Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale!..a ty máš aký problém, mojko?..vieš ty ,čo je osobný útok?..to je to, čo by si si prečítal, keby som sem občas ja, alebo hociktorý služobne starší od teba) poraďák napísal prvé, čo ho napadne po čítaní tvojich príspevkov..teda, niektorých tvojich príspevkov...

..a v tom máš pravdu, čo je bohu, to nie je všetkým svatým..toho sa drž!..
Prečo si nekopnuť do niekoho, kto sa stal nepopulárnym ???

Hlavne, keď si takto "prihreješ polievočku" u vrchnosti Porady , však ??

Tato moja odpoveď platí aj pre príspevok #15635.

Toto by malo byť postihované na Porade v prvom rade,robiť si sympatie vysmievaním sa z iných.
Ja som nekomentoval príspevky inych, ani vzhľadom na počet, a ni vzhľadom na ich kvalitu...
A pojem "služobne starší" Poraďak tu za 3 roky svojej existencie vidím prvý krát
Čo Ty berieš z Porady plat ,že sama seba pasuješ na služobne staršieho člena ???
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Ale no, nehádajte sa medzi sebou "Laco-monter" a "Pepsikova", čo sa hned chytáte za slovíčka.....už ste ako v NRSR, všetci sa obviňujú a nik nie je na vine....to je život....kam by sme dospeli, keby každý na každého kydal?????čo ste sa zle vyspali? vôbec nezáleží na tom, či je tu niekto mesiac a či roky "na porade", hlavné sú myšlienky, ktoré sa tu dávajú, či nie??? ja som z toho dopletená už asi....
6 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

marleau Pozri príspevok
Zas a opäť som si zabudol papierovú vreckovku vo vrecku teplákov a dal som ich prať.No "nepoteší to"?
toto neznášam a privádza ma to do stavu šialenstva a histérie...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Monika Kováčová Pozri príspevok
toto neznášam a privádza ma to do stavu šialenstva a histérie...
A hlavne vtedy, keď na moju otázku páni v dome odpovedia, áno, nič tam nie je, tak sa na to spolieham, neprezerám, a potom vypadnú z vrecák šrubky, kúsočky bieloby, ale keby potvory neostali aj na prádle. No hrôza.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

minule to bolo medzi čiernymi ponožkami a čiernymi trenkami... no nešľaktrafí ťa... až mi slzy tiekli... od jedu
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Ale asi úplný gól je, ak operiete prádlo a netušíte, že sa tam zamoce aj nejaká tá servítka, s úsmevom zapnete práčku...po opraní zistíte, že váš obľúbený kostým je samá biela bodka od servítky.....mna pri tom takmer ide poraziť(v duchu si ponadávam a čistím-oberám bodky)....
Až keď začne písať syn v škole s atramentovým perom-tuším bude "sranda". ozaj máte nejaké "receptúry" na odstránenie atramentovej škvrny? obyčajný zmizík asi nebude stačiť....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

katarina.j Pozri príspevok
Ale asi úplný gól je, ak operiete prádlo a netušíte, že sa tam zamoce aj nejaká tá servítka, s úsmevom zapnete práčku...po opraní zistíte, že váš obľúbený kostým je samá biela bodka od servítky.....mna pri tom takmer ide poraziť(v duchu si ponadávam a čistím-oberám bodky)....
Až keď začne písať syn v škole s atramentovým perom-tuším bude "sranda". ozaj máte nejaké "receptúry" na odstránenie atramentovej škvrny? obyčajný zmizík asi nebude stačiť....
Tomuto som sa úspešne vyhla, synom som do školy jednoducho dala "pravé čínske perá" a nikto nenamietal.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

katarina.j Pozri príspevok
Ale asi úplný gól je, ak operiete prádlo a netušíte, že sa tam zamoce aj nejaká tá servítka, s úsmevom zapnete práčku...po opraní zistíte, že váš obľúbený kostým je samá biela bodka od servítky.....mna pri tom takmer ide poraziť(v duchu si ponadávam a čistím-oberám bodky)....
Až keď začne písať syn v škole s atramentovým perom-tuším bude "sranda". ozaj máte nejaké "receptúry" na odstránenie atramentovej škvrny? obyčajný zmizík asi nebude stačiť....
Kedysi som za dobrý prospech na SŠ dostala keramické (atramentové) pero - vtedy to bol veľký hit. Raz som ho nechala otvorené na stole, čo som si, samozrejme, nevšimla. V ten deň som mala oblečenú peknú bielu košeľu, v ktorej bola votkaná vzorka z bielych leských nití. Po vyzlečení som ju prehodila cez stoličku - no a ráno pero nepísalo a všetok atrament bol vcucnutý do rukáva na košeli. Našťastie sa mi ho podarilo vyprať, ale nespomínam si, čím. (Ale niečo sa mi marí, že na atrament by malo byť mlieko.)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Prečo si nekopnuť do niekoho, kto sa stal nepopulárnym ???

Hlavne, keď si takto "prihreješ polievočku" u vrchnosti Porady , však ??

Tato moja odpoveď platí aj pre príspevok #15635.

Toto by malo byť postihované na Porade v prvom rade,robiť si sympatie vysmievaním sa z iných.
Ja som nekomentoval príspevky inych, ani vzhľadom na počet, a ni vzhľadom na ich kvalitu...
A pojem "služobne starší" Poraďak tu za 3 roky svojej existencie vidím prvý krát
Čo Ty berieš z Porady plat ,že sama seba pasuješ na služobne staršieho člena ???
A navyše nepovie sa služobne starší člen , ale jednoduchšie ako sa tomu vraví odjakživa- starý pes...alebo stará pasta...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

čo zasa jožko mihál nahovoril na fejsbúku? Kukám Ta3 a čosik má nejaký problém s fejsom...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..vidíš, mojuš, to ma nenapadlo...ale po dnešnej matike ani nemohlo...strašné voľačooooo!!!...
Štatistika...aritmetický priemer...modus...median...rozptyl...smerodajná odchýlka....toto boli témy dnešných hodín...a ešte variačné rozpätie..
..tak čo ti budem hovoriť!!!...
..a čo kvietky?..už si popratala?..
Väčšina je už uprataná, ešte je veľa inej roboty. Ja som mala takúto matiku rada, priam som sa v nej vyžívala. To vieš, nie každý má matematické bunky vrodené, ja ich našťastie mám, a preto som aj rada. Keď zmaturuješ, mala by si ísť na STU do BA tam by Ti tie mozgové závity riadne pretočili, možno by si tej matike potom prišla na chuť. Pre mňa bola matika a fyzika vždy oddychový predmet.
alla66 Pozri príspevok
čo je Lacika slobodný?... či čo? Keď sa DOŇHO začnú navážať všetky singel baby z Porady, chalan má smolu.
Edit: príspevok, ktorý mal odvrátiť hádku, zostal nepochopený. Prosím nezamieňať význam slova Navážať = útočiť
Alenka, pre mňa aj keby bol slobodný milionár, nemal by šancu. Radšej budem mať takého, čo má viac rozumu - aspoň mi nebude žrať nervy. Mňa osobne vytáča aj to, že niekto nevie pravopis a pritom sa tvári, že je najschopnejší na svete. Tým myslím hocikoho, kto tu priespieva.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A navyše nepovie sa služobne starší člen , ale jednoduchšie ako sa tomu vraví odjakživa- starý pes...alebo stará pasta...
A ty si čo, resp. za čo sa považuješ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Väčšina je už uprataná, ešte je veľa inej roboty. Ja som mala takúto matiku rada, priam som sa v nej vyžívala. To vieš, nie každý má matematické bunky vrodené, ja ich našťastie mám, a preto som aj rada. Keď zmaturuješ, mala by si ísť na STU do BA tam by Ti tie mozgové závity riadne pretočili, možno by si tej matike potom prišla na chuť. Pre mňa bola matika a fyzika vždy oddychový predmet.

Alenka, pre mňa aj keby bol slobodný milionár, nemal by šancu. Radšej budem mať takého, čo má viac rozumu - aspoň mi nebude žrať nervy. Mňa osobne vytáča aj to, že niekto nevie pravopis a pritom sa tvári, že je najschopnejší na svete. Tým myslím hocikoho, kto tu priespieva.
Zdenka, s tým milionárom vobec s tebou nesúhlasím- práveže to sú najlepší nápadníci-len to má ešte dve pod podmienky- musí byť zároveň starý a chorý...-takí (é) sú najlepšie...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Mňa nepotešilo, že som včera robila nakladanú alma papriku s kapustou a na strúhadle som si odfikla kus nechta a masa. Bolí to jak čert a teraz sa musím učiť písať deviatimi prstami...
Potešilo ma však, že dnes má moja najmladšia vnučka jeden rôčik (bože, ako tie naše deti starnú.. ešteže my sme stále rovnako mladé!)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
A ty si čo, resp. za čo sa považuješ?
Ja za nič-ja som tu malá rybička,, tu sú iné celebrity a legendy pred ktorými smekám kalap- ja som len taký okoloidúci pútnik,ktorý občas sa zastaví, požiada o tanier polievky a pohár vody...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ZEvina Pozri príspevok
Mňa nepotešilo, že som včera robila nakladanú alma papriku s kapustou a na strúhadle som si odfikla kus nechta a masa. Bolí to jak čert a teraz sa musím učiť písať deviatimi prstami...
Potešilo ma však, že dnes má moja najmladšia vnučka jeden rôčik (bože, ako tie naše deti starnú.. ešteže my sme stále rovnako mladé!)
no vidíš aj to zlé je na niečo dobré -chcela si len papriku a máš ju hneď aj s masom...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Laco-monter Pozri príspevok
Prečo si nekopnuť do niekoho, kto sa stal nepopulárnym ???

Hlavne, keď si takto "prihreješ polievočku" u vrchnosti Porady , však ??

Tato moja odpoveď platí aj pre príspevok #15635.

Toto by malo byť postihované na Porade v prvom rade,robiť si sympatie vysmievaním sa z iných.
Ja som nekomentoval príspevky inych, ani vzhľadom na počet, a ni vzhľadom na ich kvalitu...
A pojem "služobne starší" Poraďak tu za 3 roky svojej existencie vidím prvý krát
Čo Ty berieš z Porady plat ,že sama seba pasuješ na služobne staršieho člena ???
Za tú popularitu si môžeš sám, nikto sa tu z Teba nevysmieva, maximálne komentuje alebo nekomentuje Tvoje výroky. Keď sa naučíš najprv myslieť a až potom konať, bude to pre Teba lepšie. Inak nezvyknem na Teba reagovať, lebo mnoho výrazov by som tu nemohla použiť.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Zdenka, s tým milionárom vobec s tebou nesúhlasím- práveže to sú najlepší nápadníci-len to má ešte dve pod podmienky- musí byť zároveň starý a chorý...-takí (é) sú najlepšie...
Stanko, už som to tu niekde písala. Beriem iba takého, čo má miery 95-95-45. Teda preložené do slovenského jazyka: 95 rokov, 95 milionov €, 45 stupňovú horúčku. A ešte doplním, že by nezaškodilo, keby mal už aj jamu vykopanú a pripravený pohreb
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Kazu Pozri príspevok
Tomuto som sa úspešne vyhla, synom som do školy jednoducho dala "pravé čínske perá" a nikto nenamietal.
Tak neviem, ale čo nám dali zoznam zo školy, tak musia používať klasické atram.pero(ešte si tam napísali že nie guličkové-lebo tiež som to chcela riešiť keramickým perom), ale som fakt zvedavá, čo bude, ak.....
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
wagner Pozri príspevok
Za tú popularitu si môžeš sám, nikto sa tu z Teba nevysmieva, maximálne komentuje alebo nekomentuje Tvoje výroky. Keď sa naučíš najprv myslieť a až potom konať, bude to pre Teba lepšie. Inak nezvyknem na Teba reagovať, lebo mnoho výrazov by som tu nemohla použiť.

Stanko, už som to tu niekde písala. Beriem iba takého, čo má miery 95-95-45. Teda preložené do slovenského jazyka: 95 rokov, 95 milionov €, 45 stupňovú horúčku. A ešte doplním, že by nezaškodilo, keby mal už aj jamu vykopanú a pripravený pohreb
Fíííha, ale som sa zľakla pri mierach 95-95-45(EšTEžE SOM TO DOčíTALA DO KONCA) zlakla som sa, že posledná miera (45) má byť v cm a na inej časti tela...-oooooh, to mi odlahlo.....lebo pri takej miere asi by si ťažko hladala, či nie???
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
no prave ma vytočil jeden zákazník, ktorý telefonicky žiada odpovede a sám nevie čo chce - to neznášam - napr.chce vyčistiť kameň čo mu poradíme-ale ked sa opýtam, o aký kameň ide, začne koktať-žula...nie,mramor....nie, taký obyčajný....tak máte na výber....No a ja mám radiť ked nevie čo chce??? Ale som napálená. Napokon mi povie (cca po 10-15min.) že ja ho nechápem čo chce....No nemá ma poraziť, keď on nevie podstatu veci-aký má kameň? Ako v kocúrkove...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať