Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes šokovalo toto, tuším včera som to video videla tu na porade, ten človek sa nakoniec utopil. Hrozné.
http://www.cas.sk/clanok/177155/zufa...o-na-smrt.html
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Mne už pri tomto článku v Novom čase tiekli slzy dnes ráno, je to strašné.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Mňa dnes šokovalo toto, tuším včera som to video videla tu na porade, ten človek sa nakoniec utopil. Hrozné.
http://www.cas.sk/clanok/177155/zufa...o-na-smrt.html
No to bolo hneď jasné,že sa utopil...,že to nemohol prežiť...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... no mne to teda hneď jasné nebolo ešte som priateľovi hovorila, že veď sa mohol zachytiť o nejaký strom ...
... ale nakoniec, chudák, kvôli autu prišiel o život ... smutné ...
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Stano ty si taký necitlivý
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žiaľ, nezachytil sa stromu, ale strom zachytil jeho - lenže už bolo neskoro - pre neho. Ľutujem jeho manželku, teraz to bude mať naozaj veľmi, veľmi ťažké.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Prečo by som bol necitlivý?-ja som len napísal,že to nemohol prežiť, ja som sa raz volakedy topil a viem, že sa to zdá jednoduché zachytiť sa stromu,ale nieje to vobec jednoduché- len som napísal,že to nemohol prežiť, samozrejme je to smutné, škoda chlapa...
A tá voda je neuveriteľná sila...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 17.08.10 at 14:34
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... škoda každého, takto zmareného, života ...
... len trošku mimo témy, príroda nám začína vracať to zlé, čo sme jej za tie roky, všetci na tejto krásnej planéte, spôsobili ...
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prečo by som bol necitlivý?-ja som len napísal,že to nemohol prežiť, ja som sa raz volakedy topil a viem, že sa to zdá jednoduché zachytiť sa stromu,ale nieje to vobec jednoduché- len som napísal,že to nemohol prežiť, samozrejme je to smutné, škoda chlapa...
Človek predsa dúfa do poslednej chvíli. U nás bola včera potopa /boli sme aj v TV/ a je to strašné keď vidíš, ako sa ľudia snažia zachraňovať čo sa dá. Môj syn bol 40cm vo vode - všetko kameroval, a tiež som sa bála že ak príde nejaká prívalová vlna tak ho to zmetie.
Asi to vyznelo presne tak necitlivo z mojej klávesnice ako to znelo necitlivo z tvoje klávesnice.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

plne súhlasím s rodinou- toto je text piesne skupiny Zona A z nejakého roku 1985, treba si to prečítať a dať za pravdu tým chlapcom s kohútmi na hlavách a roztrhanými riflami... ZÓNA A- potopa

Počúval som dnes rádio, že zatopené je aj Tokió, že situácia je zúfalá, a nádej na záchranu pramalá, stále prší a voda stúpa, príroda je zrazu krutá a nepozná už zľutovanie a vracia zlé zaobchádzanie. Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy, keď na túto ľudskú špinu už nestačili rieky. Bolo to veľmi potrebné a prišlo to v pravý čas, dajme si bozky posledné, veď potopa je tu zas.
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vlastas Pozri príspevok
Človek predsa dúfa do poslednej chvíli. U nás bola včera potopa /boli sme aj v TV/ a je to strašné keď vidíš, ako sa ľudia snažia zachraňovať čo sa dá. Môj syn bol 40cm vo vode - všetko kameroval, a tiež som sa bála že ak príde nejaká prívalová vlna tak ho to zmetie.
Asi to vyznelo presne tak necitlivo z mojej klávesnice ako to znelo necitlivo z tvoje klávesnice.
z mojej klávesnice nebolo nič necitlivé, proste nemohol to prežiť a to je všetko- ja viem,človek dúfa do poslednej chvíle, ale led sa nedá,tak sa nedá-zasa sa klamať, tiež nieje nič citlivého...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
z mojej klávesnice nebolo nič necitlivé, proste nemohol to prežiť a to je všetko- ja viem,človek dúfa do poslednej chvíle, ale led sa nedá,tak sa nedá-zasa sa klamať, tiež nieje nič citlivého...
Stanislav, keď som tu pozerala včera to video, myslela som, že ten človek sa zachránil, verila som, preto ma to dnes šokovalo. Keď som dnes na internete čítala článok, pustila som to video, ....a vyrazilo mi dych.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Len dopoviem,čo chcela povedať rodina- áno, my sa dlhé roky správame k prírode macošsky a to ako ku krajine,tak k zvieratám a viem, že napr. veľa ludí pri nejakom neštastí povie, aký dobrý človek to bol, nikomu neublížil a vela krát to je pravda ale príroda nám to vracia kolektívne, takže fakt niekedy aj dobrí ľudia zaplatia za tých zlých...-lebo osud si nevyberá- dobrý človek-zlý človek-proste je to kolektívna vina...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Stanislav, keď som tu pozerala včera to video, myslela som, že ten človek sa zachránil, verila som, preto ma to dnes šokovalo. Keď som dnes na internete čítala článok, pustila som to video, ....a vyrazilo mi dych.
Kvaka, tá voda má nenormálnu silu,tam by fakt pomohol len zázrak a ten prúd je dravý, možeš byť fyzicky silná akokoľvek ale ani konárov,kmeňu by si sa neudržala...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Máš pravdu, vidno, ako si tam tá voda pohadzuje s tými autami, ale nádej na nejaký ten zázrak vždy je.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Stano, vidno že sa ťa toto nešťastie bytostne netýka - ináč by si hovoril ........, neželám to nikomu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vlastas, neviem o čom hovoríš-samozrejme,že mi to je lúto a povedal som len fakt a hotovo, vobec neviem o čom točíš...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kvaka Pozri príspevok
Stanislav, keď som tu pozerala včera to video, myslela som, že ten človek sa zachránil, verila som, preto ma to dnes šokovalo. Keď som dnes na internete čítala článok, pustila som to video, ....a vyrazilo mi dych.
Smrť v priamom prenose... kedysi to bol film, dnes žiaľ skutočnosť.
Akoby človeku nestačilo byť človekom, ale chcel byť nadčlovek.
Vďaka technike, o ktorej sa nám pred niekoľkými rokmi ani nesnívalo, pozerá dnes človek na všetko - na zrod nového života v pôrodných sálach, na katastrofy, i na smrť... Akoby mu už nič nebolo sväté. Všade bol, všetko videl. Človek - pán tvorstva?
Stačí výbuch jednej sopky, jednej ropnej plošiny, požiar, povodeň - nespútané živly prírody - a sme takíto maličkí, bezradní, zúfalí, plačeme ako malé deti - lebo máme dôvod plakať ... To je odpoveď prírody na správanie človeka... To, čo zrejme človeku chýba, je pokora a úcta k životu v akejkoľvek forme. Keď si pozriete satelitné snímky zemegule, ako vyzerá zhora východné pobrežie Severnej Ameriky alebo Európa a ďalšie "vyspelé" oblasti ľudstva? Pre smog a výpary ich riadne ani nevidno, a ak, tam sú vysvietené ako Las Vegas ... Na rozdiel od "zelených pľúc" Zeme, ktorým sa dýcha čím ďalej, tým ťažšie...
Príklad z môjho mikrosveta /na tej istej zemeguli/:
na našej ulici bolo pred 15 rokmi 8 domov, 4 autá a 3 psy.
Dnes 10 domov, 15 áut, 4 motorky a 11 psov /niektorí z nich "nahradili" deti/. Naša ulica sa "zmohla"!

Je mi z toho smutno...
Quo Vadis, homo sapiens?
Naposledy upravil Oliwa : 17.08.10 at 15:19
5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Llívia Pozri príspevok
Teba niektoré moje výroky pobúrili?
Mňa nie - nebol dôvod.
Odpoveď smerovala Veronikesad, nie Tebe.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

veronikasad Pozri príspevok
Oliwa, ja nefňukám. Napriek kríze mám práce dosť a problémy so svojimi klientami neriešim v tejto ani žiadnej inej téme na porade.

K pripravovaným zmenám zákonov sa budem vyjadrovať keď bude o čom diskutovať. Ak ti vadí citácia tvojho príspevku, zmažem ju.
Prečo by mi mala vadiť? Vyjadrila si svoj názor - ja tiež.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať