Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mojej kaderníčke dnes zavolala jedna pani, predstavila sa a povedala, že je účtovníčkou v tej a tej firme, a kaderníčke volá, lebo ju odporučila jej šéfka a či by nemohla dcéra prísť na melír.
Kaderníčka, že dobre, nech príde o 11 hod. a zapísala si jej meno.


Farbila jej vlasy a robila melír, potom dávala na vlasy kozmetické prípravky pre farbené vlasy atď. Keď cena práce bola nahodená do pokladne, mladá slečna pozrela do peňaženky, a skríkla: Jaj, teta, mám tu len 200 korún, skočím k mamine, za 10 minút sa vrátim. Keď prešla asi hodinka, kaderníčka zavolala svojej známej – údajnej šéfke zákazníčkinej matky - a hádajte: jasné, že takú kolegyňu vôbec nemá.
Kaderníčke ovisla gamba a ja som len krútila hlavou, či také niečo existuje.

Kaderníčky v NR, prosím vás, dajte pozor na mladú, veľmi pohľadnú krásnu slečnu, ktorá poohovorí všetky kaderníctva na okolí, v ktorých údajne bola ale nebola spokojná, lebo sa vám môže stať, že svoje peniažky neuvidíte (má do pol ramena dlhé čierne vlasy, s melírom a ofinu, uhrančivé tmavé oči, údajne študuje na UKF v Nitre).

0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

smith Pozri príspevok
V zozname členov si vyhľadaj nick jumper a pozri si jeho príspevky.
Mrkla som si ho aj ja. Neviem či mám opačné závity alebo je už veľa hodín, ale akosi nemchápem
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Už som fakt nahnevaná, pretože neviem načo sa vymýšľajú zákony o fajčení a nefajčení na verejných priestranstvách, keď to aj tak väčšina nedodržuje. Včera, keď som išla domov z práce, tak som nevedela kde sa mám na zastávke postaviť, pretože na každej strane niekto fajčil, v autobuse sa vedľa mňa postavil človek, ktorého bolo cítiť cigaretami ako fabrický komín a akoby toho nebolo dosť ešte aj teraz v práci niekto"húli", pretože je na celej chodbe smrad ako v piatej cenovej. A pritom je to zakázané, tak už fakt neviem.........Tuším, čím sú tie cigarety drahšie, tým sa viac fajčí
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Olice Pozri príspevok
Už som fakt nahnevaná, pretože neviem načo sa vymýšľajú zákony o fajčení a nefajčení na verejných priestranstvách, keď to aj tak väčšina nedodržuje. Včera, keď som išla domov z práce, tak som nevedela kde sa mám na zastávke postaviť, pretože na každej strane niekto fajčil, v autobuse sa vedľa mňa postavil človek, ktorého bolo cítiť cigaretami ako fabrický komín a akoby toho nebolo dosť ešte aj teraz v práci niekto"húli", pretože je na celej chodbe smrad ako v piatej cenovej. A pritom je to zakázané, tak už fakt neviem.........Tuším, čím sú tie cigarety drahšie, tým sa viac fajčí
Najhoršie na tom, je to, že tí fajčiari si vôbec neuvedomujú, že nám nefajčiarom, ktorí nemávame okolo seba fajčiarov strašne smrdia. Oni sú na ten smrad zvyknutí, pre nich je to dokonca vôňa.
Naposledy upravil JAJA11 : 29.01.08 at 09:25 Dôvod: oprava
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Mňa v poslednej dobe mierne rozčúlili naše inštitúcie. Sestra išla s malým do kúpelov ako doprovod,keďže má drobec iba rok, pri preberaní kúpeľného poukazu jej tetuška v poisťovni povedala,že nebude doplacať nič.Platila by v prípade ak by bol starší ako 3 roky. Nuž sme ju boli zaviesť a pri registrácií v kúpeľoch jej prímajúca lekárka vystavila doklad na zaplatenie 7000 Sk a to hneď alebo môže isť domov.Samozrejme,že nečakala také prekvápko a peniaze nemala.Našťastie sme ich mali my a tak sme zaplatili za ňu.Koho by trápilo,keby to nemala ako uhradiť,že sa zbytočne previezla ?Kontaktovala som tetušku v poisťovni a vraj si nepamata,ze by dačo take povedala.Čo sa da robiť? Nič,len si zašomrať.....
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Práve som objavila na lište pod Obsluhou chlievik "Kto je on line". Aké milé vidieť, kto sa kde "hrabká". Paradoxné je to, že som práve pred chvíľkou začala svietiť na červeno ako VIP, čiže by som mala byť "zbehlá". No ako vidím, možno ešte neviem čo všeličo nové tu ešte objavím. Úžasné!

PS: za udelené "bobíky" chcem všetkým, ktorí ma takto obdarili vrúcne poďakovať.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tanče Pozri príspevok
Práve som objavila na lište pod Obsluhou chlievik "Kto je on line". Aké milé vidieť, kto sa kde "hrabká". Paradoxné je to, že som práve pred chvíľkou začala svietiť na červeno ako VIP, čiže by som mala byť "zbehlá". No ako vidím, možno ešte neviem čo všeličo nové tu ešte objavím. Úžasné!

PS: za udelené "bobíky" chcem všetkým, ktorí ma takto obdarili vrúcne poďakovať.
Tanče svietiš na zeleno a nie na červeno.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

smith Pozri príspevok
Tanče svietiš na zeleno a nie na červeno.
nov vidíš aká som z toho celá nejaká popletená....
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Tanče Pozri príspevok
Práve som objavila na lište pod Obsluhou chlievik "Kto je on line". Aké milé vidieť, kto sa kde "hrabká"...
...a ja to nevidím a nevidím......
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Prosím o ospravedlnenie, že neskoro reagujem.
Ďakujem všetkým, ktorý dali bod takým mojim príspevkom, ktoré im pomohli nájsť nový postoj alebo náhľad na ich problematiku. Taktiež rovnocenne ďakujem členom, ktorí moje príspevky ocenili s cieľom vyjadriť svoju spokojnosť s jeho znením.
Moja oneskorená reakcia je spôsobená malým zmätkom, lebo prakticky neviem, ako mám s touto skutočnosťou zaobchádzať.
Tanče, ďakujem, že si ma svojím spontánnym prejavom potešenia upozornila na moju milú povinnosť.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ajuška , keby si chcela požičiam ti červenú a zelenú fixku a môžeš si namaľovať na monitor ,.... ja tiež čakám a čakám a zostáva už len maľovať
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...a ja to nevidím a nevidím......
Ajuška pod hlavným menu:..... Drak Obluha Členovia.....
Zhruba v urovni slova Obsluha je malými písmenkami "Kto j online" tam klikni.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Bionda Pozri príspevok
Ajuška , keby si chcela požičiam ti červenú a zelenú fixku a môžeš si namaľovať na monitor ,.... ja tiež čakám a čakám a zostáva už len maľovať
...červeno - zelenú mám métu asi do dôchodku......mám to chápať tak, že kto je on-line majú len vysvietený??
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Ajuška Pozri príspevok
...a ja to nevidím a nevidím......
na tmavomodrej lište hore, máš:
PORADY DOKUMENTY.....DRAK OBSLUHA....
klikni na obsluhu a rozbali sa ti pod tou lištou:
Nastavenia Nové príspevky ......Sledované témy Kto je online ETIKETA


...alebo ja to tam mám za odmenu?...
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
smith Pozri príspevok
Ajuška pod hlavným menu:..... Drak Obluha Členovia.....
Zhruba v urovni slova Obsluha je malými písmenkami "Kto j online" tam klikni.
...aj okuuiaauky som si... a nič... lenže aj Ty si červeno-zelený...... ja viem... pastierovi truuba......
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Čo ma potešilo - včera telefonát a dnes e-mail. Ozval sa spolužiak z gympla, chystá maturitné stretnutie po....35.... rokoch. Nestretávam sa s nikým so spolužiakov, už sa teším. A ešte mi povedal, ak máš vnúčence dones fotky, ja mám už dve. No to bude stretnutie babičiek a dedečkov , no nebude to fajn.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ajuška Pozri príspevok
...červeno - zelenú mám métu asi do dôchodku......mám to chápať tak, že kto je on-line majú len vysvietený??
Ja si tiež myslím že to majú len V.I.P.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
VladoaKatka Pozri príspevok
Čo ma potešilo - včera telefonát a dnes e-mail. Ozval sa spolužiak z gympla, chystá maturitné stretnutie po....35.... rokoch. Nestretávam sa s nikým so spolužiakov, už sa teším. A ešte mi povedal, ak máš vnúčence dones fotky, ja mám už dve. No to bude stretnutie babičiek a dedečkov , no nebude to fajn.
...mňa na týchto stretkách teší pocit že sme rovnako pochabí ako v školských laviciach......aj nad fotkami vnúčat...... tak si to vychutnaj...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Maruška54 Pozri príspevok
Ja si tiež myslím že to majú len V.I.P.
Kto je on-line, si môže pozrieť každý, riadne zaevidovaný člen Porady. Ak to nevieš nájsť v hornej lište, pozri sa dolu, kde je uvedené, kto je momentálne prihlásený. Ak si klikneš práve na tie slová:Kto je momentálne prihlásený, rozbalí sa Ti, kto je práve v akej téme A modrá, zelená a červená by s tým nemala mať nič spoločné
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Eulalia Pozri príspevok
Kto je on-line, si môže pozrieť každý, riadne zaevidovaný člen Porady. Ak to nevieš nájsť v hornej lište, pozri sa dolu, kde je uvedené, kto je momentálne prihlásený. Ak si klikneš práve na tie slová:Kto je momentálne prihlásený, rozbalí sa Ti, kto je práve v akej téme A modrá, zelená a červená by s tým nemala mať nič spoločné
...fakt je že to vlastne ani veľmi nepotrebujem. Len som bola zvedavá...

Ajuška, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
...vypisuje mi toto... takže predsa len červeno-zelená... ale neva...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať