Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Úryvok z časopisu je len dôkazom o tom, že si slabo hľadal. Stále si nedokázal svoje tvrdenie:

"buchač Dnes, 09:23 AM
....Livka ....nie to , čo je napísané , je dôležité ...
To , čo nie je ...to si prečítaj ....
A ten link o tej 12 ročnej ...to je predsa len extrém , alebo na druhej strane klasika ...v rómskych osadách"

7 % POD 18 rokov - to neznamená, že všetky mali 12 rokov, t.j. vek, o ktorom sme sa bavili. Takže nie je to žiadna klasika ani v rómskych osadách. A v tom článku je štatistika len za jedno mesto, nie za celé Slovensko. Navyše je stará 7 rokov a to, že ty neveríš, že by sa v tom niečo zmenilo, neznamená, že sa skutočne nič nezmenilo. Tebou uvedená štatistika je úplne nepostačujúca.

"Nespočetne veľa je tam príspevkov ...
http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8"
Tak hľadaj štatistiku, ktorá by potvrdila to, čo si napísal ("klasika v rómskych osadách).

"Ale inak ..????...
Aj to je dobré prečítať si , zamyslieť sa ....
http://pospolitost.wordpress.com/200...-na-slovensku/"
RASIZMUS.

Kollárova Slávy dcéra - niečo z nej nás nútila slovenčinárka naučiť sa naspamäť. A aj to skúšala.
Naposledy upravil Llívia : 24.09.10 at 23:02
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

slavica Pozri príspevok
Až ma mráz prechádza , keď to vidím a všade okolo sa s tým stretávame...nebudem ale viac komentovať, lebo by ma asi aj z Porady vylúčili
Súhlasím s tým, že to nebudeš viac komentovať. A určite sa stretávaš aj s opačným... A ak nie, skús otvoriť oči, zabudnúť na chvíľu na svoje predsudky a uvidíš aj ten opak.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
slavica Pozri príspevok
Až ma mráz prechádza , keď to vidím a všade okolo sa s tým stretávame...nebudem ale viac komentovať, lebo by ma asi aj z Porady vylúčili
Llívia Pozri príspevok
Súhlasím s tým, že to nebudeš viac komentovať. A určite sa stretávaš aj s opačným... A ak nie, skús otvoriť oči, zabudnúť na chvíľu na svoje predsudky a uvidíš aj ten opak.
...ešte raz sám seba budem citovať ...
"buchač Dnes, 09:23 AM
....Livka ....nie to , čo je napísané , je dôležité ...
To , čo nie je ...to si prečítaj ....
Takže už ani ja nebudem komentovať , pripojím sa k slavici ...

Mimochodom ...k tej poznámke o rasizme ...
Že je to zo stránky Slovenskej pospolitosti ešte neznamená , že je to rasizmus ...
To sa inak volá , nazýva ...skutočná - holá pravda je to ...mi netvrď , že s tými skutočnosťami to tak nie je ...

Ozaj , len na margo ...dovolím si povedať , že na mňa rozhodne neplatí , že som rasista ...aj keď ma štvú tie ich vymoženosti ...nuž ale čo , zákony sú tak "skvelo " postavené , schválené ...nik ich nezmení , žiadna strana a ani vláda ...veľmi silná voličská základňa je to ...

Ozaj , mimochodom , na margo ...záverom si dovolím poznámku povedať ...t.j. rozhodne mám viacej známych z radov tohoto etnika , ako Ty , alebo väčšina z prispievateľov ...
Tým chcem povedať , že poznám ich názory , vedomosti .......ako aj znalosti s vysexovaním tohoto systému ...čím sa oni ani netaja ...
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

buchač Pozri príspevok
Takže už ani ja nebudem komentovať , pripojím sa k slavici ...
Radšej nekomentuješ, ako by si priznal, že nemáš pravdu.

buchač Pozri príspevok
Mimochodom ...k tej poznámke o rasizme ...
Že je to zo stránky Slovenskej pospolitosti ešte neznamená , že je to rasizmus ...
To sa inak volá , nazýva ...skutočná - holá pravda je to ...
Fakt je to pravdu, čistá pravda a nič než pravda?

buchač Pozri príspevok
...Ozaj , len na margo ...dovolím si povedať , že na mňa rozhodne neplatí , že som rasista ...aj keď ma štvú tie ich vymoženosti ...nuž ale čo , zákony sú tak "skvelo " postavené , schválené ...
Neviem o nejakých špeciálnych vymoženostiach, na ktoré by mali nárok len oni. Ty o nejakých vieš? Tak prečo tieto vymoženosti tiež nevyužiješ?
Zákony skvelo postavené, schválené PLATIA PRE VŠETKÝCH, nedávajú niečo naviac len im.

buchač Pozri príspevok
Ozaj , mimochodom , na margo ...záverom si dovolím poznámku povedať ...t.j. rozhodne mám viacej známych z radov tohoto etnika , ako Ty , alebo väčšina z prispievateľov ...
Tým chcem povedať , že poznám ich názory , vedomosti .......ako aj znalosti s vysexovaním tohoto systému ...čím sa oni ani netaja ...
Poznáš názory, vedomosti tých, s ktorými sa stretávaš. A to nie sú reprezentanti všetkých. Ja nepoznám žiadneho z nich, ktorý by sa snažil nejakým spôsobom vysexovať tento systém. Mimochodom, na margo ... záver, koľko poznám bielych so znalosťami s vysexovaním tohoto systému?
Naposledy upravil Llívia : 25.09.10 at 19:26
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Llívia Pozri príspevok
Neviem o nejakých vymoženostiach, na ktoré by mali nárok. Ty o nejakých vieš? Tak prečo tieto vymoženosti tiež nevyužiješ?
Zákony svelo postavené, schválené PLATIA PRE VŠETKÝCH, nedávajú niečo naviac len im.
K zvýraznenému ....

K ostatnému ............................... už nebudem komentovať ..................
len malá poznámočka ....: " že Ty nevieš , to ešte neznamená , že nie sú...."""...a ja už nepotrebujem tie vymoženosti ......a vôbec , nechaj tak ...
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Že ja neviem, je fuk. Ty tvrdíš, že sú. Tak to dokáž.
No, ale dopadne to rovnako ako s tvojím tvrdením, že u rómskych spluobčanov je bežné, keď dievča v 12 rokoch má dieťa. Nenájdeš nič, čím by si svoje tvrdenie mohol dokázať, tak radšej budeš mlčať, ako by si mal priznať, že sa mýliš.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Llivia prepáč naozaj nevieš o vymoženostiach??? Termín vybývané byty ti nehovorí nič??? Zhorelo nám dajte druhý tiež nič??? a všetci aby bol od nich pokoj skáču a riešia a riešia a skaču. Potrebujem aj ja okná vymeniť, čo myslíš dá mi na ne niekto???Zhorí mne strecha nad hlavou, bez poistenia som v .... Atď. atď.
5 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

a s presnou pravidelnosťou každý mesiac sociálne dávky...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Llívia Pozri príspevok
Radšej nekomentuješ, ako by si priznal, že nemáš pravdu.
Fakt je to pravdu, čistá pravda a nič než pravda?
Neviem o nejakých špeciálnych vymoženostiach, na ktoré by mali nárok len oni. Ty o nejakých vieš? Tak prečo tieto vymoženosti tiež nevyužiješ?
Zákony skvelo postavené, schválené PLATIA PRE VŠETKÝCH, nedávajú niečo naviac len im.

Poznáš názory, vedomosti tých, s ktorými sa stretávaš. A to nie sú reprezentanti všetkých. Ja nepoznám žiadneho z nich, ktorý by sa snažil nejakým spôsobom vysexovať tento systém. Mimochodom, na margo ... záver, koľko poznám bielych so znalosťami s vysexovaním tohoto systému?
Kriste pane na nebesiach ......

To sa nedá nechať len tak ....
Dôvodom jeho zbúrania je zdevastovanosť a narušená statika, keď niektoré z panelov môžu vypadnúť priamo na ulicu. Zničené sú aj výťahové šachty, dom je naklonený, takže ohrozuje obyvateľov aj okoloidúcich. Košická radnica chce už v najbližších dňoch začať sťahovať vyše štyristo obyvateľov bytovky. Mesto pre nich našlo náhradné bývanie na Luníku IX v štyridsiatich bytoch. Pritom väčšina rodín, ktoré v zdevastovanej bytovke bývajú, nemá riadne nájomné zmluvy.
http://spravy.pravda.sk/z-lunika-ix-...sk_regiony_p58

Ešte raz vravím ....nechaj tak ,nerieš veci , ktorým NEROZUMIEŠ ....

Nenájdeš nič, čím by si svoje tvrdenie mohol dokázať, tak radšej budeš mlčať, ako by si mal priznať, že sa mýliš.
Vždy priznám svoj omyl ...vždy ...pokiaľ sa mýlim ...

ALE v tejto problematike nie .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vždy Ti budem vedieť oponovať , VŽDY ....akurát sa mi už nechce ...
Kto nezažil , nevidel , nepočul ...nepochopí ....!!!!!
Tie ružové okuliare si už daj dole ...aby si videla tvrdú realitu ...

Sú lokality , kde bez kvéra nejdem ...niekedy je aj jeden málo ...

alebo

__________________
Lepšie je to posrať podľa svojho , ako Ti niekedy poradia druhí ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...počúvaj, buch, ako je možné, že tebe sa zobrazuje podpis a mne nie?...háááá?..a mám ho nastavený...to si zakaždým naťukáš, či čo?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...múdrosť neprichádza vždy s vekom. Niekedy vek prichádza sám..""

(a vraj podpis nesmie byť dlhší ako 100 znakov...som blbá, alebo neviem narátať do sto)..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...kto umí .....tomu sa podpis objaví ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://spravy.pravda.sk/romski-lidri..._sk_domace_p58
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

tuta Pozri príspevok
a s presnou pravidelnosťou každý mesiac sociálne dávky...
Naposledy som videla ako húfne chodia do stávkovej kancelárie a kupovali losy a tipovali ostošesť...Jááááj a až teraz mi to došlo...oni ich vracajú štátu ...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Llívia Pozri príspevok
Súhlasím s tým, že to nebudeš viac komentovať. A určite sa stretávaš aj s opačným... A ak nie, skús otvoriť oči, zabudnúť na chvíľu na svoje predsudky a uvidíš aj ten opak.
Livi, ja už mám otvorené oči veľmi dávno, pracovala som tam, kde som sa s nimi stretávala často a ver mi, že keby mi prisahali na svoj život, že sa zmenia ...neuverííím. A to mi jedna prisahala na kolenách a potom si dala podpáliť strechu nad hlavou , aby dostala nové bývanie...tak ma už prosím necituj, ak to nie je čítanie pre teba
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

willma Pozri príspevok
Llivia prepáč naozaj nevieš o vymoženostiach??? Termín vybývané byty ti nehovorí nič??? Zhorelo nám dajte druhý tiež nič??? a všetci aby bol od nich pokoj skáču a riešia a riešia a skaču. Potrebujem aj ja okná vymeniť, čo myslíš dá mi na ne niekto???Zhorí mne strecha nad hlavou, bez poistenia som v .... Atď. atď.
Na to je špeciálny zákon, podľa ktorého na sociálne byty majú nárok len Rómovia? Sem s jeho číslom, nech si ho pozriem.

tuta Pozri príspevok
a s presnou pravidelnosťou každý mesiac sociálne dávky...
A biely sociálne dávky neberú? Či Rómovia majú nejaký vlastný špeciálny zákon, na základe ktorého ich poberajú? Môžete sa k tomu vyjadriť aj všetci tí, ktorí súhlasili s príspevkom Tuta - viac hláv, viac rozumu, lepšie a rýchlejšie ten neexistujúci zákon nájdete.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

buchač Pozri príspevok
Kriste pane na nebesiach ......
To sa nedá nechať len tak ....
http://spravy.pravda.sk/z-lunika-ix-...sk_regiony_p58
buchač Pozri príspevok
...Ozaj , len na margo ...dovolím si povedať , že na mňa rozhodne neplatí , že som rasista ...aj keď ma štvú tie ich vymoženosti ...nuž ale čo , zákony sú tak "skvelo " postavené , schválené...
Už si našiel to číslo zákona o vymoženostiach určených len Rómom? To, že ich niekto sťahuje, robí na základe tohto zákona o vymoženostiach pre Rómov?

buchač Pozri príspevok
Ešte raz vravím ....nechaj tak ,nerieš veci , ktorým NEROZUMIEŠ ....
Či niečo nechám tak, alebo nie, je na mne, vôbec to nezáleží od teba. Riešiť si budem tak ako ty - to, čo ja chcem.
Aj ty tu teraz riešiš niečo, čomu sám nerozumieš.
buchač Pozri príspevok
Vždy priznám svoj omyl ...vždy ...pokiaľ sa mýlim
buchač Pozri príspevok
buchač Včera, 09:23 AM
A ten link o tej 12 ročnej ...to je predsa len extrém , alebo na druhej strane klasika ...v rómskych osadách ....
"Llívia Včera, 11:53 AM
Ved vyhľadaj, či to tam je bežná záležitosť. Som zvedavá, čo nájdeš."
V tomto si nedokázal svoju pravdu, čiže sa vo svojom tvrdení "klasika v rómskych osadách" mýliš. A nie si ochotný ani schopný priznať si to.
buchač Pozri príspevok
Vždy Ti budem vedieť oponovať , VŽDY ....akurát sa mi už nechce ...
Vôbec mi nevieš oponovať. A nechce sa ti, lebo nevieš svoje tvrdenia podložiť zákonmi, ktoré som od teba pýtala, ani štatistikami, ktoré som od teba pýtala.
buchač Pozri príspevok
Tie ružové okuliare si už daj dole ...aby si videla tvrdú realitu ...
Moje okuliare majú číre sklá a sú perfektne vyčistené, takže vidím cez ne realitu takú, aká je.
Naposledy upravil Llívia : 25.09.10 at 22:06
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Llívia Pozri príspevok
Na to je špeciálny zákon, podľa ktorého na sociálne byty majú nárok len Rómovia?


A biely sociálne dávky neberú? Či Rómovia majú nejaký vlastný špeciálny zákon, na základe ktorého ich poberajú?
ǎno je, ten cigánsky. Dovtedy bude hulákať a vyhrážať sa zamestnankyni na sociálke, kým tá pre vlastné bezpečie nespraví tak, aby mala pokoj. Prídem na sociálku ja, slušne požiadam o pomoc a musím behať od čerta k diablovi a doniesť také potvrdenie onaké potvrdenie a keď ich dodám, svete div se to nie sú tie správne, ale treba iné. Prídem tam vyzbrojená vedomosťami naštudovanými v zákonoch a paragrafoch a milá teta udivená ako puk sa mi snaží dokázať, že nemám nárok na nič. Mám odmakaný celý december bez piatich dní(pracovala som vtedy na smeny a nakoľko dve s partie vypadli museli sme potiahnuť aj za ne) nad výplatou som si len povzdychla. Idem na poštu pouhrádzať šeky a predomnou cigáň vyberajúci si mesačnú štátnu apanáž podstatne vyššiu ako moja výplata. Pokračovať v písaní už nebudem, tých príkladov by sa našlo neúrekom.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

slavica Pozri príspevok
Livi, ja už mám otvorené oči veľmi dávno, pracovala som tam, kde som sa s nimi stretávala často a ver mi, že keby mi prisahali na svoj život, že sa zmenia ...neuverííím. A to mi jedna prisahala na kolenách a potom si dala podpáliť strechu nad hlavou , aby dostala nové bývanie...tak ma už prosím necituj, ak to nie je čítanie pre teba
To mi chceš tvrdiť, že tam, kde si robila, si sa stretávala len s tými "zlými" a nikto z nich nebol "dobrý"?
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

slavica Pozri príspevok
Naposledy som videla ako húfne chodia do stávkovej kancelárie a kupovali losy a tipovali ostošesť...Jááááj a až teraz mi to došlo...oni ich vracajú štátu ...
možno cigáni platia najväčšie dane... veď alkohol, cigarety, hracie automaty patria k najviac daňovo zaťaženým komoditám...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať