Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som sa dobre zasmiala..aj monitor utrela..
..najprv sa rodí..potom dedí..potom dedukcie, čo by bolo, keby Eva a Adam...a sex v raji...
..nemáte chybu!!!...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Som rada, ze sme ti zdvihli naladu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja vám najmojveru neviem ako to s tým rajom a peklom je- bez srandy-s babkou som sa dohodol,že ked sa pominie tak mi dá vedieť čo a ako kam sa dostala a je tomu už 13 rokov a neozvala sa...,tak neviem,či na to kašle,alebo čo sa deje...
P.S.-moja babinka zlatučká,bola strašne zlatá, s ňou sa dalo aj takto žartovať..., aj keď by som to nemal možno písať,ale dokonca rodičia moji sú za ňou ďaleko v mojom rebríčku..., mi je aj smutno za ňou...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

erotikou vždy, že Stanko
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja vám najmojveru neviem ako to s tým rajom a peklom je- bez srandy-s babkou som sa dohodol,že ked sa pominie tak mi dá vedieť čo a ako kam sa dostala a je tomu už 13 rokov a neozvala sa...,tak neviem,či na to kašle,alebo čo sa deje...
P.S.-moja babinka zlatučká,bola strašne zlatá, s ňou sa dalo aj takto žartovať..., aj keď by som to nemal možno písať,ale dokonca rodičia moji sú za ňou ďaleko v mojom rebríčku..., mi je aj smutno za ňou...
..

..a môj tatuš povedal, že veru mi príde povedať, ako tam je..ale doteraz!..desať rokov čakám...zvláštne je, že sa občas budím o štvrť na tri ráno a chutí mi káva...ale najprv zavonia, potom sa zobudím...
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja som zas pocula, ze peklo vymysleli katolici. Ostatne religie sa o nom nezmienuju, niektore dokonca veria, ze dusa pride naspat na zem, aby znovu zila lepsie ako v predoslom zivote.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pepsikova Pozri príspevok
..

..a môj tatuš povedal, že veru mi príde povedať, ako tam je..ale doteraz!..desať rokov čakám...zvláštne je, že sa občas budím o štvrť na tri ráno a chutí mi káva...ale najprv zavonia, potom sa zobudím...
Tatus asi vedel, ze kavu lubis a pomyselne ti ju uvaril a posunul pod nos. Z toho by som vyvodila, ze v ziadnom pekle nie je, ale ma sa dobre a dohliada na teba.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
malá spomienka
http://www.porada.sk/1488623-post217.html
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Lenka, dojimave a pekne, aj ked velmi smutne.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pravdu máš, mojuš..len ako sa ja s ním stretnem, keď ja mám flek vychytaný v pekle a on je v nebíčku?..pekná panta!..
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ved ti hovorim, ze peklo vymysleli len katolici. Aj ked sme mozno obidve katolicky, vsetkemu verit nemusime, co nam svati otcovia predlozia.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
durisovad Pozri príspevok
Lenka, dojimave a pekne, aj ked velmi smutne.
Navždy zostane v mojom srdiečku, má tam čestné miesto...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ked uz sme pri tej smutnej teme. Bola som u gynekologa, rozpravali sme sa aj o smutnej diagnoze rakovina krcku maternice. Vsade pocuvame aka je potrebna prevencia a doktor mi povedal, ze oficialne vraj je u poistovni (neviem ci u vsetkych), ze vraj narok na preventivne vysetrenie na toto ochorenie mame raz za tri roky. On to sice robi kazdy rok a preplacaju, ale niektorí lekari to dodrzuju. Podla mojho nazoru a doktor suhlasil, aj dvakrat do roka by to bolo dobre, lebo uz aj za rok moze byt neskoro. A pritom je to dost rozsirene...
1 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
Nika máš pravdu ja som to dostala za 2 mesiace ako 27 ročná chváľa bohu môžem ďakovať bohu aj svojmu lekárovi, že som tu ešte.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mojej starkej už nestihli pomôcť... Maminka a aj jej sestra (moja teta) tiež mali problémy, ale stihlo sa to všetko poriešiť. Moja maminka mala v tom čase 25 - 26 rokov.

Aj ja som pri takom p.dr, ktorý si dáva záležať na prevecii každý rok. U neho je to v rámci ročnej prehliadky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne tiež zistili zo dňa na deň...teda, v máji nič a v novembri už pohroma...a po operácii povedali, ževraj som to mala v sebe 10 rokov,len spalo...tak neviem,ako sa robili tie pravidelné polročné kontroly, aké testy sa tam robia, keď ani driemajúci nádor sa nezistí..

..prajem vám krásny deň..a nech vás nič nebolí, nestraší, nenaháňa...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
keď už sme pri tých smutnejších chvíľach...

Dnes je Ľudovíta
Ľudko keby si dnes žil,
mal by si odo mňa vinš.
Takto aspoň spomienka,
letí k Tebe pomyslená pusinka.
Ľudko priateľ môj,
mal si ťažký bôl,
ďakujem Ti za všetko,
bol si (pre mňa stále si) fajn človekom.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Ja trošku odbočím od vašej smutnej témy a poviem vám, čo ma rozčúlilo (a rozčuľuje vždy, keď prídem do obchodu). Včera som sa vybrala hľadať darček pre moju 5-ročnú neter. Nevedela som, čo presne chcem, ale malo to byť niečo pekné na oblečenie. Prešla som štyri obchody ( ani v jednom nebol zákazník) a tovar bol rozvešaný, takže som mohla pozerať a vyberať. No, nemohla. Ešte som len vošla dnu už ma oslovila predavačka - čo si želám. Povedala som, že hľadám niečo na päť rôčkov, ale že ja sa popozerám. Nedala pokoj - môžem vám pomôcť, chodila za mnou. Ďakujem ja sa len pozriem, čo máte. Vytiahla dvoje šatôčky a vychvaľovala ich do nebies. Nie ďakujem. Mám takú vlastnosť, že ak chcem niečo kúpiť, ako sa vraví " musí mi to padnúť do oka".
Znechutená som odišla. Opakovalo sa to v ďalších dvoch predajniach a v tej poslednej som už pri dverách videla, že je zle. Predajňa prázdna a v nej tri predavačky. Každá sa ma opýtala čo hľadám a vôbec nerešpektovali, že si chcem tovar sama popozerať. Veď som nechcela cukor, ani olej.
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... tiež nemám rada, keď sa ma hneď pri dverách pýtajú, čo si želám.
A niekedy sa mi zase stáva, že by som si aj niečo želela, ale nemám to komu povedať.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Aj mne sa stalo, že predavačky sa až moc starali, ale aj že som nejakú hľadala.
Ale mám jednu obľúbenú predajničku, kde predavačku, je aj majiteľka, práca baví. Rovno s detstkým oblečením. Hneď mi povie, kľudne sa pohrabte. Opýta sa čo zhruba hľadám a nasmeruje ma, kde si mám ísť popozerať.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať