Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
marleau Pozri príspevok
Nič sa nezmení k horšiemu.Ale o tom Ťa asi nepresvedčím,však?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Llívia Pozri príspevok
Si zabudol, ako sa volá tvoja manželka?
Veru je dôležité správne oslovovať. Poznám jedného pána, ktorý zdvihol mobil a spýtal sa "To si ty, zajko?"
Bohužiaľ - pre neho - nebol to "zajko" alebo "macko" a nasledoval rozvod.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marleau Pozri príspevok
Nič sa nezmení k horšiemu.Ale o tom Ťa asi nepresvedčím,však?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Llívia Pozri príspevok
Si zabudol, ako sa volá tvoja manželka?
Nie,ja mám pre ňu aj ona pre mňa krajšie pomenovanie,tak nám krstné mená ani neprídu na um.Keby ste nás poznali,ináč by ste sa k tomu stavali,my nie sme tuctová dvojica.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes ma "potešila" manželka. Pred 4 dňami musela jej kolegyňa ísť na pohotovosť (zle sa cítila), a rovno ju "odsunuli" na infekčné => žltačka. Manželka naštvaná, pretože ju už pre týždňom posielali k lekárovi (kolegyňa odmietala - vraj to prejde). Dnes potvrdili žltačku, prišla hygiena (robí v predškolskom zariadení), povedali im, aby šli na vyšetrenia k lekárom - ale ZA VLASTNÉ. Mali si platiť všetky vyšetrenia (cca 60-100€ - ale zarobí v hrubom 390€-410€). Takže sa moja zaťala (ako valaška do dreva) a prehlásila, keďže hygiena robila opatrenia, nech ich príkazom pošlú na kontroly (to už musí preplatiť poisťovňa).

Tu sa ukazuje, ako sú niektoré štátne úrady "vychcané" - pošlú tak, aby nič neplatili, ale aby ešte zarobili.
5 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač Pozri príspevok
...nie , nemusíš ma presvedčovať ...fakt ...

Presvedčí Ťa život ...realita ...skutočnosti ...

Sú/boli aj prípady , že ON osloviac svoju nežne ..." že miláčik " a následne jej facka letela ...

ALE

Ti prajem , aby sa nič nezmenilo ...fakt ......
Tieto veci nás nerozhádžu...
Pred 2,5 rokom dostala sklerózu multiplex (ako 22-ročná) a to bola skúška,ktorou sme prešli celkom úspešne.Som si vedomý,že o pár rokov može skončiť na vozíku,už mi s plačom na ramene nejeden raz povedala,že ak chcem,nebude proti,ak si nájdem "zdravú" (pre mňa chorá nie je),aby som nemusel aj ja trpieť,že ona si svoj osud vytrpí radšej sama.Vtedy je to jediný raz,čo s ňou nesúhlasím,ale vidím,že si váži,že som ju neopustil a vie,že to ani neurobím.Napriek tomu,že takmer každý sa ma na to pýtal alebo dokonca odporučil.Takže škaredé slovo,pohľad,myšlienka ani nič iné škaredé medzi nami nenájdete.A ani jeden sa nepretvarujeme.
Keď som ju prvýkrát doviedol domov,naši mi dávali 2 mesiace a vraj náš vzťah skončí.Po dvoch mesiacoch som nám zabezpečil samostatné bývanie a ona sa nasťahovala z DS do Žiliny ku mne.
14 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau Pozri príspevok
Tieto veci nás nerozhádžu...
Pred 2,5 rokom dostala sklerózu multiplex (ako 22-ročná) a to bola skúška,ktorou sme prešli celkom úspešne.Som si vedomý,že o pár rokov može skončiť na vozíku,už mi s plačom na ramene nejeden raz povedala,že ak chcem,nebude proti,ak si nájdem "zdravú" (pre mňa chorá nie je),aby som nemusel aj ja trpieť,že ona si svoj osud vytrpí radšej sama.Vtedy je to jediný raz,čo s ňou nesúhlasím,ale vidím,že si váži,že som ju neopustil a vie,že to ani neurobím.Napriek tomu,že takmer každý sa ma na to pýtal alebo dokonca odporučil.Takže škaredé slovo,pohľad,myšlienka ani nič iné škaredé medzi nami nenájdete.A ani jeden sa nepretvarujeme.
Keď som ju prvýkrát doviedol domov,naši mi dávali 2 mesiace a vraj náš vzťah skončí.Po dvoch mesiacoch som nám zabezpečil samostatné bývanie a ona sa nasťahovala z DS do Žiliny ku mne.
...a kua ....

Sorry ...ak som sa nejak nevedomky dotkol citlivej struny ...samozrejme nechtiac .

To by si asi aj iní mali na Tebe vážiť ...excelentné...
8 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

buchač si maník na mieste
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač Pozri príspevok
...a kua ....

Sorry ...ak som sa nejak nevedomky dotkol citlivej struny ...samozrejme nechtiac .

To by si asi aj iní mali na Tebe vážiť ...excelentné...
To je v poriadku,rád zdovodním,prečo si stojím za svojím názorom.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

marleau a prečo nemôžeš kúpiť toho papagája???
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A ja si vážim, ak si niekto dokáže priznať, že sa mohol mýliť /aj keď nevedomky či nechtiac/... ako teraz buchač - lebo také som od neho ešte nečítala...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

lebo som alergik,nedávno som bol operovaný na nos a ona to plne chápe.ale do budúcnosti mám pre ňu prekvapenie...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja sa nedokážem uraziť na niečo,o čom iný nevie.
Druhá vec je,keď mi niekto povie,že žijem s mrzákom.Mám problém sa ovládnuť,aby som ho ja,mierumilovný človek,nezabil.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Marleau ďakujem za odpoveď ohľadne papagája, a nezradíš prekvapenie, aby sme Ti ho predčasne odklepli
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Marleau, ber to tak, že niečo také môže vysloviť len duševný mrzák... a to Ty ani Tvoja milovaná manželka nie ste - takže pred Vami klobúk dolu...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a to slovo zakáž v Tvojej prítomnosti požívať...to kto si dovolí
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prezradím:Nám sa obom páči bývanie v drevenom malom útulnom domčeku niekde pod lesom.No a na tom pracujem,aby sme to mali,kým je leto letom a zima zimou,kvoli idylke.A tam budú - kanáriky,najkrajšie vtáky.Vonku hojdačka.Jenoducho jej splním sny.A splním aj sebe.
Naposledy upravil marleau : 29.09.10 at 21:37
9 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

My nie sme manželia,ani nebudeme.My sa ľúbime aj bez papiera...A že sme spolu bez sobáša len dokazuje,že sa ľúbime,či?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

krasne si to premyslel...dufam, ze coskoro sa idylka stane realom...a papier vobec neriesim
Naposledy upravil jozka56 : 29.09.10 at 21:42
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dosť hnevá to, že pred 3 dňami odišiel generálny riaditeľ Markízy a doteraz sa mi s ponukou na ten post zatial nikto neozval...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať