Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ale no tak, pepsička nevie, že naj liek na žalúdok je Pepsi?
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pepsikova Pozri príspevok
...som sa rozčúlila, lebo mi nadáva môj vlastný žlčník...Terezka nakládla na tie chlebíky kadečo so fšeličím, na to ešte niečo, plus paprička,syrík no a moja pažravosť je nebotyčná...a fčuľ-babo, vaď sa s vlastným žlčníkom!!!..nemáte niekto sódu bikarbonu?..
... jáj moja, obžerstvo je hriech .. .. tak treba pykať...

vyskúšaj tú bylinu od durisovad ...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Cholagol by nestačil?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Obzerstvo je sice hriech, ale ta radost zo zivota... Je pravda, ze za vsetko sa plati, avsak ta radost je aj nieco hodna.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Obzerstvo je sice hriech, ale ta radost zo zivota... Je pravda, ze za vsetko sa plati, avsak ta radost je aj nieco hodna.
Tento príspevok označujem za príspevok dňa- čistá pravda...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
Obzerstvo je sice hriech, ale ta radost zo zivota... Je pravda, ze za vsetko sa plati, avsak ta radost je aj nieco hodna.
A dokonca smrteľný hriech...-nielen taký obyčajný...
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
No mňa včera napálilo, keď došiel syn zo školy a v slovníku odkaz od tried.učiteľky:"V škole sa vyskytli vši, prosím skontrolujte si vaše dieťa. Ak bude mať vši, nesmie do kolektívu až do úplného zničenia parazitov. Prosím podpísať nižšie, že ste dieťa skontrolovali a môže byť v kolektíve." Tak to je vrchol! V dnešnej dobe a pri mnohých hygienických prostriedkoch ešte sú vši? To som sa divila(a to sme ho dávali na vraj lepšiu školu). No čo už, ešte také "zvieratká" sme doma nemali:-) a dúfam, že ani mať nebudeme...
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

durisovad Pozri príspevok
Obzerstvo je sice hriech, ale ta radost zo zivota... Je pravda, ze za vsetko sa plati, avsak ta radost je aj nieco hodna.
Všetko, čo je na svete dobré, je buď nemorálne, zakázané, alebo sa z toho priberá Alebo ako v prípade Pepsíkovej, sú z toho problémy so žlčníkom

Pepsi,dúfam, že ti už je lepšie.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
...som sa rozčúlila, lebo mi nadáva môj vlastný žlčník...Terezka nakládla na tie chlebíky kadečo so fšeličím, na to ešte niečo, plus paprička,syrík no a moja pažravosť je nebotyčná...a fčuľ-babo, vaď sa s vlastným žlčníkom!!!..nemáte niekto sódu bikarbonu?..
Sóda bikarbona je dobrá na kyselinu, žlčníku zavrieš hubu s Cholagolom Môžeš mi veriť, mám to vyskúšané. Aj ja občas dostanem žlčník do vývrtky a by si videla aký má podrezaný jazyk.
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

katarina.j Pozri príspevok
No mňa včera napálilo, keď došiel syn zo školy a v slovníku odkaz od tried.učiteľky:"V škole sa vyskytli vši, prosím skontrolujte si vaše dieťa. Ak bude mať vši, nesmie do kolektívu až do úplného zničenia parazitov. Prosím podpísať nižšie, že ste dieťa skontrolovali a môže byť v kolektíve." Tak to je vrchol! V dnešnej dobe a pri mnohých hygienických prostriedkoch ešte sú vši? To som sa divila(a to sme ho dávali na vraj lepšiu školu). No čo už, ešte také "zvieratká" sme doma nemali:-) a dúfam, že ani mať nebudeme...
Katuška nešil, máš chalana a to je jednoduché. Minulého roku som tu písala o rovnakom probléme, dcéra má dlhé vlasy po pás A tomu ver, že to nie je naposledy, čo budeš mať tento oznam
1 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
willma Pozri príspevok
Katuška nešil, máš chalana a to je jednoduché. Minulého roku som tu písala o rovnakom probléme, dcéra má dlhé vlasy po pás A tomu ver, že to nie je naposledy, čo budeš mať tento oznam
No to si ma potešilaešte fakt dobré, že chalani nosia krátke vlasy, lebo si neviem predstaviť, ako by mi bolo ľúto ostrihať dlhé kvoli niekomu zo školy (čo nosí vši). Ja som sa len divila, že dieťa má vši a dajú ho do školy???neviem ako rozmýšľajú rodičia daného dieťaťa-či takto "ak má moje dieťa, nech to maju aj ostatní" alebo si to nevšimli? nuž, tu je mnoho otázok a odpovedí....tak uvidím, snáď sa nám tie zvieratká vyhnú....
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

katarina.j Pozri príspevok
No mňa včera napálilo, keď došiel syn zo školy a v slovníku odkaz od tried.učiteľky:"V škole sa vyskytli vši, prosím skontrolujte si vaše dieťa. Ak bude mať vši, nesmie do kolektívu až do úplného zničenia parazitov. Prosím podpísať nižšie, že ste dieťa skontrolovali a môže byť v kolektíve." Tak to je vrchol! V dnešnej dobe a pri mnohých hygienických prostriedkoch ešte sú vši? To som sa divila(a to sme ho dávali na vraj lepšiu školu). No čo už, ešte také "zvieratká" sme doma nemali:-) a dúfam, že ani mať nebudeme...
Takýto zápis sa v slovníkoch mojich detí objavuje každoročne, hlavne v tomto ročnom období. Keď ho zbadám, odvtedy dcéra musí nosiť vlasy zopnuté gumičkou, syn to má jednoduché, ten je na "holo". Výraznejšie sa týmto problémom zaoberám odvtedy, keď raz dcéra doniesla domov zvieratká zo školy, a im sa viac začal páčiť môj strih vlasov. Tak to veru nepodceňujem. Hygiena-nehygiena, ony si nevyberajú. Dúfam, že vás zďaleka obídu.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

katarina.j Pozri príspevok
No to si ma potešilaešte fakt dobré, že chalani nosia krátke vlasy, lebo si neviem predstaviť, ako by mi bolo ľúto ostrihať dlhé kvoli niekomu zo školy (čo nosí vši). Ja som sa len divila, že dieťa má vši a dajú ho do školy???neviem ako rozmýšľajú rodičia daného dieťaťa-či takto "ak má moje dieťa, nech to maju aj ostatní" alebo si to nevšimli? nuž, tu je mnoho otázok a odpovedí....tak uvidím, snáď sa nám tie zvieratká vyhnú....
Katka, nemuseli si všimnúť. To je teraz dosť rozšírené, so zlou hygienou to určite nesúvisí, deti to chytia hocikde, v kine, na krúžku, na ihrisku, na tráve. Toť nedávno tam jeden bezdomovec vylihoval a ohrieval sa na slniečku aj dva dni.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja som dostala také pekné zvieratká od spolužiačky, posadili ma k cigánke, nemali kde inde a to sme sa rovno prisťahovali. Potom na nás žiaci ukazovali prstom, tá cigánka a tá nová, na tie bacha.
Nerobila som si z toho hlavu, to som bola piatačka.
Dostala ich aj moja sestra, žiadne strihanie, zlikvidované, šampónom, vyťahovaním, ale o vlasy sme ani jedna neprišli. Ale odvtedy sa mi takéto malé zvieratká vyhýbali. Veď uvidíme dokedy.
S cigánočkou sme nakoniec boli naj kamošky. Zvieratká nás nerozdelili.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Katka, malej som vlasy neostrihala ani raz, pokaždé som prácne vlastnoprstne ťahala hnidy z vlasov. Prvý krát cez 6 hodín s malými prestávkami, lebo nevedomá som tie potvory nechala premnožiť. Poučená krízovým vývojom po každom poškriabaní sa v hlave nasleduje technická prehliadka a prípadné opakovanie odvšivovacej procedúry. Celkom účinný je Hedrin a to robím vedome reklamu (akurát od tej rozhlasovej hnidy treba povyberať, samé veru nevypadávajú).
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dievčence, už len pri čítaní ma akosi rozsvrbela hlava ...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Vši sa vyskytujú nielen v školách, ale aj v škôlke. Aj náš vnúčik má napísané na triede, že sa v škôlke vyskytli vši a aby rodičia deťom pozerali aspoň raz za týždeň hlávky.
1 0
oriesok oriesok

oriesok je offline (nepripojený) oriesok

žena-optimista
rodina1 Pozri príspevok
Vši sa vyskytujú nielen v školách, ale aj v škôlke. Aj náš vnúčik má napísané na triede, že sa v škôlke vyskytli vši a aby rodičia deťom pozerali aspoň raz za týždeň hlávky.
Jasné, toto je aj naša skúsenosť, niektorí škôlkári majú súrodencov školákov, aj Tí môžu domov doniesť, aj sa deti stretávajú vonku na ihrisku, atd. Možností majú tie potvory svrbivé veľa na množenie a rozširovanie po hlavách.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rodina1 Pozri príspevok
Vši sa vyskytujú nielen v školách, ale aj v škôlke. .
...
...
...aj vo vyšších inštanciách sa ich dostatok nájde ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...som sa rozčúlila, lebo mi nadáva môj vlastný žlčník...Terezka nakládla na tie chlebíky kadečo so fšeličím, na to ešte niečo, plus paprička,syrík no a moja pažravosť je nebotyčná...a fčuľ-babo, vaď sa s vlastným žlčníkom!!!..nemáte niekto sódu bikarbonu?..
Pepsi, dúfam, že Ti je už lepšie...
Môj muž dostal minule od kamaráta domáce víno - vraj veľmi dobré - on mu hovorí "gynekologicko-ortopedické" ... a poviem Ti, že hneď sa mu od neho uľavilo a aj 2 kilá schudol - čo sa toľko nabehal...
A kamarátovi povedal, že ak z toho vína ešte má, nech ho rozdáva svojim - nepriateľom...
Mám Ti z neho vypýtať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať