Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Katuška, veľa, veľa, veľa šťastných kilometrov. Užite si nové autičko.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Potesilo ma, ze URSO nepovolil zvysenie ceny plynu. Argumentacia SPP o hodnote dolara voci euru sa mi zda trochu divna. Vyse 20 rokov pracujem vo firmach, ktore sa zaoberaju zahranicnym obchodom a vzdy kurzove riziko znasali tieto firmy. Je pravda, ze boli aj kurzove zisky a tie sa akosi vzdy vykompenzovali s kurzovymi stratami.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Durisovad, jedným uchom počúvam správy na Markíze a čosi hovorili, že NATERAZ sa nedohodli na zvýšení, ale to nemusí platiť od januára. Pevne dúfam, že máš pravdu a nič nebudú zvyšovať ani po novom roku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
katarina.j Pozri príspevok
Mna včera manžel prekvapil a to totálne príjemne. Vzal nás celú rodinku do autopredajne, kde sme si najprv obkukávali autá a popri tom komentovali-čo sa nám páči a čo nie...a pod. Potom sme zastali pri jednom aute, ktoré nám predstavil asi takto "čo povieš na toto?" Ja:"celkom pekne, vyzerá zaujímavo". a manžel sa samozrejme nedal: "tak ti predstavujem - toto je naše auto". mali ste ma vidiet...takmer som odpadla a čumela ako kuriatko so škrupinky
Auto ????

Alebo

Škodovka ....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

buchač Pozri príspevok
Auto ????

Alebo

Škodovka ....
Neprovokuj, ja mam tiez len Fabinku a nedam na nu dopustit.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Neprovokujem , pýtam sa len ...
Ja mám totiž AUTO ...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Aj my máme AUTO. AVIU
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
Aj my máme AUTO. AVIU
Hej , správne .......na začiatku každej kolóny je , vždy vpredu ...smraďoch .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ja som mala škodovku-tisícku, potom žehličkovú a nedám na ne dopustiť..keby sa predávali, len také chcem...teraz máme takú ohavu, čo nedovidím na predok...vraj výborné, bezpečné...len veľké pre mňa..

..katarínka, v zdraví užite autíčko...
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
katarina.j Pozri príspevok
Mna včera manžel prekvapil a to totálne príjemne. Vzal nás celú rodinku do autopredajne, kde sme si najprv obkukávali autá a popri tom komentovali-čo sa nám páči a čo nie...a pod. Potom sme zastali pri jednom aute, ktoré nám predstavil asi takto "čo povieš na toto?" Ja:"celkom pekne, vyzerá zaujímavo". a manžel sa samozrejme nedal: "tak ti predstavujem - toto je naše auto". mali ste ma vidiet...takmer som odpadla a čumela ako kuriatko so škrupinky
Katka, teším sa s vami...aj za prezentovanie Stanislava z inej stránky...a to, že vie pripraviť i romanticko-príjemné prekvapenia....v dnešnom uponáhľanom svete je to na nezaplatenie. Škodovka je AUTO, veľmi praktické, účelné , s menšími nákladmi na opravy a nové i s nízkou spotrebou....tak nech vám dlho vydrží bez jediného škrabanca!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.nebezpecnechybyzamestnanc...vasi_firme.htm


...zaujímavé...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Hej , správne .......na začiatku každej kolóny je , vždy vpredu ...smraďoch .
No aby si nebol prekvapený viackrát mi zavadzali na ceste autá bez vodičov, takej dobrej turboAvii hoci aj naloženej ani škodovka nestačí lebo sa neodvážia jazdiť stovkou. Ešteže zákonodarca povolil jazdiť Aviám aj v ľavom jazdnom pruhu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Auto ????
Alebo
Škodovka ....
Kazu Pozri príspevok
Aj my máme AUTO. AVIU
buchač Pozri príspevok
Hej , správne .......na začiatku každej kolóny je , vždy vpredu ...smraďoch .
hnedoočka Pozri príspevok
Katka, teším sa s vami...aj za prezentovanie Stanislava z inej stránky...a to, že vie pripraviť i romanticko-príjemné prekvapenia....v dnešnom uponáhľanom svete je to na nezaplatenie. Škodovka je AUTO, veľmi praktické, účelné , s menšími nákladmi na opravy a nové i s nízkou spotrebou....tak nech vám dlho vydrží bez jediného škrabanca!
pavol54 Pozri príspevok
No aby si nebol prekvapený viackrát mi zavadzali na ceste autá bez vodičov, takej dobrej turboAvii hoci aj naloženej ani škodovka nestačí lebo sa neodvážia jazdiť stovkou. Ešteže zákonodarca povolil jazdiť Aviám aj v ľavom jazdnom pruhu.
buchač Dnes, 07:47 PM
Neprovokujem , pýtam sa len ...
Ja mám totiž AUTO .
Hm , dobre teda ...

Opýtam sa teda inak .

Stano & Katka , ak sa smiem opýtať , aké AUTO ste si kúpili , teda , ak to nie je tajomstvo ????
Akú značku auta ???

P.S.:
Ja mám FIATku ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rodinka úžasných..
GetAttachment.aspx.jpg  
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Toto nema chybu.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
pepsikova Pozri príspevok
...rodinka úžasných..
Pepsi, tak toto bol budíček, to Ti poviem, to, že sestrička tu behá od rána od 4.30 hod. ma síce rozhodilo, ale "rodinka - úžasných" spôsobila výbuch smiechu, na ktorý sa zbehlo skoro celé oddelenie, že či som sa náhodou nezbláznila. Keď som im to ukázala veľmi rýchlo pochopili. Len to odniesol môj pc - je celý opľuvaný
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Kazu Pozri príspevok
Aj my máme AUTO. AVIU
Zuzka, to mi niečo pripomenulo.
Syn našich priateľov je zvukár, ozvučovať koncerty chodia na 2 autách, on v osobnom, Fero na dodávke. Zvyčajne sa mu niekde vzadu stratí, zavolajú si a on na neho počká. Raz konverzácia prebiehala takto:
Fero, kde si zas uviazol?
Ta v kolóne.
A čo ju nepredbehneš?
Ta nemožem.
Prečo?
Ta bo som v nej perši(prvý).
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Evička ak sa nemýlim, ten tvoj príspevok je rekordne ohodnotený, gratulujem
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Betka. To nie ja, to Brani a Fero si zaslúžia, tvoj avatar si ho však zaslúži ešte viac.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešilo ma hneď ráno, že sme najlepší..úplne hit!...cudzina sa nám sem zbieha zo fšetkých kútov......som vždy hovorila, že raz to musí prísť!!!..raz sa presadíme...cudzina si nás fšimne...a je to tu!!..

..prajem vám krásne ránko a vydarenú stredu...je to taký aktuálny deň na """
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať