Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač Pozri príspevok


Ak sa o mňa jedná , aspoň s veľkým začiatočným písmenom poprosím... , nielen Miša napísať správne ...
Aj Jurka , hej ....
Nemôžeš mať zase všetko veľké.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

juraj to pamatam aj ine...ked si ma hasil, po jeho ohodnoteni
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Náhodou som zašla do tejto témy a nebite ma prosím teraz, ale je nám Richard povinný oznamovať prečo to urobil? Predpokladám, že komunikácia medzi Lacom a Richardom prebehla....ale....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

urcite moze richard, co on chce, ved to je jeho server...zalezi od jeho vole..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dav Pozri príspevok
Petra,vďaka za ocenenie účtovníkov.
Ozaj, a tento poznáš ? "Koľko je 2 +2 ?" A správny účtovník odpovie : "A koľko chcete, aby bolo?"
S právnickým povzdychom : Pán A :"Sadnite si..." Pán B: "Ďakujem, dosť sa nasedím, keď mi na všetko prídu."
Rada ocením, čo oceniť zaslúži. Poznám jedného mladého účtovníka, teda ekonóma, s ktorým je radosť spolupracovať. Múdry, pragmatický, pracovitý spoľahlivý. Tiež sa niekedy opýta a koľko chcete, aby bolo? Ale vždy odtiaľ - potiaľ. A pokiaľ priveľa nečítam otázky od samostatných účtovníkov na Porade, tak na základe toho, že mi ho zoslalo samo nebo, mám celkom dobrú mienku o účtovníkoch.
3 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

No veď bez ohľadu na to, že by sme rozoberali, či Richard stvoril stránku ale tá by zas nebola bez nás - je jednoducho šéf stránky
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Áno, záleží od Richarda či to zverejní alebo niel. Ale predsa si myslím, že by sme mohli vedieť prečo ten, ktorý člen /nemyslím len Laca - montéra/ porady bol vylúčený.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

mysimis Pozri príspevok
Áno, záleží od Richarda či to zverejní alebo niel. Ale predsa si myslím, že by sme mohli vedieť prečo ten, ktorý člen /nemyslím len Laca - montéra/ porady bol vylúčený.

Je to asi vec názoru. Aj keby dôvody zdôvodnil /a môžu byť dokonca také o ktorých netušíme/, nikdy sa nezhodneme, jedni budú za druhí proti - ale vždy je to šéf, ktorý rozhodne. Ja osobne, ak by ma Richard vylúčil, asi by som ani nechcela, aby sa to dokola verejne pretriasalo....
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

mysimis Pozri príspevok
Oli nemyslím si, že by sa to malo riešiť súkromnou správou....prečo sa to nemôžeme dozvedieť verejne? Je tu viac členov ktorí chcú vedieť čo sa stalo....Alebo nie?
Prečítaj si témy Vylúčenie člena Porady , a vylúčenie člena Porady I.
http://www.porada.sk/1515750-post24.html .

Jedným z dôvodov mohlo byť sústavné nahlasovanie Lacových príspevkov na vymazanie.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

a niekto vcera sledoval tu temu, ktoru prilepila Zita5, nebolo tam tych prispevkov od laca viac, ktore mohli byt zmazane a my potom nie sme v obraze...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Oli, ja mňa to zaujíma hlavne z toho dôvodu, že človek ani nevie čo sa s tým, ktorým členom porady stalo keďže ho tu nevidím......
Nejde mi konkrétne o Laca-montéra, ale keby som dnes nečítala túto tému tak ani neviem kam sa podel a takých je tu viac......
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

mysimis Pozri príspevok
Oli, ja mňa to zaujíma hlavne z toho dôvodu, že človek ani nevie čo sa s tým, ktorým členom porady stalo keďže ho tu nevidím......
Nejde mi konkrétne o Laca-montéra, ale keby som dnes nečítala túto tému tak ani neviem kam sa podel a takých je tu viac......
No veľa sa ich podelo preč nie kvôli vylúčeniu.....
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

evina Pozri príspevok
No veľa sa ich podelo preč nie kvôli vylúčeniu.....
a veľmi chýbajú...
1 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

mysimis Pozri príspevok
Áno, záleží od Richarda či to zverejní alebo niel. Ale predsa si myslím, že by sme mohli vedieť prečo ten, ktorý člen /nemyslím len Laca - montéra/ porady bol vylúčený.
nesúhlasím, že je to len a len Richardova vec. Dokonca to nieje ani jeho server... iba doména je jeho... ale porada by nebola poradou bez komunity. Bez komunity by nebola návštevnosť, bez návštevnosti reklama a bez reklamy by si to nezarobilo ani na hosting. Až povyhadzuje všetkých členov, ktorý nekorešpondujú s jeho názorom tak príde o názorové spektrum. Porada prestane byť zaujímavá a bude nasledovať zánik.
Nenechajme sa presvedčiť že je to Richardova porada... Nieje to pravda. Porada je naša. Jeho je iba ego, design a nápad. V skutočnosti Poradu robia poradou členovia.
3 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Flinstone Pozri príspevok
nesúhlasím, že je to len a len Richardova vec. Dokonca to nieje ani jeho server... iba doména je jeho... ale porada by nebola poradou bez komunity. Bez komunity by nebola návštevnosť, bez návštevnosti reklama a bez reklamy by si to nezarobilo ani na hosting. Až povyhadzuje všetkých členov, ktorý nekorešpondujú s jeho názorom tak príde o názorové spektrum. Porada prestane byť zaujímavá a bude nasledovať zánik.
Nenechajme sa presvedčiť že je to Richardova porada... Nieje to pravda. Porada je naša. Jeho je iba ego, design a nápad. V skutočnosti Poradu robia poradou členovia.
Vždy je na niečom kúsok pravdy..... no ani bez zamestnancov by nefungoval žiadny podnik

Myslím, že ani nemôžeš tvrdiť na isto, čo som hrubo vyznačila. Aj DAV vyššie píše, že vylúčenie napríklad sa môže uskutočniť pri sústavnom nahlasovaní niekoho príspevkov
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

evina Pozri príspevok
Vždy je na niečom kúsok pravdy..... no ani bez zamestnancov by nefungoval žiadny podnik

Myslím, že ani nemôžeš tvrdiť na isto, čo som hrubo vyznačila. Aj DAV vyššie píše, že vylúčenie napríklad sa môže uskutočniť pri sústavnom nahlasovaní niekoho príspevkov
lenže aj príspevky môžu byť nahlásené len preto, že niekomu nepasujú do jeho názorov... vždy je to subjektívne
a nakoniec aj toľko pretriasaný Milan sa stále vráti ako bumerang a v kope jeho príspevkov mu musím dať za pravdu. Ale keď sa príde na to že je to on, aj keby sa pod tým-ktorým nickom choval slušne, letí z príncípu.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Flinstone Pozri príspevok
lenže aj príspevky môžu byť nahlásené len preto, že niekomu nepasujú do jeho názorov... vždy je to subjektívne
a nakoniec aj toľko pretriasaný Milan sa stále vráti ako bumerang a v kope jeho príspevkov mu musím dať za pravdu. Ale keď sa príde na to že je to on, aj keby sa pod tým-ktorým nickom choval slušne, letí z príncípu.
No samozrejme, že sú nahlasované subjektívne, ináč sa to ani nedá. Na konci reťazca však musí vždy niekto rozhodnúť.
Nejaké princípy musia byť vždy dohodnuté.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...áno, nejaké princípy musia byť..aj pravidlá,podľa ktorých tu žijeme...aj vlastný názor, ktorý nemusí pasovať ostatným...ak ja nahlásim Laca za to, že hnusne okomentoval niečí príspevok, je to môj názor..ak Lacovi nepasuje, že ja píšem tak, ako píšem, má právo vyjadriť svoj názor...kde je hranica, za ktorú sa nesmie ísť?..vulgárnosť?..ponižovanie..či len akceptovanie toho, že každý sme iný,originál, že nie sme klony, čo kývajú hlavou ako jeden...
..ak bude mať Laco problém so mnou, je to problém nás dvoch a ktorý z nás má právo dať toho druhého vyhodiť z porady?..tu je možno odpoveď na jednu tému, čo tu chvíľu bežala-ako sa dostať zo závislosti k porade..buď kývať hlavou ako jeden, alebo letieť za to, že mám odvahu mať svoj názor a povedať ho...
..a tak, hoci Laco s veľkým L bol hovediak, vážim si ho za to, že si otvoril hubu..že letel, nuž, ja môžem zajtra..alebo hocikto, kto bude len trochu odvážnejší...
...a tamtamy fungujú..Richard už istotne vie, čo tu beží..jeho vec, či sa vyjadrí,či nie...
...dopila som kávu v tejto kaviarni...idem spať..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Xanti Pozri príspevok
Čo najlacnejšiu, najlepšie neznačkovú, a tá Ti vydrží. Moja má viac ako 2,5 roka a pečie stále. A stála pár šupov.
to som povedala chlapovi v servise, že mala som si radšej kúpiť za 35e v LIDL a on, že radšej nie, že by mi mohla vyhorieť kuchyňa, že oni do výrobkov nedávajú poistky neviem síce kto by im dal povolenie na predaj takého výrobku, ale v SR je možné všetko
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

pepsikova Pozri príspevok
...áno, nejaké princípy musia byť..aj pravidlá,podľa ktorých tu žijeme...aj vlastný názor, ktorý nemusí pasovať ostatným...ak ja nahlásim Laca za to, že hnusne okomentoval niečí príspevok, je to môj názor..ak Lacovi nepasuje, že ja píšem tak, ako píšem, má právo vyjadriť svoj názor...kde je hranica, za ktorú sa nesmie ísť?..vulgárnosť?..ponižovanie..či len akceptovanie toho, že každý sme iný,originál, že nie sme klony, čo kývajú hlavou ako jeden...
..ak bude mať Laco problém so mnou, je to problém nás dvoch a ktorý z nás má právo dať toho druhého vyhodiť z porady?..tu je možno odpoveď na jednu tému, čo tu chvíľu bežala-ako sa dostať zo závislosti k porade..buď kývať hlavou ako jeden, alebo letieť za to, že mám odvahu mať svoj názor a povedať ho...
..a tak, hoci Laco s veľkým L bol hovediak, vážim si ho za to, že si otvoril hubu..že letel, nuž, ja môžem zajtra..alebo hocikto, kto bude len trochu odvážnejší...
...a tamtamy fungujú..Richard už istotne vie, čo tu beží..jeho vec, či sa vyjadrí,či nie...
...dopila som kávu v tejto kaviarni...idem spať..
- nemá právo žiadny. Práve preto musí byť tých nahlasovaní viac a rozhoduje šéf....

-mala som na POrade rôzne pocity, ale nikdy nie ten, že by som si nemohla povedať svoj názor. Ide možno aj o to, čo tvrdím ja vždy každému - povedať sa môže všetko na svete ale musí to mať istú formu....napr. bez osobných invektív /to tvrdím teraz všeobecne nie na nikoho konkrétneho/...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať