Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Ajuška Pozri príspevok
...fakt je že to vlastne ani veľmi nepotrebujem. Len som bola zvedavá...

Ajuška, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
...vypisuje mi toto... takže predsa len červeno-zelená... ale neva...
mne to tiež nevadí, len som sa chcela presvedčiť či nie som sama
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Čo ma potešilo - včera telefonát a dnes e-mail. Ozval sa spolužiak z gympla, chystá maturitné stretnutie po....35.... rokoch. Nestretávam sa s nikým so spolužiakov, už sa teším. A ešte mi povedal, ak máš vnúčence dones fotky, ja mám už dve. No to bude stretnutie babičiek a dedečkov , no nebude to fajn.
no a my budeme po 40-tich rokoch.
Chcela som prilepiť nejakú fotku zo školských čias, máme ich tam na serveri www.spolužiaci.sk neúrekom, z každého stretnutia po každých 5-tich rokoch, ale ten server voľajako nefunguje. Dosť dlho som sa s tým babrala, ale aj tak sa mi nepodarilo tam dostať. Možno nabudúce, až to bude fungovať.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ajuška Pozri príspevok
...fakt je že to vlastne ani veľmi nepotrebujem. Len som bola zvedavá...

Ajuška, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
...vypisuje mi toto... takže predsa len červeno-zelená... ale neva...
Ajuška, mne sa to nezdá, že by to malo byť len pre VIP, skús to ešte raz.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Eulalia Pozri príspevok
Ajuška, mne sa to nezdá, že by to malo byť len pre VIP, skús to ešte raz.
Evi mne to vypisuje tiež
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Mňa dnes trošku rozčúlilo, že niektorí poraďáci na zadávanie svojích otázok nepoznajú inú formu ako len vždy založenie novej témy. Nechápem prečo! To sa nedá najsť príbuzná téma, kde by sa dala zaradiť otázka? Potom sa nečudujem, že je tu nad 68 tisíc tém, ale niektoré sú iba s jednou odpoveďou. Nakoľko otázka je jednoduchá a rýchlo riešiteľná. A to robí poradu neprehľadným.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 30.01.08 at 19:10
0 0
renatan renatan

renatan je offline (nepripojený) renatan

smith Pozri príspevok
Mňa dnes trošku rozčúlilo, že niektorí poraďáci na zadávanie svojích otázok nepoznajú inú formu ako len vždy založenie novej témy. Nechápem prečo! To sa nedá najsť príbuzná téma, kde by sa dala zaradiť otázka? Potom sa nečudujem, že je tu nad 68 tisíc tém, ale niektoré sú iba s jednou odpoveďou. Nakoľko otázka je jednoduchá a rýchlo riešiteľná. A to robí poradu neprehľadným.
No ja mám pocit, že keď použijem starú tému na môj problém, tak ako by sa to stratilo vo vesmíre, nikto nič, a na novú sú reakcie, tak neviem, či ešte stále neviem Poradu dobre používať, alebo čím to je ??
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Práve som zistila, že mi niekto udelil prvý bodík len neviem, od koho
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

michelle84 Pozri príspevok
Práve som zistila, že mi niekto udelil prvý bodík len neviem, od koho
Klikni na moje konto, ďalšie nastavenia a uvidíš...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

michelle84 Pozri príspevok
Práve som zistila, že mi niekto udelil prvý bodík len neviem, od koho
Blahoželám
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
A mňa teší, že svieti slniečko a zajtra si spravíme prázdniny!!!
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Kazu Pozri príspevok
Blahoželám


Kujéééééém
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Celý deň ma bolí hlava a musím súrne dokončiť jednu prácu. Čo ma teda trochu znechucuje.
Avšak pred chvíľou volal zákazník, a povedal "ste veľmi zlatá" iba kvôli tomu, že som mu nadiktovala zopár telefónnych čísel.
Hlava ma síce stále bolí, ale aspoň mám úsmev na tvári.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Celý deň ma bolí hlava a musím súrne dokončiť jednu prácu. Čo ma teda trochu znechucuje.
Avšak pred chvíľou volal zákazník, a povedal "ste veľmi zlatá" iba kvôli tomu, že som mu nadiktovala zopár telefónnych čísel.
Hlava ma síce stále bolí, ale aspoň mám úsmev na tvári.
pri bolení hlavy mnohokrát pomôže iba to, že sa doslova opiješ vodou, pretože organizmus môže byť dehydrovaný. Takže skús to najprv s pitím, ale iba vody.
Mne to veľakrát pomohlo.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

cactus Pozri príspevok
pri bolení hlavy mnohokrát pomôže iba to, že sa doslova opiješ vodou, pretože organizmus môže byť dehydrovaný. Takže skús to najprv s pitím, ale iba vody.
Mne to veľakrát pomohlo.
Nie, na to si dávam pozor. Toto bude zas nejaké prechladnutie so zvýšenou teplotou.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

U nás je celý stred obce rozbitý, vybágrovaný. Už asi 3 roky stále niečo sa robí. Najprv začali hlavné rozvody kanalizácie, potom domové prípojky a teraz od jari minulého roku sa podľa projektu prerába celý stred obce - parčík aj s takou malou kapličkou. Bude to pekné ale, má to jeden taký háčik. Ten parčík je medzi hlavnou cestou a takou vedlajšou - jednosmerkou. Jednosmerka sa zachovala tak ako bola, cestu zúžili na jeden prúd a teraz si to predstavte:
parkovacie boxy nie sú v smere jazdy, ale opačne, že len cúvať môžeš do nich. SUPER. Cúvanie mi nerobí problémy, ale pred poštou ani jeden box, 100 m na pravo 100 m na ľavo a keď je jednosmerka ani nemôžeš pred poštou stáť. Ak mám občas viac balíkov a ešte k tomu aj prší ... by som od jedu..., ale čo, keď som sa na to informovala, odpoveď bola:
Projektant sa pomýlil a už sa to nedá prerobiť, platí sa to z EU fondov a zmenu by musel zaplatiť obec.
Bude to pekné, môžno aj nejaká celebrita príde pásku prestrihnúť, ale že to ľuďom neslúži k spokojnosti to už je vedľajšie.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Gabi03 Pozri príspevok
Nie, na to si dávam pozor. Toto bude zas nejaké prechladnutie so zvýšenou teplotou.
Skús zázvorový (ďumbierový) čaj (s medom a citrónom). On je vraj dobrý na trávenie, ale keď mi je tak všelijako a tak si ho robím. Príjemne prehreje aj vlažný. Mne osobne chutí - tak aj preto.
PS: Kde-kade v návodoch píšu, že treba zázvor jemne postrúhať a tak. Ja som na to lenivý - stačí očistiť a pár kúskov prásknuť do hrnčeka. + citrón, +med
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
cactus Pozri príspevok
pri bolení hlavy mnohokrát pomôže iba to, že sa doslova opiješ vodou, pretože organizmus môže byť dehydrovaný. Takže skús to najprv s pitím, ale iba vody.
Mne to veľakrát pomohlo.
cactus ,catus ,Ty tiež nedopraješ nič lepšie.......hmmm tak idem na vodu
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

VladoaKatka Pozri príspevok
......

parkovacie boxy nie sú v smere jazdy, ale opačne, že len cúvať môžeš do nich. SUPER. Cúvanie mi nerobí problémy, ale pred poštou ani jeden box, 100 m na pravo 100 m na ľavo a keď je jednosmerka ani nemôžeš pred poštou stáť.

......
Projektant sa pomýlil a už sa to nedá prerobiť, platí sa to z EU fondov a zmenu by musel zaplatiť obec.

........
ale že to ľuďom neslúži k spokojnosti to už je vedľajšie.
K citovaným úryvkom:
- to hádam budete ašpirovať na titul Kocúrkovo dva ??
- počas realizácie ste nemohli dať pánovi projektantovi po jeho nešikovných paprčkách??
To nie je len chyba projektanta - veď niekto mu musel projekt odobriť, možno bol priestor aby sa vyjadrili aj občania. Tých "nešikovných papŕč" je teda viac. Nevinil by som len projektanta, hoci obhajovať ho nie je za čo. Asi?!
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Melnick Pozri príspevok
cactus ,catus ,Ty tiež nedopraješ nič lepšie.......hmmm tak idem na vodu
šak sa hovorí, že najlepší nápoj je voda a hlavne "bosá"
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
STRELEC Pozri príspevok
Skús zázvorový (ďumbierový) čaj (s medom a citrónom). On je vraj dobrý na trávenie, ale keď mi je tak všelijako a tak si ho robím. Príjemne prehreje aj vlažný. Mne osobne chutí - tak aj preto.
PS: Kde-kade v návodoch píšu, že treba zázvor jemne postrúhať a tak. Ja som na to lenivý - stačí očistiť a pár kúskov prásknuť do hrnčeka. + citrón, +med
...neviem či z lenivosti......ale ja už dávno používam sušený zázvor... výborný čierny čajík (najradšej mám Earl Grey - bergamotový)...veľa medíka a veľa citrónu a do toho sušený zázvor... niekoľko mesiacov ráno 3 šálky horúceho si dávam... nielen nálada, imunita... ale aj kĺby ma prestali bolieť......moja "voda živá"...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať