Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Nedávno tu bolo:

Takže tu máte ďalšie:
1. Choďte do Google Maps
2. Dajte "Vyhľadať cestu".
3. Štartová pozícia "Tokyo, Japan"
4. Cieľová pozícia "New York, USA" (môže byť aj Montreal, Quebec, Canada)
5. Pozrite si krok 21
..


..nas*al ma ten kajak..že sa budem musieť motať po Havaji, no, nejako hádam!...ale na kajaku cez Atlantik-scem ho videt!...
..a aby si vošiel do Washingtonu, musíš na kajaku cez Tichý oceán..(krok 32)...na kajakuuuu..

(a je to zaujímavé, na Park row vidím američanom až do okien)
..a ak si dáte White House Washington- máte Biely dom dokonca v panoráme...svet je múdry!..


...a toto!..http://commondatastorage.googleapis....inal/99034.jpg
Naposledy upravil pepsikova : 13.11.10 at 18:46
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

cesta vraj trvá 36 dní a 6 hodín

záleží predsa na viacerých faktoroch - napr. rýchlosť kajaku, sila a smer vetra a morských prúdov, a na ďalších faktoroch
- napr. koľko sa cestujúci zotavuje na Hawaji
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potvora...som nemohla nájsť túto tému...a mrzelo by ma , keby sa stratila...lebo ja som hladala aj v archíve aj fšade..no...

..a zajtra sa môže stať, že ma niečo poteší a čo potom?..kam sa pôjdem chváliť?..
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

jedine tu mojko, ale môžeš prísť aj ku mne...budem rada
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

ááále, ako to robíte babenky, že pod príspevkom figurujete. mne sa to nedaríííí, aj keď dám rýchlu odpoveď bééééé béééé
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Zitulda Pozri príspevok
ááále, ako to robíte babenky, že pod príspevkom figurujete. mne sa to nedaríííí, aj keď dám rýchlu odpoveď bééééé béééé
zitka dolu das rychla odpoved a ides
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...lebo musíš ešte aj "mimotémy" zaškrtnúť ....
Preto , moja ....preto ...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

odfajknut
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Zituldík, neboj, ak bude niečo veselé, isto som u teba..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dnes ráno som si našla takýto e-mail:
"...Aby sa zabránilo plytvaniu času a sklamanie v banke, môžete získať úver. Aj poskytujú úvery jednotlivcom, podnikom a združeniam bez rozdielu rasy a kontinentu v kritériá úverovania od 5000 € do 30.000.000 € max hladiny. Dávam dlhodobý úver maximálne 2 až 20 rokov. Náhrada sa 3 druhy: mesačné, ročné alebo jeden, hlavné plus úrok aj kyslé...."
To, že moja rasa autorovi e-mailu nevadí, ma celkom potešilo. Ale tie kyslé uroky, no neviem, neviem, či na toto niekoho naláka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nič nie je krajšie, ako ráno, keď ma zobudí zvuk motorovej píly...a ešte keď kuknem z okna a padajú brezy práve pod mojimi oknami...
(ako sa volal ten seriál, kde vraha nikdy nenájdu?..lebo tuším motív nájdem!)
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Pri dnešnej ceste do práce ma najviac tešila myšlienka, že v stredu je voľno. Ak vydrží toto nádherné počasie, radosť žiť
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mňa táto myšlienka teší už od včera. Konečne si oddýchnem = vyspím sa a zvyšok dňa, nech bude pekný, či upršaný, alebo hocaký, strávim upratovaním. Teším sa!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a čo je v stredu .....to voľno je ????..
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Som nevedela, že úrad práce, sociálnych vecí a rodiny - konkr. odbor sociálne nepozná dohodu o vykonaní prác pre evidovaných, no proste úžas... po nezamestnanom žiadajú vrátiť peniaze, kvôli tomu, že u nás pracoval na základe dohody o pracovnej činnosti a nie dohody o vykonaní prác...

nemám slov...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... vitaj v Slovakistane! Veď na tých "úradoch" často sedia ľudia, ktorí zákony a ich novelizácie ani za mak neovládajú. Za to ovládajú pracovnú činnosť nazývanú "strpčovanie života" a "šikanovanie".
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

ZuzanaP Pozri príspevok
Som nevedela, že úrad práce, sociálnych vecí a rodiny - konkr. odbor sociálne nepozná dohodu o vykonaní prác pre evidovaných, no proste úžas... po nezamestnanom žiadajú vrátiť peniaze, kvôli tomu, že u nás pracoval na základe dohody o pracovnej činnosti a nie dohody o vykonaní prác...

nemám slov...
Zrejme preto, lebo len príjem z dohody o vykonaní práce do výšky 2-násobku životného minima získaný za 12 mesiacov sa na účely dávok v hmotnej núdzi nepovažuje za príjem. O príjem z dohody o pracovnej činnosti sa ponižujú dávky v hmotnej núdzi.

3 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
katka50 Pozri príspevok
Zrejme preto, lebo len príjem z dohody o vykonaní práce do výšky 2-násobku životného minima získaný za 12 mesiacov sa na účely dávok v hmotnej núdzi nepovažuje za príjem. O príjem z dohody o pracovnej činnosti sa ponižujú dávky v hmotnej núdzi.

Aha, nie je to istým spôsobom diskriminácia??? Vôbec nie sú pružní
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

ZuzanaP Pozri príspevok
Aha, nie je to istým spôsobom diskriminácia??? Vôbec nie sú pružní
- príjem z príležitostných činností, náhodné a jednorazové príjmy a príjmy získané na základe dohody o vykonaní práce do výšky 2-násobku životného minima získané za 12 mesiacov

Toto je citácia zo zákona599/2003. Čiže dohoda o vykonaní práce bola daná na roveň jednorázovým, či príležitostným činnostiam.


0 0
infinityfx21 infinityfx21

infinityfx21 je offline (nepripojený) infinityfx21

Mňa dnes naštvala mužova exsvokra.Bývame v jednej dedine,idem ráno s malým na prechádzku a zrazu ona aj s dcérenkou idú okolo na autíčku a že ty taká a taká.Fajn,má to svoj dovod ale už po šiestich rokoch by mohli dať aj pokoj.Pravidelne chodia do kostola,ved by som sa pod zem prepadla,keby sa mám tak správať.Mávla som len rukou,ale vo vnútri ma išlo roztrhať.Najviac ma nasr...o,že tam bol aj môj syn.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať