Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Llívia Pozri príspevok
Podľa mňa nedodržanie liečebného režimu nemôžeš považovať za neospravedlnenú absenciu a už vôbec nie spätne, t.j. pred dňom, kedy SP zistila jeho porušenie. To isté sa týka nevyplatenia náhrady za PN od zamestnávateľa - nemôžeš na ňu siahať spätne. PP môžeš v tomto prípade zrušiť okamžite pre hrubé porušenie prac. disciplíny až po ukončení PN z
zamestnanca.

§ 5 zákona o náhrade príjmu pri dočasnej PN
(1) Nárok na náhradu príjmu nemá zamestnanec
c) ak porušil liečebný režim určený lekárom, 10) odo dňa porušenia liečebného režimu,
d) ak sa nezdržiava na mieste určenom počas dočasnej pracovnej neschopnosti bez súhlasu lekára, odo dňa zistenia tejto skutočnosti.
máš pravdu, beriem späť, vyškrtnem to. Sorry.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Martin Mocko Pozri príspevok
Chcel som pred chvíľkou podať súhrnný výkaz...

A drsr funguje tak, ako štandardne, keď podávajú kvartálni i mesační...
A podával si cez IE? Ja som včera skúšala celý deň a aj v noci a nešlo to, lebo som sa snažila cez Mozillu.
0 0
Holder Miro Holder Miro

Holder Miro je offline (nepripojený) Holder Miro

Čo to ?
Tu funguje CENZÚRA ???

že sa vymazavajú celé príspevky ??
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
alla66 Pozri príspevok
Idem šťuchať do niečoho, čo sa ma netýka.
Chlapci, nikoho z vás nenapadlo, že to môže byť omyl, ako v mojom prípade? Z predchádzajúcich príspevkov som pochopila, že bobino sa pohybuje v teréne a na Poradu sa pripája cez mobil. Tiež by som rada zistila, prečo bodovanie cez mobil nie je korektné a následne sa vyskytnú nepríjemné dohady a obvinenia. Stále si pamätám na reakcie poraďákov, ktorí našli pri svojom príspevku neužitočný bodík.

Dajte mu šancu, nech vysvetlí svoje bodovanie a nehádžte ho do jedného mecha so závistlivými členmi, ktorí si našli koníček v nahlasovaní príspevkov a rozdávaní neužitočných hodnotení
Alenka pri bobinovi ma to naozaj nenapadlo. Nie je to prvý prípad.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

alla66 Pozri príspevok
Idem šťuchať do niečoho, čo sa ma netýka.
Chlapci, nikoho z vás nenapadlo, že to môže byť omyl, ako v mojom prípade? Z predchádzajúcich príspevkov som pochopila, že bobino sa pohybuje v teréne a na Poradu sa pripája cez mobil. Tiež by som rada zistila, prečo bodovanie cez mobil nie je korektné a následne sa vyskytnú nepríjemné dohady a obvinenia. Stále si pamätám na reakcie poraďákov, ktorí našli pri svojom príspevku neužitočný bodík.

Dajte mu šancu, nech vysvetlí svoje bodovanie a nehádžte ho do jedného mecha so závistlivými členmi, ktorí si našli koníček v nahlasovaní príspevkov a rozdávaní neužitočných hodnotení
Alli, ja sa k chlapcom pridávam.

buchač Pozri príspevok

Raz ?.....normálka , beriem , stane sa ...
Dva ?....beriem omyl , môže byť .........
Tri ? ....pravidlo už sa stáva ???....

Štyri ???...nevyjadrujem sa radšej , poznáš ma , občas aj servítka nestačí ...

Ale v pohode , aj taký názor je názor ...alla , nemám na mysli teraz ale Tvoj názor ...
Súhlas, mne sa tiež ušlo, napr. http://www.porada.sk/1540219-post16416.html
alla66 Pozri príspevok
Vieš koľkokrát mne? Skús hlasovať mobilom a zistíš sám
Alli, v prípade, ak viem, ako to cez mobil (ne)funguje, radšej nehlasujem. Aspoň ja by som to tak riešila.
Naposledy upravil Marína : 20.10.10 at 15:14
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Budem sa opakovať...myslím si, že bobino sa pripája iba cez mobil. Prevažne píše ráno. Ak si nekontroluje svoje hodnotenia, oboduje neužitočnými. Čo sa týka hlasovania cez mobil, nemôže sa stať omyl- myška neuhne!!!
Bodovanie z prevažnej časti funguje korektne, ale z času načas dostane muchy a robí to čo robí.

Myslím si, že je celé bodovanie k ničomu a malo by sa celkom zrušiť.
Keď nový člen dostane bod, tak to je zázrak, ale kamarátka kamarátke nezabudne pricapiť bodík..... z kamarátstva. Kto si myslí, že tu vládne spravodlivé hodnotenie, je na veľkom omyle.
Naposledy upravil alla66 : 20.10.10 at 19:10
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Betina2 Pozri príspevok
No tak to Vám teda poviem, že je to desný systém, keď okrem IE nepodporuje nič iné . A to je pritom riešenie platené z peňazí daňových poplatníkov a "pre daňových poplatníkov". No des. Ja pritom už ani riadne neviem, ako IE vyzerá, lebo taký Firefox je 100% lepší a prehladnejší....ale kolko ludí, tolko názorov. Na DU majú zrejme "povinne" nainštalovaný IE.
Pritom na SP či ZP nie je problém aj v Mozile.
Problém je v tom Mozila má vyšší stupeň zabezpečenia tak ťa jednoducho niekam nepustí ani všeobecnú zdravotnú ani na drsr
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Včera čo som kukal modré z neba, až tam si človek uvedomí ako ten čas letí- tá Zagorka dobre zostarla..., to ten čas tak letí...
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

pavol54 Pozri príspevok
Problém je v tom Mozila má vyšší stupeň zabezpečenia tak ťa jednoducho niekam nepustí ani všeobecnú zdravotnú ani na drsr
To si nemyslím, mňa pustí bez problémov na všetky oficiálne stránky ZP? SP aj DRSR (aj tlačivá priamo tam vyplňam, vytlačím, podpíšem) a na SP aj ZP posielam cez ňu elektronicky bez problémov aj všetky výkazy a formuláre. A to aj cez bezpečnostné certifikáty (VšZP). Dokonca to tam aj uvádzajú na stránkach, že podporuje IE aj Mozilu v daných verziách. Jedine na DU neposielam zatial elektronicky, tak toto neviem posúdiť. Podla mňa závisí aj od nastavenia zabezpečenia v systéme v Tvojom PC a aj od verzie softvéru. Skús pozrieť v nastaveniach Mozilly.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Včera čo som kukal modré z neba, až tam si človek uvedomí ako ten čas letí- tá Zagorka dobre zostarla..., to ten čas tak letí...
Hm ...tiež nevyzeráš najlepšie ...

Ako ten čas letííííííííííí ....
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Betina2 Pozri príspevok
To si nemyslím, mňa pustí bez problémov na všetky oficiálne stránky ZP? SP aj DRSR (aj tlačivá priamo tam vyplňam, vytlačím, podpíšem) a na SP aj ZP posielam cez ňu elektronicky bez problémov aj všetky výkazy a formuláre. A to aj cez bezpečnostné certifikáty (VšZP). Dokonca to tam aj uvádzajú na stránkach, že podporuje IE aj Mozilu v daných verziách. Jedine na DU neposielam zatial elektronicky, tak toto neviem posúdiť. Podla mňa závisí aj od nastavenia zabezpečenia v systéme v Tvojom PC a aj od verzie softvéru. Skús pozrieť v nastaveniach Mozilly.
Ja len doplním, že zasielam cez Mozilu aj na DÚ a pracuje to bez problémov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lidičky ...dnes som tri pošty vybral ...vydrancoval , doslova , ešte jednu idem skúsiť ...

Normálne je problém kúpiť kolky .
Konkrétne potrebujem dať dva vklady na kataster , no niet kolkov ...
Vraj staré končia , málo je ich a nové ešte nie sú v platnosti ...

Ľudia sa môžu po úradoch zblázniť .

Nemáš kolok , neprihlásiš auto , neurobíš pas , OP , VP .........

Holt Slovensko ...
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač Pozri príspevok
Lidičky ...dnes som tri pošty vybral ...vydrancoval , doslova , ešte jednu idem skúsiť ...

Normálne je problém kúpiť kolky .
Konkrétne potrebujem dať dva vklady na kataster , no niet kolkov ...
Vraj staré končia , málo je ich a nové ešte nie sú v platnosti ...

Ľudia sa môžu po úradoch zblázniť .

Nemáš kolok , neprihlásiš auto , neurobíš pas , OP , VP .........

Holt Slovensko ...
Fúúúú, Buchač a ja som sa potešila, že si konečne v balíku a Ty???
Vraj, že nemajú kolky .....
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
buchač Pozri príspevok
Lidičky ...dnes som tri pošty vybral ...vydrancoval , doslova , ešte jednu idem skúsiť ...

Normálne je problém kúpiť kolky .
Konkrétne potrebujem dať dva vklady na kataster , no niet kolkov ...
Vraj staré končia , málo je ich a nové ešte nie sú v platnosti ...

Ľudia sa môžu po úradoch zblázniť .

Nemáš kolok , neprihlásiš auto , neurobíš pas , OP , VP .........

Holt Slovensko ...
Juraj, čo to čítam riadne som sa zľakla, že Ťa budem vidieť aj vo včerných správach......vraj "vybral som 3 pošty"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš Pozri príspevok
Fúúúú, Buchač a ja som sa potešila, že si konečne v balíku a Ty???
Vraj, že nemajú kolky .....
Veď práve ...kua ...

Keď budú kolky , bude aj balík ...no , povedal by som , len taký menší balíček , obáločka ...
Ale poteší , pomôže ...

No nemajúúú , no nezabiješ ?????
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač Pozri príspevok
Veď práve ...kua ...

Keď budú kolky , bude aj balík ...no , povedal by som , len taký menší balíček , obáločka ...
Ale poteší , pomôže ...

No nemajúúú , no nezabiješ ?????
Juraj, zase chceš vyťahovať kvér ?! Najprv na svokru, potom na "bezkolkových poštárov" ?!!! no,no,no... daj mu trochu pauzu /kvéru/
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

ja som sa vlastne prisla len postazovat......od rana sa se...m s papiermi a mam pocit,ze sa mi na tom stole kotia tusim tu budem dnes aj spat alebo to poriesim zapalkou.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Lidičky ...dnes som tri pošty vybral ...vydrancoval , doslova , ešte jednu idem skúsiť ...

Normálne je problém kúpiť kolky .
Konkrétne potrebujem dať dva vklady na kataster , no niet kolkov ...
Vraj staré končia , málo je ich a nové ešte nie sú v platnosti ...

Ľudia sa môžu po úradoch zblázniť .

Nemáš kolok , neprihlásiš auto , neurobíš pas , OP , VP .........

Holt Slovensko ...
Podarilo sa ....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
buchač Pozri príspevok
Podarilo sa ....
No vidis, aky si sikovny.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ani kvér nepotreboval vytiahnuť - stačilo povedať: pozor, ide buchač
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať