Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Mne sa pači otázka : To je náš Samko, bude z neho účtovník ?

JA SI MYSLÍM,ŽE NIE .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Laco-monter Pozri príspevok
Mne sa pači otázka : To je náš Samko, bude z neho účtovník ?

JA SI MYSLÍM,ŽE NIE .
..

..ja si tiež myslím, že účty a čísla mu nebudú voňať...má silné rúčky kamionistu,treba mu kvalitné auto do ruky a nie čísla...tak...


..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
Potešilo ma hneď po ránu, že Tinikin Paťko sa dostal z predvčerajších 39 hlasov vďaka poraďákom na súčasných 62.....dúfam, že kto môže, tak dnes zahlasuje.

Patrik sa potrebuje dostať medzi prvú tridsiatku, odmenou mu bude veľké balenie Pampers a šanca, že ho vyberú na obal ...no nechceli by ste také chutnučké bábo tam vidieť?

Ak sa aj nepodarí, aspoň nás bude hriať dobrý pocit, že sme k tomu všemožne prispeli.......veľké dík!

http://www.pampers.cz/cz_CZ/photoCom...on?babyId=6911..

tak tí, čo ešte nedali hlások,môžu dnes...
..lebo sa môže len raz za týždeň..a ja už nemám zvyšnú adresu,dnes využijem synkove...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som zvedavá, čo sa zase robí!!!..zas mi chodia do schránky notifikácie!..idem sa nas-rať a píšem na vedenie...lebo už na to se-ie..fuuurt voľačo!...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

pepsikova Pozri príspevok
...som zvedavá, čo sa zase robí!!!..zas mi chodia do schránky notifikácie!..idem sa nas-rať a píšem na vedenie...lebo už na to se-ie..fuuurt voľačo!...
Nemusíš hneď písať na vedenie ,

Vojdi do "Moje nastavenia" a tam si to nastav, aby Ti notifikacie do mail.schránky nechodili.

Ale tiež by ma zaujímalo ktorý xxxxxx to tak prednastavil .

lebo sa mi to tiež opakuje,

ja si nastavím aby mi notifikacie nechodili a o 2 dni je plná schránka tohto spamu .
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
http://www.pampers.cz/cz_CZ/photoCom...on?babyId=6911..

tak tí, čo ešte nedali hlások,môžu dnes...
..lebo sa môže len raz za týždeň..a ja už nemám zvyšnú adresu,dnes využijem synkove...
Pepsi, pred chvíľou som poslala 4 hlasy /2 za manžela a 2 za mňa/,
však keď máme po 2 adresy, tak prečo nie ! Nech má chlapča - je strašne zlatý !
Naposledy upravil evuš : 06.10.10 at 09:58 Dôvod: oprava : prednedávnom zmenené na pred chvíľou
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
http://www.pampers.cz/cz_CZ/photoCom...on?babyId=6911..

tak tí, čo ešte nedali hlások,môžu dnes...
..lebo sa môže len raz za týždeň..a ja už nemám zvyšnú adresu,dnes využijem synkove...
Pridala som aj ja svoj hlas, ale najprv nechcel počítač prijať kód, čo som mailom obdržala, písal stále nesprávny kód. Až na tretí pokus som ho presvedčila, že kód je v poriadku. Držím palce.
3 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
...som zvedavá, čo sa zase robí!!!..zas mi chodia do schránky notifikácie!..idem sa nas-rať a píšem na vedenie...lebo už na to se-ie..fuuurt voľačo!...
mne to tiez chodi..uz som skusila v nastaveniach to zrusit ale nic sa nestalo.. mam taky dojem, ze vobec to nefunguje..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

U mňa to isté. Aj keď som zrušil preposielanie upozornení na správy na e-mail, stále to chodí. Žiaľ, tie nastavenia tu na Porade akosi štrajkujú.
A dokonca aj pri "rozšírenom " písaní nemôžem pridávať odkazy, obrázky a smajlíky - všetko zmizlo, pritom som skúšal všetko možné.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
U mňa to isté. Aj keď som zrušil preposielanie upozornení na správy na e-mail, stále to chodí. Žiaľ, tie nastavenia tu na Porade akosi štrajkujú.
A dokonca aj pri "rozšírenom " písaní nemôžem pridávať odkazy, obrázky a smajlíky - všetko zmizlo, pritom som skúšal všetko možné.
Mne nič nechodí, iba keď som založila novú tému, ale to som si hneď zrušila upozornenia, mám ju len medzi sledovanými. Ja som si to upravila ešte v sledovaných témach, nestačí v nastaveniach. Ideš na sledované príspevky, vpravo hore je štvorček upozornenia, odfajkneš ho, vpravo dole je možnosť vybrané témy presuň do schránky, otvoríš si tam možnosti , dáš neželám si upozornenia a odklikneš go. Toto musíš urobiť na každej strane sledovaných príspevkov, kde máš vypísané nejaké upozornenia. Mne tam všade píše "žiadne".
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...prosííím..nemá náhodou niekto tlačivo OBJEDNÁVKA..?takú, na objednanie potravín,odevov, bateriek, niečoho.....lebo tu nič nie je a ja potrebujem klasiku, ale podľa nových predpisov..(inak prepadnem)...prosím oskenovať a poslať sem ku mne,emailovku pošlem...prosíím..
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
pepsi ... nedala si si náhodou do vyhľadávača "objednávka"? mne vyhodilo veľa možností ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
...prosííím..nemá náhodou niekto tlačivo OBJEDNÁVKA..?takú, na objednanie potravín,odevov, bateriek, niečoho.....lebo tu nič nie je a ja potrebujem klasiku, ale podľa nových predpisov..(inak prepadnem)...prosím oskenovať a poslať sem ku mne,emailovku pošlem...prosíím..
Mojenka, nestresuj, poslala som. Dúfam, že je podľa predpisov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudia, čo sa to s tou Poradou deje? Ako Kvaka naznačila, zrušoval som "Sledovanie témy" A vyhodilo mi pri návrate toto:
Fatal error: Allowed memory size of 100663296 bytes exhausted (tried to allocate 18691 bytes) in /home/www/porada.sk/www-ram/showthread.php on line 1273
Robí to len na Poraďáckej stránke!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A dodám, nie je možné poriadne editovať, pridávať obrázky, odkazy a pod. (len priamym zadaním príkazu - nie cez ikonku). Richard by sa mal na to pozrieť, showthread.php akosi štrajkuje.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

vyprazdnila som schranku sledovane temy, ako Kvaka pisala, tak uvidim, idem do mailu
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

konecne bude pokoj s mailami
dakujem Kvaka
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Dnes, 05:49 PM
Ľudia, čo sa to s tou Poradou deje? Ako Kvaka naznačila, zrušoval som "Sledovanie témy" A vyhodilo mi pri návrate toto:
Citát:
Fatal error: Allowed memory size of 100663296 bytes exhausted (tried to allocate 18691 bytes) in /home/www/porada.sk/www-ram/showthread.php on line 1273
Robí to len na Poraďáckej stránke!

Misoft, robil si to po stránkach? Na jednej strane je, ak dobre počítam, 22 sledovaných tém, keď ofajkneš hore štvorček pri názve kolónky upozornenie, tak sa pri 22 témach objaví fajka. Potom ideš dole na možnosť Vybrané témy presuň, kurzorom prejdeš a klikneš na neželám si upozornenia a klikneš na go. Pri každej téme bude v kolónke upozornenia už napísané žiadne. Toto musíš urobiť na každej stránke, nie naraz.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rodina1 Dnes, 05:14 PM
pepsi ... nedala si si náhodou do vyhľadávača "objednávka"? mne vyhodilo veľa možností .....

..no to, čo mne vyhodilo, boli z roku 2006..teda nie podľa nového predpisu..kde si hľadala?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
misoft Dnes, 05:49 PM
Ľudia, čo sa to s tou Poradou deje? Ako Kvaka naznačila, zrušoval som "Sledovanie témy" A vyhodilo mi pri návrate toto:
Citát:
Fatal error: Allowed memory size of 100663296 bytes exhausted (tried to allocate 18691 bytes) in /home/www/porada.sk/www-ram/showthread.php on line 1273
Robí to len na Poraďáckej stránke!

Misoft, robil si to po stránkach? Na jednej strane je, ak dobre počítam, 22 sledovaných tém, keď ofajkneš hore štvorček pri názve kolónky upozornenie, tak sa pri 22 témach objaví fajka. Potom ideš dole na možnosť Vybrané témy presuň, kurzorom prejdeš a klikneš na neželám si upozornenia a klikneš na go. Pri každej téme bude v kolónke upozornenia už napísané žiadne. Toto musíš urobiť na každej stránke, nie naraz.
..(z tohot by ma j...vieš čo)..

..ja myslím, že na to sú nastavenia..a ak zruším notifikáciu v nastaveniach, malo by to platiť!!..píšem na vedenie..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať