečik si tam u nej v brušku hovie...
...aaj som stratila reč a nedokázala som dopísať, že sa neeeeeesmierne teším... bocian ma ako potenciálnu baabinu dlho ignoroval... ale viera, že sa dočkám bola silnejšia... ...poraďáci... ja Vám asi maxi tortu napečiem keď tie malinké pastičky naozaj vybozkávam...................................
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
misomiso Pozri príspevok
Teda nie ze by ma to nejako rozculilo, ale urcite ma to nepotesilo. Dnes do mna narypala jedna baba.

Baby tak kurnik sopa davajte pozor za tym volantom !!
...nám dnes jeden chlap taaak sproste vyletel na "STOP"-ke že sme to kolektívne takmer nepredýchali...

Chlapi tak kurnik sopa... dávajte pozor za tým volantom!!!

P.S... mňa veeľmi potešilo že môj syn za volantom túto kua situáciu super obstál...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ajuška Pozri príspevok
...nám dnes jeden chlap taaak sproste vyletel na "STOP"-ke že sme to kolektívne takmer nepredýchali...

Chlapi tak kurnik sopa... dávajte pozor za tým volantom!!!

P.S... mňa veeľmi potešilo že môj syn za volantom túto kua situáciu super obstál...
No vidis, lebo je chlap a nia baba. Aspon si trocha pretrenoval reakcie. Ja som to neustal, lebo som stal na mieste a zrazu rana.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
misomiso Pozri príspevok
No vidis, lebo je chlap a nia baba. Aspon si trocha pretrenoval reakcie. Ja som to neustal, lebo som stal na mieste a zrazu rana.
...... ..... ten čo nám vyletel bol potom čoooo??? ...dľa Teba...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ajuška Pozri príspevok
...... ..... ten čo nám vyletel bol potom čoooo??? ...dľa Teba...
...zeby G.. ??


...som to vymazal, aby niekto nepindal.
Naposledy upravil misomiso : 14.01.08 at 22:38
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Po prečítaní jednej témy som sa dozvedela, že ak som na Porade mám službu, alebo je to náhoda. Som z toho smutná, pretože nesledujem a nešpehujem žiadne niky a nesmejem sa zo žiadnej témy, ani otázky. Neodsudzujem nikoho, ak sa na internete aj niekde inde spýta a radí so svojim problémom. Poznám sa s veľa poraďákmi aj osobne a s nikým som nemala žiadny problém, či s ateistom, kresťanom alebo niekým iným. Neviem, čo sa to na Porade rozpútava a prečo som do toho vtiahnutá aj ja.
Naposledy upravil ALDA : 15.01.08 at 10:53
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ALDA Pozri príspevok
Po prečítaní jednej témy som sa dozvedela, že ak som na Porade mám službu, alebo je to náhoda. Som z toho smutná, pretože nesledujem a nešpehujem žiadne niky a nesmejem sa zo žiadnej témy, ani otázky. Neodsudzujem nikoho, ak sa internete aj niekde inde spýta a radí so svojim problémom. Poznám sa s veľa poraďákmi aj osobne a s nikým som nemala žiadny problém, či s ateistom, kresťanom alebo niekým iným. Neviem, čo sa to na Porade rozpútava a prečo som do toho vtiahnutá aj ja.

veru Aldička, šak ja ti poviem prečo si do toho vtiahnutá, lebo v jednej téme si si dovolila súhlasiť jedným názorom, ktorý sa dotyčnej osobe nepáčilo imho
0 0
denisie denisie

denisie je offline (nepripojený) denisie

ja cely den citam poradu.sk aby som sa cosi priucila a zistujem ze tolko veci este neovladam.....tak to ma rozculilo
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

denisie Pozri príspevok
ja cely den citam poradu.sk aby som sa cosi priucila a zistujem ze tolko veci este neovladam.....tak to ma rozculilo
To ťa nemusí rozčúliť, aspoň budeš mať dôvod sem chodiť a dávam Ti do pozornosti pozrieť si tieto témy, keď si sa len dnes sem registrovala.
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
http://www.porada.sk/t63521-podakovanie-poradakom.html
http://www.porada.sk/t68546-ahoj-poradaci.html
http://www.porada.sk/t66580-novacik.html
http://www.porada.sk/t14557-novaciko...jcennosti.html
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

denisie Pozri príspevok
ja cely den citam poradu.sk aby som sa cosi priucila a zistujem ze tolko veci este neovladam.....tak to ma rozculilo
VladoaKatka Pozri príspevok
A aby si sa nerozčulovala zbytočne, niektoré oddychové témy radšej nečítaj.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no ja by som tie niektoré oddychové témy nazvala skôr """" adrenalínové """"" .....kto nemá hladinu adrenalínu v norme, tak tomu vrelo odporúčam tie témy čítať, už len kvôli svojmu zdraviu
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja by som pridala k názvu tému... čo ma dnes príjemne dojalo... lebo dnes ma dojali blízke duše, ktoré som spoznala práve vďaka tejto stránke. Je to veľmi vzácne keď má človek k človeku napriek virtuálne diaľke veľmi blízko a chce pomôcť. Nemám slov na skutok tých priateliek. Ale či si to priznáme, alebo nie aj takto sa krásne tvorí vzťah, ktorý sa nedá ničím nahradiť... a to je priateľstvo . Verím, že keby sme všetci chodili sem na radu, po radu, po spríjemnenie dňa, pre "lepší" pocit... nikto by nemohol tak invektívne písať na iného, len pre netolerantnosť k názorom. Len toľko som chcela, lebo... Prajem všetkým, každému, aby pocítil pocity, o ktorých som teraz napísala.

Elenka veľký súhlas s celým tvojím príspevkom, ale obzvlášť s tým textom, čo som označila s červeným .
Naposledy upravil Barbara : 15.01.08 at 12:23 Dôvod: oprava
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Gabi03 Pozri príspevok
A aby si sa nerozčulovala zbytočne, niektoré oddychové témy radšej nečítaj.
Gabi03 ja som sa nerozčúlila ani som nejako nechcela nevhodne reagovať, ale chcela som našu novú členku (dúfam,že je ona) trochu usmerniť, aby potom nebola sklamaná.

Vieš s tou etikou je to tak ako s návodom na použitie, väčšinou sa to číta až po..., alebo až keď Ťa niekto na to upozorní , že si čosi zvrzala.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

VladoaKatka Pozri príspevok
Gabi03 ja som sa nerozčúlila ani som nejako nechcela nevhodne reagovať, ale chcela som našu novú členku (dúfam,že je ona) trochu usmerniť, aby potom nebola sklamaná.

Vieš s tou etikou je to tak ako s návodom na použitie, väčšinou sa to číta až po..., alebo až keď Ťa niekto na to upozorní , že si čosi zvrzala.
To ani nebolo pre teba, ale pre denisie. Tvoj príspevok som citovala iba preto, aby som doplnila tvoju odpoveď. Dodatočne s tvojím dovolením.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Apropo, mňa dnes potešilo, že sa mi podarila prvýkrát multicitácia bez toho, aby som vedela, ako.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať