Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Pre mňa je najdivnejšie, že teraz, keď p. Lipšic ide postihovať streľcov a ešte sprísňovať už prísne pravidla, zrazu každý deň sa začnú diať príhody "šialených" streľcov..... ne už sa to zdá viac ako divné ... Nuž búchač ktovie ako dopadneme .... okrem diabetologie si zaradíš do povinnej prehliadky u psychologa ...... asi sa tomu nevyhneme - ak nám vôbec naše kvéry nechajú.......
Ja by som tie psychotesty tiež zaviedla aj pre budúcich vodičov a následne preskúšanie po každých 5rokoch- veď to čo sa aj na cestách deje! Veď každú chvíľu sú nejakí mŕtvy- aj vodiči autobusu už pár ľudí sprevadili zo sveta svojou šialenou jazdou!
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

BXLmiami Pozri príspevok
Nepotešilo ma,že som zaľahla na chrípku.Musím ležať a ešte si sama sebe zaplatiť PN.Potešilo ma,že sa môžem flákať na Porade a nikde sa neponáhľať.
sito Pozri príspevok
A nezabudni si prísť na kontrolu, či dodržuješ liečebný režim.
Pozor na flákanie sa na Porade! Keď Veľký Brat na to príde, hneď ti našije porušenie liečebného režimu a máš po PN-ke.
(Už sa začína šíriť chrípka? Nedala si sa očkovať, teda ak sa už vôbec s očkovaním začalo?)
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

BXLmiami Pozri príspevok
Mala som preventívne vyraziť všetkých chorých čo sa ku mne priblížili,cha cha
Moja učiteľka na strednej škole študentov, ktorý boli chorí, aspoň posielala preč od seba, aby na ňu nedýchali. Len vám, lekárom, by sa na diaľku asi blbo vyšetrovalo.
1 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Rada by som sa ešte poďakovala všetkým , ktorí mi napíšu a spomenú si na mňa , aj keď sem kuknúť- nezostáva mi až tak veľa času- úprimne ďakujem.....
Síce som sa teraz v kamarátstve sklamala, netreba prestať veriť v priateľstvo.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Moja učiteľka na strednej škole študentov, ktorý boli chorí, aspoň posielala preč od seba, aby na ňu nedýchali. Len vám, lekárom, by sa na diaľku asi blbo vyšetrovalo.
My čo sme mali dorastovú doktorku, ona bola strašne zlatá- hovorí- Stano. keď už si naklepávaš teplotu, aspoň to urob normálne, rozumne-máš tam naklepaných 42 stupňov..., alebo, kamarát jej hovorí-pani doktorka, dnes som naozaj výnimočne chorý...
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Aj poučné (že 42 stupňov je fakt veľa ), aj zábavné, ale bod môžem dať len jeden.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

moje drahé krpaté napriek zákazu vzalo do školy MP 4 prehrávač, samozrejme domov ho už nedoniesla, bo jej ho niekto ukradol. Zúrivá som jak sto čertov.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Bionda Pozri príspevok
Pre mňa je najdivnejšie, že teraz, keď p. Lipšic ide postihovať streľcov a ešte sprísňovať už prísne pravidla, zrazu každý deň sa začnú diať príhody "šialených" streľcov..... ne už sa to zdá viac ako divné ... Nuž búchač ktovie ako dopadneme .... okrem diabetologie si zaradíš do povinnej prehliadky u psychologa ...... asi sa tomu nevyhneme - ak nám vôbec naše kvéry nechajú.......
Ja by som tie psychotesty tiež zaviedla aj pre budúcich vodičov a následne preskúšanie po každých 5rokoch- veď to čo sa aj na cestách deje! Veď každú chvíľu sú nejakí mŕtvy- aj vodiči autobusu už pár ľudí sprevadili zo sveta svojou šialenou jazdou!
Kvéry Vám nechajú, o to sa neboj.

Veď aj v minulom režime boli ĺudia, čo mali kvéry a neboli v bezp.zložkách.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
Niečo mi táto tvoja skúsenosť z obchodu pripomenula. Môj manžel ešte za študentských čias chodil s kamarátom po elektroobchodoch a s vážnou tvárou si pýtali všade 2 metre hysteréznej slučky. Obvyklá odpoveď bola momentálne nemáme, skúste o týždeň. Pre laikov len uvediem, že hysterézna slučka je krivka, vyjadrujúca opakovanú magnetizáciu a demagnetizáciu materiálu. V tom čase však v obchodoch pracovali naozaj odborníci, ktorí vedeli, čo predávajú, preto ich táto otázka samozrejme vždy zaskočila, a častá odpoveď bola aj tá, že pozriem sa do skladu, počkajte prosím.
Nechodili kupovať aj bublinky do vodováhy? Ktovie čo by boli na to odpovedali.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Viem o jednom, ktory chcel kupit liter kompresie.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Chlapi si občas robili srandu z učňov a posielali ich do obchodu pre takéto blbosti.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ukradli nám zadnú ŠPZ.
Manžel hrešil aj za mňa.
V piatok budú nové.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Aj toto je taký príspevok- keď dám súhlasím, tak súhlasím s tým, že Ti ukradli ŠPZ-ku?
Keď dám užitočné, tak je to užitočné, že Vám ju ukradli?
Zábavné to nie je, nevhodné tiež a neužitočné absolútne.
Veľa prekombinovaných možností a ani jedna sa nedá použiť.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lenkak Pozri príspevok
Ukradli nám zadnú ŠPZ.
Manžel hrešil aj za mňa.
V piatok budú nové.
Lenka je mi to ľúto, niekomu možno bude stačiť aj zadná ŠPZ-ka. Máte zbytočné výlohy
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Hlavne že nič nepoškodili, nejaký profík to bol.
Čo už, za novú zaplatíme, iné nezostáva, ale dúfam, že raz a dosť.
Že si nezvyknú práve naše značky brať.

Terezka
ja viem , že v tom príspevku súhlasíš so smailom
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Včera nám vyberali stehy - potešilo ma, že drobec bol statočný...


Tak o hodinku odchádzame - smer BA
2 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Dnes ráno mi pršali po ceste domov z práce gaštany. Jeden som si vzala pre šťastie.

1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
2009 Pozri príspevok
Dnes ráno mi pršali po ceste domov z práce gaštany. Jeden som si vzala pre šťastie.

Mohla si si zobrať aj viac. Ošúpať, vnútro pokrájať na malé kocky a zaliať 1/2 litrom vodky. Výborný prostriedok na mazanie od bolesti.
6 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

terezamaria Včera, 10:42 PM
Aj toto je taký príspevok- keď dám súhlasím, tak súhlasím s tým, že Ti ukradli ŠPZ-ku?
Keď dám užitočné, tak je to užitočné, že Vám ju ukradli?
Zábavné to nie je, nevhodné tiež a neužitočné absolútne.
Veľa prekombinovaných možností a ani jedna sa nedá použiť.

Občas by sa hodilo aj tlačidlo "SMUTNÉ".
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

terezamaria Pozri príspevok
Mohla si si zobrať aj viac. Ošúpať, vnútro pokrájať na malé kocky a zaliať 1/2 litrom vodky. Výborný prostriedok na mazanie od bolesti.
Od bolesti? Našťastie ich nemám . Ale ráno chodím vždy okolo tých stromov. Až teraz začínajú padať. Mám nazbierať a poslať Ti 1/2 toho mazadla? Teraz vážne. Na aké bolesti? Reumu? Alebo... Rada by som to vedieť. Evika
P.s. Ak sa dá na liečenie použiť niečo z prírody vždy to uprednostním
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať