Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
jááj, keď ty vidíš, iba čo chceš.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nas-ralo ma dnes ráno, že už je zrušená téma o referende..to teda bola rýchlovka!..a ak sa chcem k niečomu vyjadriť, mám si založiť novú tému...a to sa mi nechce...a už sa mi nechce ani vyjadrovať k našej,no, jemne poviem, hlúposti...každý z nás dal na to referendum nejaké to eurko zo svojich, bez ohľadu na to, či to chcel, alebo nie..keďže je neplatné,lebo z našej benevolentnosti sa zase nič nezmení v štáte slovenskom,skúste si vypočítať, koľko ste darovali...čiže zahodili,cez okno, bez možnosti pozbierať...

..bola som v komisii..,s urnou sme šli k zopár starým ľuďom, ktorým bolo treba vysvetliť každú otázku, dlho premýšlali, no ale všetci povedali- musíme si povedať svoj názor!...a vyjadrili ho..veľa mladých prišlo u nás hlasovať..mnoho z tých, ktorí si uvedomujú, že sú daňovými poplatníkmi a na ich peniazoch možno stojí a padá tento štát...

..komu mám ísť vynadať, že ma oklamali..lebo áno, bola som oklamaná..dala som moje eurky štátu na referendum, tak, ako každý,tak prečo nám všetkým na tom nezáleží?..

..každý z vás má právo na svoj názor..a aj nesúhlas je názor...

..prajem vám krásny deň..
7 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

pepsikova Pozri príspevok
..nas-ralo ma dnes ráno, že už je zrušená téma o referende..to teda bola rýchlovka!..a ak sa chcem k niečomu vyjadriť, mám si založiť novú tému...a to sa mi nechce...a už sa mi nechce ani vyjadrovať k našej,no, jemne poviem, hlúposti...každý z nás dal na to referendum nejaké to eurko zo svojich, bez ohľadu na to, či to chcel, alebo nie..keďže je neplatné,lebo z našej benevolentnosti sa zase nič nezmení v štáte slovenskom,skúste si vypočítať, koľko ste darovali...čiže zahodili,cez okno, bez možnosti pozbierať...

..bola som v komisii..,s urnou sme šli k zopár starým ľuďom, ktorým bolo treba vysvetliť každú otázku, dlho premýšlali, no ale všetci povedali- musíme si povedať svoj názor!...a vyjadrili ho..veľa mladých prišlo u nás hlasovať..mnoho z tých, ktorí si uvedomujú, že sú daňovými poplatníkmi a na ich peniazoch možno stojí a padá tento štát...

..komu mám ísť vynadať, že ma oklamali..lebo áno, bola som oklamaná..dala som moje eurky štátu na referendum, tak, ako každý,tak prečo nám všetkým na tom nezáleží?..

..každý z vás má právo na svoj názor..a aj nesúhlas je názor...

..prajem vám krásny deň..
Z mojich peňazí, to nebolo financované určite, to referendum.

V piatok som napočítal v peńaženke 28,74 € , a dnes ráno ich tam mám toľko isto.
Teda z mojich peńazí určite nie.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Holder Miro Pozri príspevok
Z mojich peňazí, to nebolo financované určite, to referendum.

V piatok som napočítal v peńaženke 28,74 € , a dnes ráno ich tam mám toľko isto.
Teda z mojich peńazí určite nie.
To je o tom, že si vidíš ďalej ako na koniec svojho nosa! Škoda, že len do svojej peňaženky! Ako sa ti tam dostali tie peniaze a koľko ti ich tam neprišlo, to nevidíš. Kde išli? Štátu a štát robil, platil referendum s tej kopy na ktorú išli aj dane, ktoré si odviedol štátu.

Čo teraz?
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

sito Pozri príspevok
To je o tom, že si vidíš ďalej ako na koniec svojho nosa! Škoda, že len do svojej peňaženky! Ako sa ti tam dostali tie peniaze a koľko ti ich tam neprišlo, to nevidíš. Kde išli? Štátu a štát robil, platil referendum s tej kopy na ktorú išli aj dane, ktoré si odviedol štátu.

Čo teraz?
Zajtra pojdem do NBS, a svoje dane si vypýtam naspäť.

0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Idem s tebouuuu !!!!
(chcem vidieť ako SBS-kár s tebou vyrazí dvere .... heh !)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Holder Miro Pozri príspevok
Zajtra pojdem do NBS, a svoje dane si vypýtam naspäť.

To môžeš. BS ťa odvezie do Pezinka.
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

..ja to viem,žeby SBS-kár so mnou rýchlo vyrazil dvere...

preto reči o tom ako niečo v štáte som zafinancoval ja osobne, či niečo ide alebo nejde na moj ukor, považujem za naivitu a hluposť.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A čo ty neplatíš dane? Poraď na "Porade" - lebo ja tiež nechcem platiť dane.........
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tvoj úkor? Hlúposť to je! Ide o to, koho hlúposť to je???
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

hubatá Pozri príspevok
A čo ty neplatíš dane? Poraď na "Porade" - lebo ja tiež nechcem platiť dane.........
To Vám radil Váš kolega, čo dnes je minister.

Nuž ak sa cap stane záhradnikom.....
2 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ale si mi neodpovedal: ako dosiahneš toho aby si svoje peniaze dával len na čo ty chceš a nie načo chce štát?
0 0
AnitaMartinska AnitaMartinska

AnitaMartinska je offline (nepripojený) AnitaMartinska

alla66 Pozri príspevok
Všetky potrebné informácie získate na bezplatnej infolinke 0800 122 413 , e-mailovej adrese zakaznickyservis@slposta.sk a ostatných kontaktných miestach.
http://www.posta.sk/kontakty/kontakty-1
Dobrúúúúúúú
Este raz vdaka za kontakty.
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

hubatá Pozri príspevok
Ale si mi neodpovedal: ako dosiahneš toho aby si svoje peniaze dával len na čo ty chceš a nie načo chce štát?
Po 1. štát mi neposiela výpis , na aké účely použil tzv. "moje peniaze"

Po 2. možnosť ktorú preferoval Poraďak J.Mihál : dávať štátu, čo najmenej, keď je to možné , tak vobec nič

Po 3. Štát nemá právo odo mňa pýtať peniaze,keďže mne priamo nepomáha štát zarábať peniaze, a ani ma neučí ako zarábať peniaze.
Na to musím prísť sám,preto nevidím nijaký dovod deliť sa so štátom.

0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ježišííí ...... znova opakujem: ako si to dokážeš zariadiť že tvoje dane nejdú na to čo píšeš v bodoch 1 až 3 ????

Odpovedaj priamo na otázku a nemangľuj mi tu hlavu teoretickými bludmi. Čo myslíš že my ostatní sme tak sprostí že sa chceme deliť svojimi peniazmi so štátom na tom, z čoho nemáme úžitok?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nevrieskaj na neho..on je len teoretik....
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ďakujem za informáciu ..... hneď sa mi to nezdalo: také názory nemôže mať z vlastnej hlavy, ale len prečítané zo sci-fi.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

podľa toho jeho bodu č. 3 to vyzerá na fin. poradcu alebo aký to má teraz modernejší názov (CVFM )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
CVFM....
http://www.cvfm.us/
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Holder Miro Pozri príspevok
Po 1. štát mi neposiela výpis , na aké účely použil tzv. "moje peniaze"

Po 2. možnosť ktorú preferoval Poraďak J.Mihál : dávať štátu, čo najmenej, keď je to možné , tak vobec nič

Po 3. Štát nemá právo odo mňa pýtať peniaze,keďže mne priamo nepomáha štát zarábať peniaze, a ani ma neučí ako zarábať peniaze.
Na to musím prísť sám,preto nevidím nijaký dovod deliť sa so štátom.

No že na toto doposiaľ nikto neprišiel.
Keďže asi právo ovládaš, tak napíš aj aký paragraf akého zákona o tom hovorí.
Všetci sa radi budeme tým riadiť a štát sám zakape bez prísunu peňazí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať