Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ucenlive dieta.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to manžel povedal, Martinko zatiaľ len pár slovíčok povie.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

nika.sum Pozri príspevok
to s tou gumou mam skusenost aj ja. Uz mesiac nemozem nikde kupit, lebo narychlo v hypermarketoch nemaju take a v mojom okoli ma napada jedina galanteria, kde sa nejako neviem dostat v case ked je otvorena. Ked som bola v centre BA naskok na jedina kt. mi poradili bola na opacnom konci centra, no proste horor.
Asi o chvíľu prejdeme na šnúrky - také, čo sa dávajú do montériek . Veď hádam, keď na takúto šnúrku natrafím a kúpim si hneď 20 m, tak mi to vydrží na celý život.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Jaj, zle som to precitala, ale maly si to urcite zapamata.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
malý si prsník až moc veľmi pamätá, koľko razy ho zo sna počujeme cucať naprázdno, ešte aj pregĺga, potom sa zobudí, že nielen že nič netečie, ale aj prázdno má v pusinke a ani v ručičke nič nepridržiava.
Ale už ho krotíme.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
malý si prsník až moc veľmi pamätá, koľko razy ho zo sna počujeme cucať naprázdno, ešte aj pregĺga, potom sa zobudí, že nielen že nič netečie, ale aj prázdno má v pusinke a ani v ručičke nič nepridržiava.
Ale už ho krotíme.
Ale mu závidííím...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
hmm, a vieš ako mu chutí
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
hmm, a vieš ako mu chutí
ešte tak aj s grankom, to musí byť dobrééé
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
s grankom by to bolo až moc sladké.
Originál je len originál, také nezoženieš.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
s grankom by to bolo až moc sladké.
Originál je len originál, také nezoženieš.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lenkak Pozri príspevok
dnešná hláška
boli sme v obchode a synčekovi sme ukazovali hracieho macíka. Manžel stlačil nožičku a ozvalo sa: Stlačil si mi prstík. Manžel sa pozrel na mňa a hovorí mi: Počula si, ževraj stlačil si mi prsník. Krásne sme sa pobavili, chlap sa predsa nezaprie, počuje čo chce počuť.
No ak bude malý po tatovi, máš sa na čo tešiť... - napr. na takú pubertu...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Asi o chvíľu prejdeme na šnúrky - také, čo sa dávajú do montériek . Veď hádam, keď na takúto šnúrku natrafím a kúpim si hneď 20 m, tak mi to vydrží na celý život.
len ci tie snurky budu dostat hocikde? lebo za text.galanterkou si nohy musis zodrat.
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

Llívia Pozri príspevok
Asi o chvíľu prejdeme na šnúrky - také, čo sa dávajú do montériek . Veď hádam, keď na takúto šnúrku natrafím a kúpim si hneď 20 m, tak mi to vydrží na celý život.
Vidíš a ja bývam na dedinke a my tu máme obchodík kde dostať gumy tenké hrubé,gombíky všetkých velkosti,tvarov a farby,ihli ,nite....proste galanterka
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Minule, ešte na dovolenke sa blysol hláškou dedo... Hľadali sme drobcovu fľašku na pitie a nevedeli sme ju nájsť... Naposledy som ju videla večer v aute...
Dedo zahlásil: Choď sa pozrieť, určite bude bam medzi ostatnými babm v brm-brm.... (toľko už zvláda náš drobec... bam - je keď niečo padne, babm keď sa niečo chystá hodiť a brm-brm je všetko, čo má motor - auto, motorka...)
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

JankaII Pozri príspevok
Vidíš a ja bývam na dedinke a my tu máme obchodík kde dostať gumy tenké hrubé,gombíky všetkých velkosti,tvarov a farby,ihli ,nite....proste galanterka
Ale korálky určite nemáte
U nás tiež bola taká galantérka, dokonca aj látku na šaty som tam kúpila, ale majiteľka prešla už len na textil.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

nika.sum Pozri príspevok
len ci tie snurky budu dostat hocikde? lebo za text.galanterkou si nohy musis zodrat.
Vidíš, veď aj tá šnúrka (keprovka?) sa kupuje v galantérke - to mi vôbec nenapadlo.
Trochu sa divím, že Bratislava jaká veľká dedina a galantérka skoro žiadna. Veď aj v Trenčíne sú minimálne 3 a dosť pri sebe.

Edit: kedysi dávno, keď som bola ešte malá, tak mama poctivo párala gombíky a zipsy z vecí, ktoré už boli nenositeľné. Aj gumičky vyťahovala - možno budeme nútení zase prejsť na takýto spôsob "recyklácie".

Ešte dodám, že po korálkach druhá vec z galantérky, ktorá sa ťažko zháňa, sú pekné a praktické detské gomíbky - najmä, ak potrebujem rovnaké pre chlapca aj pre dievčatko.
Naposledy upravil Llívia : 06.09.10 at 12:17
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Llívia Pozri príspevok
Asi o chvíľu prejdeme na šnúrky - také, čo sa dávajú do montériek . Veď hádam, keď na takúto šnúrku natrafím a kúpim si hneď 20 m, tak mi to vydrží na celý život.
Tú šnúrku zvyknú predávať v celom kotúči - aspoň u nás. To je asi 25m, oplatí sa, ani nevieš na čo využiješ.

nika.sum Pozri príspevok
len ci tie snurky budu dostat hocikde? lebo za text.galanterkou si nohy musis zodrat.
Nekúpim Ti? Alebo gumu do pása?
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

Llívia Pozri príspevok
Ale korálky určite nemáte
U nás tiež bola taká galantérka, dokonca aj látku na šaty som tam kúpila, ale majiteľka prešla už len na textil.
no viem ,že nejaké koralky tam mala ,ale či sú to tie ,ktoré máš na mysli
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

wagner Pozri príspevok
Tú šnúrku zvyknú predávať v celom kotúči - aspoň u nás. To je asi 25m, oplatí sa, ani nevieš na čo využiješ.



Nekúpim Ti? Alebo gumu do pása?
Vy ste potvory, to bolo len na ukor toho, ze krcmy, restiky a pod. je na kazdom kroku. Dokonca este aj ked chcete kupit TV, tak je moznosti kopec. Ale ked chcete taku sprostost ako je guma do gati, tak si mozete nohy zodrat. Ja viem v Petrzalke len o jednej galanterii, snad je ich tu o trosku viac, ale v tych obchodnych centrach, hypermarketoch a inych komplexoch nic take nie je, zial. Tak si len robte srandicky.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

calawen Pozri príspevok
Minule, ešte na dovolenke sa blysol hláškou dedo... Hľadali sme drobcovu fľašku na pitie a nevedeli sme ju nájsť... Naposledy som ju videla večer v aute...
Dedo zahlásil: Choď sa pozrieť, určite bude bam medzi ostatnými babm v brm-brm.... (toľko už zvláda náš drobec... bam - je keď niečo padne, babm keď sa niečo chystá hodiť a brm-brm je všetko, čo má motor - auto, motorka...)
Učenlivý dedo... To má namiesto univerzity tretieho veku...
Aspoň vidno, že obaja rozumejú reči toho istého kmeňa...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať