Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No Teba to Stanko hnevá, ale mňa to prekvapuje, to sa už fakt v tomto štáte nedá na nič spoľahnúť ?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

stanko ved avizuju...co si spal???
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prečo asi tak dlho váhajú?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No šak to-čakám a čakám a nič...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ved mas podporu od zapadu az po vychod Slovenska...ja a danushka...co este treba???
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ja by som bola za. Mas zastupeny aj stred.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

no vidis, celoplosne schvalene
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Uz len treba vyhlasit referendum a neodflakat ho.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Jej díky, zajtra tam ešte zbehnem...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ale s tym talentom, to mas vopred prehrate
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dosť hnevá to, že pred 3 dňami odišiel generálny riaditeľ Markízy a doteraz sa mi s ponukou na ten post zatial nikto neozval...
Nestratil si náhodou mobil?

Ale páči sa mi, ako to máte v rodine pekne rozdelené:
manželku trápi, aby chlapci nedoniesli zo školy a škôlky domov vši a Teba post riaditeľa Markízy...
Oba problémy sú véééééľmi aktuálne - a tiež celoplošné - čo sa týka pokrytia Slovenska...
Naposledy upravil Oliwa : 29.09.10 at 22:47
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

oliwa nedoplnuj,....ale suhlasim...o tej havedi sa mi ani pisat od rana nechce a doma mam furt v zalohe orthosan...ze by fobia???
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Flinstone 26-09-10, 08:30 PM

len som nepochopil... Myslíte si, že keď začnete cigánov nazývať Rómami, že sa polepšia? Po prvé, je to nespisovné, po druhé, tí, čo ich tak začali volať, sa vyhýbali o tomto probléme čo i len hovoriť.
viac mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)

Čo ste všetci pod stolom, nemôžem vás oceniť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Prezradím:Nám sa obom páči bývanie v drevenom malom útulnom domčeku niekde pod lesom.No a na tom pracujem,aby sme to mali,kým je leto letom a zima zimou,kvoli idylke.A tam budú - kanáriky,najkrajšie vtáky.Vonku hojdačka.Jenoducho jej splním sny.A splním aj sebe.
..

šak na to, aby si splnil sny milovanému človeku ani nepotrebuješ papier...to sú dvakrát splnené sny....a zasaď tam orech...hojdačka pod orechom- to je čistá nádhera a pôžitok...aspoň pre mňa...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
NEMOŽEM,ZVIERA DO BYTU NEPATRÍ.
..

...fšak papagáj nie je zviera, ale fťák...a tvoja pani asik vie, prečo chce vtáčika...
..prečítala som všetky tu tvoje príspevky,ak jej ho nekúpiš, nájdem ju a toho fťáka jej osobne donesiem...a bude kliať ako námorník..uvidíš!!!...(teda, ten papagáj..)
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
..

...fšak papagáj nie je zviera, ale fťák...a tvoja pani asik vie, prečo chce vtáčika...
..prečítala som všetky tu tvoje príspevky,ak jej ho nekúpiš, nájdem ju a toho fťáka jej osobne donesiem...a bude kliať ako námorník..uvidíš!!!...(teda, ten papagáj..)
Bohužiaľ papagáje púšťajú perie dokonca aj to prachové. Pre alergika je to horšie ako pes ktorý sa dá vyčesávať. A tuším je tam aj mexický naháč ten chlpy nemá. Alergikom vtáky neodporúčam. Ja sama som mala 8 rokov Žakov. Viď v mojom albe. Tie papagáje sa naučia 300 slov a vedia aj spievať. Majú inteligenciu 3 ročného dieťaťa. Ale mini vysávačom som musela prebehnúť okolie klietky ráno a večer. A prachové perie nevidíš poriadne. Najviac sa ním vyznačuje Kakadu. Takže alergik a vták nie.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
2009 Pozri príspevok
Bohužiaľ papagáje púšťajú perie dokonca aj to prachové. Pre alergika je to horšie ako pes ktorý sa dá vyčesávať. A tuším je tam aj mexický naháč ten chlpy nemá. Alergikom vtáky neodporúčam. Ja sama som mala 8 rokov Žakov. Viď v mojom albe. Tie papagáje sa naučia 300 slov a vedia aj spievať. Majú inteligenciu 3 ročného dieťaťa. Ale mini vysávačom som musela prebehnúť okolie klietky ráno a večer. A prachové perie nevidíš poriadne. Najviac sa ním vyznačuje Kakadu. Takže alergik a vták nie.
..

...ale ja som nikde nečítala, že láska je alergik..teda tá marlovova láska....ak je alergik, nájdeme fťáka, čo nepúšťa perie...ja mám takého, plyšového, 40cm papagája zaveseného nad oknom,na hambalku..tiež len tak, pre radosť...možno by aj láske stačil taký...( a ani nenadáva)..
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

...ľudkovia moji, posťažujem sa. Nepotešilo ma - ráno som sa dozvedela, že firma má na účte mínus27000EUR. Som zvedavá čo s tým mieni "panstvo" robiť. Ale ako to tu sledujem, asi nič. Pripadá mi to ako "tunel". Som z toho nejak "hotová"
Ospravedlňujem sa sama sebe, lebo city do práce nenosím, ale čo už?!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, ale vták, čo nepúšťa perie, je vhodný akurát tak už len na polievku - napr. bažant - a asi nie po tej Marlovova drahá túži...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mária27 Pozri príspevok
Flinstone 26-09-10, 08:30 PM

len som nepochopil... Myslíte si, že keď začnete cigánov nazývať Rómami, že sa polepšia? Po prvé, je to nespisovné, po druhé, tí, čo ich tak začali volať, sa vyhýbali o tomto probléme čo i len hovoriť.
viac mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0)

Čo ste všetci pod stolom, nemôžem vás oceniť.
Oceniť chybu?
Označenie "Róm" je spisovné: http://berky.blog.sme.sk/c/189536/Dejiny-Romov.html
Tu si môžete nájsť, ako a prečo dospeli k označeniu "Cigáni" a aj prečo pomenovanie "Róm" je správne a spisovné
A tu si môžete prečítať, čo je to "anticigánizmus", "romofóbia" a akými predsudkami a stereotypmi ste postihnutí vo vzťahu k Rómom:
http://www.radaeuropy.sk/swift_data/...sta!/Dosta.pdf
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať