Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Lebo mama mi iné nedovolila. (Teda ani škrečkov mi nedovolila, ale nanosiť domov škrečkov je iné ako doniesť si takého psa, alebo mačku, alebo morča, alebo zajačika, alebo fretku, alebo činčilu). A náhodu, škrečkovia sú veľmi zlatí (pokiaľ sa neschovávajú pod gaučom ). (Inak, je to moja chyba, ten škrečok nie je skrotený, dosť sa bojí, a sakra, už som ho skoro mala a zase zdrhol.)
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Neboli by lepsie rybicky? Tie by sa pod gauce neschovavali. A pozerat sa na ne vraj velmi ukludnuje.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

-Len s tým škrečkom može byť viac problémov- on je taký malý a mohol by vliezť nechtiac aj kam by nemal, sa to lívii ešte nestalo?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Myslíš, že ako napr. jeden škrečok vyliezol na mňa, keď som spala a ja som ho považovala za muchu, tak som ho odhodila?
Alebo že som jedného škrečka nechala behať po izbe, schoval sa za skriňu, mne sa ho nechcelo odtiaľ dolovať, išla som spať a v noci som ho našla vonku z izby pri dverách do WC-ka, pretože preliezol mreže vo dverách mojej izby?
Alebo ďalší sa prepchal cez uterák, ktorým som podložila dvere, aby neušiel a na druhý deň ho sestra objavila pod kuchynskou linkou?
Alebo, že jeden škrečok vyliezol na kreslo a odtiaľ skočil do boxu k druhému škrečkovi a skoro ho zabil?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

durisovad Pozri príspevok
Neboli by lepsie rybicky? Tie by sa pod gauce neschovavali. A pozerat sa na ne vraj velmi ukludnuje.
Ako by si sa s rybičkoui maznala? Veď ju skús vybrať z akvárka - chvíľu bude na teba otvárať hubu , a potom bude mlčať ako ryba. Naveky.
Živý plyšák je lepší.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Neboli by lepsie rybicky? Tie by sa pod gauce neschovavali. A pozerat sa na ne vraj velmi ukludnuje.
ja mám rád velmi rybičky a odjakživa ich mám- dá sa pri nich dobre relaxovať, zbytočne nepindajú a pod.A okrem toho dlho vydržia bez jedla-ja som im raz mesiac nedával jesť,lebo som myslel že im dáva manželka a ona si to myslela o mne a tak nejedli mesiac a prežili...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Minule som bol v zoo-mixe a pozeral som rybky a niekto na mna zakričal-čo pozeráš? kuknem a široko daleko nikoho a potom za mnou počujem -pche, nevidí a to bol papagáj...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Ako by si sa s rybičkoui maznala? Veď ju skús vybrať z akvárka - chvíľu bude na teba otvárať hubu , a potom bude mlčať ako ryba. Naveky.
Živý plyšák je lepší.
A niečo indiskrétné- ako sa mazná so škrekom?-pusinky a tak?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Necháš ho po sebe behať, hladkáš ho, môžeš skúsiť aj pusinky, ale to sa moc nedarí, lebo oni sa dosť hýbu.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja mám rád velmi rybičky...
Ja ich vôbec nemám rada. To vieš, vegetariánka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
a odjakživa ich mám- dá sa pri nich dobre relaxovať, zbytočne nepindajú a pod.A okrem toho dlho vydržia bez jedla-ja som im raz mesiac nedával jesť,lebo som myslel že im dáva manželka a ona si to myslela o mne a tak nejedli mesiac a prežili...
Takéto sem nepíš, lebo hneď máš na krku obvinenie z týrania zvierat.

A dobrá správa - chytila som škrečka a môžem ísť spať!

Lepšie škrečka chytiť ako vlka!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Ja ich vôbec nemám rada. To vieš, vegetariánka

Takéto sem nepíš, lebo hneď máš na krku obvinenie z týrania zvierat.

A dobrá správa - chytila som škrečka a môžem ísť spať!

Lepšie škrečka chytiť ako vlka!
ty si proste číslo...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja mám rád velmi rybičky a odjakživa ich mám- dá sa pri nich dobre relaxovať, zbytočne nepindajú a pod.A okrem toho dlho vydržia bez jedla-ja som im raz mesiac nedával jesť,lebo som myslel že im dáva manželka a ona si to myslela o mne a tak nejedli mesiac a prežili...:D
Dúfam, že nie si rovnako "starostlivý" otec...
Teda že chlapci dostanú jesť častejšie...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

durisovad Pozri príspevok
Neboli by lepsie rybicky? Tie by sa pod gauce neschovavali. A pozerat sa na ne vraj velmi ukludnuje.
Keď rybička, tak len zlatá! (Samozrejme, že tá kúzelná )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Dúfam, že nie si rovnako "starostlivý" otec...
Teda že chlapci dostanú jesť častejšie...
No oni si už zoberú aj sami...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ešte tak! Však možno to je práve ich šťastie... Lebo keby mali čakať, kým sa ich "taťuldo" odtrhne od Porady a dá im najesť...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Oliwa Pozri príspevok
Dúfam, že nie si rovnako "starostlivý" otec...
Teda že chlapci dostanú jesť častejšie...
Ale neboj sa, tu si ho musím obhájiť....Deti ani zďaleka nevyzerajú podvýživenéSíce je pravda, že starší syn je celý ocino-keď je "hlava v počítači"(ako to ja volám keď je len monitor a nič iné okolo), tak môžu padať guľomety a nič...., ale keď sa nájde zaujímavá téma na porade alebo zaujímavý portál (pre syna hry), tak si priznajme, že ťažko sa nám odchádza od pc a len ťukáme a čumíme asi všetci, či nie???
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes je u nás milý deň. Vnučenka má krásnych, sladkých 13. rokov, dcérka dnes nastupuje na materskú dovolenku a tešíme sa na príchod nového človiečika do našej rodiny.
9 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

katarina.j Pozri príspevok
Ale neboj sa, tu si ho musím obhájiť....Deti ani zďaleka nevyzerajú podvýživenéSíce je pravda, že starší syn je celý ocino-keď je "hlava v počítači"(ako to ja volám keď je len monitor a nič iné okolo), tak môžu padať guľomety a nič...., ale keď sa nájde zaujímavá téma na porade alebo zaujímavý portál (pre syna hry), tak si priznajme, že ťažko sa nám odchádza od pc a len ťukáme a čumíme asi všetci, či nie???
Tak teraz neviem - Ty si jeho manželka alebo advokát?

Lebo ak manželka - prosím Teba, medzi nami, ako s ním dokážeš úspešne "koexistovať" v jednej domácnosti?... /nieže mu dáš toto prečítať/
Ak advokát - je Stando dobrý klient? Medzi nami /dôverne/ - koľko Ti platí na hodinu?...
Naposledy upravil Oliwa : 23.09.10 at 11:00
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Oliwa Pozri príspevok
Tak teraz neviem - Ty si jeho manželka alebo advokát?

Lebo ak manželka - prosím Teba, medzi nami, ako s ním dokážeš úspešne "koexistovať" v jednej domácnosti?... /nieže mu dáš toto prečítať/
Ak advokát - je Stando dobrý klient? Medzi nami /dôverne/ - koľko Ti platí na hodinu?...
No to si chcela info pre seba či verejne? Lebo píšeš, že to chceš vedieť "medzi-nami" a dáš to na plochu??? No po 10rokoch som si na jeho moresy zvykla, poznám ho ako vlastné ponožkytakže existujeme normál ako rodina. A určite by som sa uživila aj ako advokátka-veď koľko rád som dala zdarma medzi známymi....žeby som si to dala vyúčtovaťasi porozmýšľam nad tým a vypýtam nejakú tu mastnú sumičku, ktorá by mimochodom potešila (za zmiernenie mojich strát-strata času a pod...) Ešteže sa pýtaš na Stana-klienta-v zmysle advokátalebo klientelizmus je všade a vo všetkom.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať