Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Veru krčmy, pizérie, bufety, bary ..... na každom kroku, ale čo sa človek nachodí kým nájde galantériu, aby si mohol kúpiť gumu do gatí .........
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..povedal môj synko, že som neprispôsobivá spolubývajúca..lebo mám na ušiach sluchátka, spievam nahlas a vraj strašne falošne..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


..ale môžem ja za to?..
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

hubatá Pozri príspevok
Veru krčmy, pizérie, bufety, bary ..... na každom kroku, ale čo sa človek nachodí kým nájde galantériu, aby si mohol kúpiť gumu do gatí .........
však dnes sa už gumy nevymieňajúú,dnes ti ju hneď prišijú
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..povedal môj synko, že som neprispôsobivá spolubývajúca..lebo mám na ušiach sluchátka, spievam nahlas a vraj strašne falošne..
A Ty bývaš u synka alebo synko u Teba? Nech to hodnotí podľa toho. Ak Ty u neho, tak sa mu prispôsob, ak on u Teba, nech si privrie klapačku - takto treba riešiť, lebo za chvíľu Ťa ani k slovu nepustí
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
A Ty bývaš u synka alebo synko u Teba? Nech to hodnotí podľa toho. Ak Ty u neho, tak sa mu prispôsob, ak on u Teba, nech si privrie klapačku - takto treba riešiť, lebo za chvíľu Ťa ani k slovu nepustí
..

neboj, mojuš..to bol len prekvapkaný, že spievam vykopávky..lebo normálne fičím na inej nôte...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok


..ale môžem ja za to?..
...kým pri tom netancuješ ako ona...je to v pohode!

mladý je len zvyknutý na iný žáner....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..zavriem očky a predstavujem si, ako by ma pri prvom prudkom pohybe seklo v krížoch a veru by ten miláčik Paťko Švajco mal čo robiť, aby ma narovnal...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..

neboj, mojuš..to bol len prekvapkaný, že spievam vykopávky..lebo normálne fičím na inej nôte...
Neboj, on si zvykne, ked to bude častejšie počúvať.
Ja mám CD z poraďáckych oldiesiek, tiež synko spočiatku frfľal, že čo to za vykopávky počúvam
A po čase sa mu začali páčiť. Občas si ich pustí aj sám
5 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

neboj, mojuš..to bol len prekvapkaný, že spievam vykopávky..lebo normálne fičím na inej nôte...
Len si spievaj a ozaj čo škola? Už študuješ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Len si spievaj a ozaj čo škola? Už študuješ?
..

škola začína v pondelok...asik preto som tak dobre naladená,...


3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

[QUOTE=pepsikova;1497628]..

škola začína v pondelok...asik preto som tak dobre naladená,...


Aktovka, farbičky,perá, papučky, trenky a biele tričko na tv kúpené...a poslúchaj
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a aby ste mali krásne nedeľné ráno a veselý deň so svojimi láskami, posielam ešte toto..

7 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

hubatá Pozri príspevok
Veru krčmy, pizérie, bufety, bary ..... na každom kroku, ale čo sa človek nachodí kým nájde galantériu, aby si mohol kúpiť gumu do gatí .........
Čo guma do gatí, ale keď potrebujem korálky na vianočné ozdoby, to si môžem aj nohy zodrať, aj kolesá na biku, kým nejaké zoženiem (ak vôbec nejaké zoženiem), A keď konečne človek natrafí na dobrú galantérku, tak ju do roka zrušia.
Naposledy upravil Llívia : 05.09.10 at 21:31
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

škola začína v pondelok...asik preto som tak dobre naladená,...


No teda Pepsi, skoro ma prekotilo! Ja som v tých obrysoch siluety videla - Lenina!!! Akože pozerá v ústrety lepšej budúcnosti... Len tých vlasov sa mi zdalo akosi priveľa! Žeby nastrelené? A v súvislosti s tou školou sa mi to ani nezdalo podozrivé - akože Učiť sa, učiť sa, učiť sa! - normálne si ma zmiatla...
A zrazu že - Matuška! To sa Ti teda podarilo!
Naposledy upravil Oliwa : 04.09.10 at 23:52
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

škola začína v pondelok...asik preto som tak dobre naladená,...



Pepsi,

ako mam dnes zlu naladu, tak si mi ju vylepsila, vdaka, ja si spievam podobne a moja obcas tiez kruti hlavou, ale vobec ma to netankuje.
Vies ako vylepsit zamraceny den.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter



0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Čo guma do gatí, ale keď potrebujem korálky na vianočné ozdoby, to si môžem aj nohy zodrať, aj kolesá na biku, kým nejaké zoženie (ak vôbec nejaké zoženiem), A keď konečne človek natrafí na dobrú galantérku, tak ju do roka zrušia.
to s tou gumou mam skusenost aj ja. Uz mesiac nemozem nikde kupit, lebo narychlo v hypermarketoch nemaju take a v mojom okoli ma napada jedina galanteria, kde sa nejako neviem dostat v case ked je otvorena. Ked som bola v centre BA naskok na jedina kt. mi poradili bola na opacnom konci centra, no proste horor.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
dnešná hláška
boli sme v obchode a synčekovi sme ukazovali hracieho macíka. Manžel stlačil nožičku a ozvalo sa: Stlačil si mi prstík. Manžel sa pozrel na mňa a hovorí mi: Počula si, ževraj stlačil si mi prsník. Krásne sme sa pobavili, chlap sa predsa nezaprie, počuje čo chce počuť.
Naposledy upravil lenkak : 05.09.10 at 21:33
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Chvíľu som sa divila, čo je to za hračku, že HORIACI macík, a to ti je hrací macík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať