Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa nepotešilo:
Bezcitná matka prilepila synčeka na stenu!
http://www.topky.sk/cl/11/808948/FOT...ceka-na-stenu-

to je hrôza.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Mňa nepotešilo:
Bezcitná matka prilepila synčeka na stenu!
http://www.topky.sk/cl/11/808948/FOT...ceka-na-stenu-

to je hrôza.
No teba to síce nepotešilo-ale mňa inšpirovalo, povodne som chcel kúpiť niekde zveraciu kazajku ale toto je lacnejšie, niekedy budem nútený vyskúšať, keď budú u nás bitky, napr.ako včera...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nájdi radšej iný spôsob.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Podvečer ma celkom "potešilo",keď mi zavolal kamarát z vedľajšieho bloku,že kukni na parkovisko:desaťročné decká mi behali po aute,kapota,strecha,hore-dolu.Jediná útecha,že nebľačal z neho plameň,ako toť,v každých druhých správach ukazujú.
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahojte.... Môj syn Patrik prišiel dnes zo školy s poznámkou v žiackej knižke a začal ... "Mamy kôli tebe som dostal poznámku, lebo si mi nepovedala, že máme úlohu z vlastivedy !" Zostala som z vyvalenými očami a otvorenými ústami... asi takto
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zvalik Pozri príspevok
ahojte.... Môj syn Patrik prišiel dnes zo školy s poznámkou v žiackej knižke a začal ... "Mamy kôli tebe som dostal poznámku, lebo si mi nepovedala, že máme úlohu z vlastivedy !" Zostala som z vyvalenými očami a otvorenými ústami... asi takto
.

..fuha!..predpokladám, že to máte rozdelené tak, že ty si máš pamätať synkove povinnosti v škole a on zase tvoje povinnosti v práci....si lajdák...vieš?..
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

marleau Pozri príspevok
Podvečer ma celkom "potešilo",keď mi zavolal kamarát z vedľajšieho bloku,že kukni na parkovisko:desaťročné decká mi behali po aute,kapota,strecha,hore-dolu.Jediná útecha,že nebľačal z neho plameň,ako toť,v každých druhých správach ukazujú.
Tak nech ťa aspoň teší, že máš na sídlisku "videokameru" zadarmo
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
čo ma nepotešilo:

Aktuálny stav Elektronickej pobočky
Úplná odstávka od 01.10.2010 19:00 do 02.10.2010 12:00.

super, takže aby som zajtra nezabudla.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zvalik Pozri príspevok
ahojte.... Môj syn Patrik prišiel dnes zo školy s poznámkou v žiackej knižke a začal ... "Mamy kôli tebe som dostal poznámku, lebo si mi nepovedala, že máme úlohu z vlastivedy !" Zostala som z vyvalenými očami a otvorenými ústami... asi takto
Tvoj syn vie preniesť kompetencie...a to je v dnešnej dobe veľké plus
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Zvalik Pozri príspevok
ahojte.... Môj syn Patrik prišiel dnes zo školy s poznámkou v žiackej knižke a začal ... "Mamy kôli tebe som dostal poznámku, lebo si mi nepovedala, že máme úlohu z vlastivedy !" Zostala som z vyvalenými očami a otvorenými ústami... asi takto
Mami, dúfam, že si tu poznámku bez ďalšieho komentára podpísala a úlohu dodatočne skontrolovala
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

slavica Pozri príspevok
Tak nech ťa aspoň teší, že máš na sídlisku "videokameru" zadarmo
Tá videokamera sleduje aj mňa,dlho mi nešlo do hlavy,prečo iní vedeli,kedy som odišiel z domu.
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Zvalik Pozri príspevok
ahojte.... Môj syn Patrik prišiel dnes zo školy s poznámkou v žiackej knižke a začal ... "Mamy kôli tebe som dostal poznámku, lebo si mi nepovedala, že máme úlohu z vlastivedy !" Zostala som z vyvalenými očami a otvorenými ústami... asi takto
No so synáčikom som si to patrične vysvetlila, poznámku podpísala, zatrhla počítač a dodatočne robí úlohu... ináč ešte som dodala, že to bolo naposledy lebo ináč budem zlá....! A Slavica máš pravdu v dnešnej dobe prenášať kompetencie je ozaj veľké plus a môj synáčik toto ovláda... a dcéra tak isto!
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Zvalik Pozri príspevok
No so synáčikom som si to patrične vysvetlila, poznámku podpísala, zatrhla počítač a dodatočne robí úlohu... ináč ešte som dodala, že to bolo naposledy lebo ináč budem zlá....! A Slavica máš pravdu v dnešnej dobe prenášať kompetencie je ozaj veľké plus a môj synáčik toto ovláda... a dcéra tak isto!
Tak vidíš - nakoniec z toho vyšlo, že jediná kompetentná osoba u Vás si - TY!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešila som mňa dnes tým, že som konečne vymaľovala veľkú izbu,kedysi detskú..aj poupratovala...čistučkú voňavú postieľku nachystala..a som taká unavená, že neviem, či zaspím...


...a vám prajem dobrú noc a nejaké zaujímavé sníčky..
4 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

U nás boli dnes hody,prišiel aj bratranec s rodinou. Počula som vraj sa bude rozvádzať,nežije dobre s manželkou. /Ona býva u svojich rodičov aj s dcérou 6r. a on u svojich rodičov./ Dnes prišli a ona s veľkým bruchom Vôbec sme to nevedeli a termín má už v novembri a dvojičky. To bolo pre nás prekvapko. Dávno u nás nebola, naposledy bol sám bratranec s dcérou a nič nepovedal.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Zdenka175 Pozri príspevok
U nás boli dnes hody,prišiel aj bratranec s rodinou. Počula som vraj sa bude rozvádzať,nežije dobre s manželkou. /Ona býva u svojich rodičov aj s dcérou 6r. a on u svojich rodičov./ Dnes prišli a ona s veľkým bruchom Vôbec sme to nevedeli a termín má už v novembri a dvojičky. To bolo pre nás prekvapko. Dávno u nás nebola, naposledy bol sám bratranec s dcérou a nič nepovedal.
Tak snad im to vyjde, ked sa pomerili, lebo inak to bude pri troch detoch peklo.... Ja mam kamaratku a pamatam si, ze ked mi pred asi 8 rokmi oznamila, ze caka druhe, skor som ocakavala, ze mi ide oznamit, ze sa rozvadza. A odvtedy im to celkom dobre klape.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka175 Pozri príspevok
U nás boli dnes hody,prišiel aj bratranec s rodinou. Počula som vraj sa bude rozvádzať,nežije dobre s manželkou. /Ona býva u svojich rodičov aj s dcérou 6r. a on u svojich rodičov./ Dnes prišli a ona s veľkým bruchom Vôbec sme to nevedeli a termín má už v novembri a dvojičky. To bolo pre nás prekvapko. Dávno u nás nebola, naposledy bol sám bratranec s dcérou a nič nepovedal.
..

..tak tu len priať šťastia dupľovane pre všetkých a nech im dlho vydrží...
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Krájal som slaninku, z mrazničky, keramickým nožom, bohužiaľ nie mojím, "puk" a tak som si "zarobil" 25 €.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
erzet Pozri príspevok
Krájal som slaninku, z mrazničky, keramickým nožom, bohužiaľ nie mojím, "puk" a tak som si "zarobil" 25 €.
...mne len vypadol z rúk na dlažbu v kuchyni...... a tiež skvelé "puk" za 15€... síce môj, ale ľúto mi je za ním... bol šikulkaa...........
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

erzet Pozri príspevok
Krájal som slaninku, z mrazničky, keramickým nožom, bohužiaľ nie mojím, "puk" a tak som si "zarobil" 25 €.
Ešte primitívnejšie sa odštrbilo z nášho obľúbeného keramického tak, že muža nenapadlo lepšie nič,(otvarákov máme dosť) ako pokúsiť sa otvoriť ním zavárané višne. No tie neotvoril, ale nôž naštrbil , krájať sa s ním dá, len nevyzerá estetično, škoda tiež pekná, stál tiež tak asi 30 €.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať