Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Miník sa pochlapil.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

jozka56 Pozri príspevok
Miník dnes exceloval. Pomýlil si Zorku v perinke s poduškou, ani nestihol merkovať a už letel z gauča) Pritom celú cestu som mu vysvetľovala, že Zorka bude v bielej perinke, no darmo asi je farboslepý..
Miník je pes?
Keď bol synovec malý, tak sa ich kocúr pokúšal ľahnúť si na neho. (Mne to bolo smiešne, ale keďže malý mal 6 kg a kocúr 5 kg, neviem, ako by to pre synovca dopadlo, keby sa to kocúrovi podarilo.) Teraz kocúr prchá s hrôzou v očiach, keď sa malý k nemu plazí , alebo keď sa k nemu rúti v chodítku (pavúku/chodúľke) Kým malý behal len v chodítku, kocúr sa schoval za gauč - tam sa malý nedostal. Ale teraz má kocúr po chlebe, malý sa naučil plaziť, už sa vtrepe aj za gauč (Musí malého zobrať na školenie ku kamarátkiným deťom, nech ho naučia štvornožkovať - kocúr nebude mať šancu zdrhnúť .)
Dnes bola u nás na návšteve sestra a opisovala nám, ako malý vyhadzuje kocúrovi granule z misky, alebo ako sa "hrá" s jeho vodou .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
Miník dnes exceloval. Pomýlil si Zorku v perinke s poduškou, ani nestihol merkovať a už letel z gauča) Pritom celú cestu som mu vysvetľovala, že Zorka bude v bielej perinke, no darmo asi je farboslepý..
..

..NO, NEVIEM..MINíK, AKO MúDRY HAVíK SI JE VEDOMý, žE PRINCEZNá ZORENKA JE HRAčKA, DONESENá šPEcIáLNE KVOLI NEMU A TAK JU PRIšIEL PRIVíTAť...
(ten môj kapslok je strašný..vždy so mnou súhlasí veľkými písmenami...)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Llívia
So škrečkami si takú srandu neužijem, že by som presedlala na iný živočíšny druh?
Bez obáv, našiel som ti nový druh škrečkov:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  terarium.jpg
Zobrazení: 24
Veľkosť:  64.6 KB


pepsikova:
Pozor, aby si nedopadla takto:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  programator.jpg
Zobrazení: 23
Veľkosť:  62.2 KB
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Llívia Pozri príspevok
Pepsi, Dav, Magno - tie vaše príspevky o psoch Dobre som sa pobavila.
So škrečkami si takú srandu neužijem, že by som presedlala na iný živočíšny druh?
(Práve mám jedného chlpáča na zemi a neviem, kde je. Bežne sa snaží vyšplhať po nohe na regály k samičke, ktorá má klietku vo výške cca 1 m nad zemou a on si myslí, že je MegaÍver a vylezie tam. Prípadne sa mi po nohe vyšplhá až do lona a očakáva, že ho k samičke odnesiem. (Raz sa mi šplhal z vnútornej strany pyžama a nechcel sa nechať vytriasť von .)

Ja mam na skrecky tazke srdce,najprv mi dva zdrhnute kusy zozrali moje pracne,zo semienka vypestovane palmy,ale ze uplne az po samu zem a este som to ani nestihla poriadne predychat a uz zdrhli znovu a tento raz sa tym malym "svinucham " podarilo vysplhat sa mi na oprate pradlo a tam sa asi rozhodli mi ozivit pradlo tym,ze don povyhryzaju nejake vzory.Takze sa realizovali na rifliach,mikine a ako bonus mi vyhlodali aj diery na zaclone a kedze som ju mala zlozenu,tak sa im podarilo vyhryzt vsetky vrstvy,takze ked som zaclonu vystrela vyzerala ako vystrihovacka na okno Deti sa totiz bali prasknut,ze im zas zdrhli,tak mali tie mrchy dost casu......... odvtedy som vyhlasila,ze bud ja alebo hlodavce ale ine zvery zvladam v pohode.....
Naposledy upravil magno : 18.11.10 at 10:10
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ráno mi cestou do práce niečo spadlo do oka, snažila som sa vybrať to, avšak nepodarilo sa, niekde mi to v tom oku "zmizlo". Dúfam, že mi to v priebehu oka výjde von. Ak nie, asi budem musieť ísť k lekárovi. Ozaj, neviete, či k očnému treba výmenný lístok?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

magno Pozri príspevok
Ja mam na skrecky tazke srdce,najprv mi dva zdrhnute kusy zozrali moje pracne,zo semienka vypestovane palmy,ale ze uplne az po samu zem a este som to ani nestihla poriadne predychat a uz zdrhli znovu a tento raz sa tym malym "svinucham " podarilo vysplhat sa mi na oprate pradlo a tam sa asi rozhodli mi ozivit pradlo tym,ze don povyhryzaju nejake vzory.Takze sa realizovali na rifliach,mikine a ako bonus mi vyhlodali aj diery na zaclone a kedze som ju mala zlozenu,tak sa im podarilo vyhryzt vsetky vrstvy,takze ked som zaclonu vystrela vyzerala ako vystrihovacka na okno Deti sa totiz bali prasknut,ze im zas zdrhli,tak mali tie mrchy dost casu......... odvtedy som vyhlasila,ze bud ja alebo hlodavce alen ine zvery zvladam v pohode..

Magno, kúp im radšej činčilu , nám stihla prekúsať "iba" kábel z myši na PC a iné káble ... jediná výhoda činčila verzus škrečok je, že je väčšia, tak ju rýchlejšie nájdeš
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

janaGT: Niekto sa zabudol asi vyzuť. A myslím, že už nie sú potrebné - je to predsa "akútny" prípad.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

misoft Pozri príspevok
janaGT: Niekto sa zabudol asi vyzuť. A myslím, že už nie sú potrebné - je to predsa "akútny" prípad.
no, nevyzeralo to ako topánky bolo to niečo malé čierne. Zatiaľ to nebolí, tak uvidím, ako sa to vyvinie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

nevyzeralo to ako topánky
Tak to boli čierne čínske botasky
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Cena 3€
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

janaGT Pozri príspevok
ráno mi cestou do práce niečo spadlo do oka, snažila som sa vybrať to, avšak nepodarilo sa, niekde mi to v tom oku "zmizlo". Dúfam, že mi to v priebehu oka výjde von. Ak nie, asi budem musieť ísť k lekárovi. Ozaj, neviete, či k očnému treba výmenný lístok?
K očnému lekárovi nepotrebuješ odporúčanie tvojho všeobecného lekára.
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

Kvaka Pozri príspevok
K očnému lekárovi nepotrebuješ odporúčanie tvojho všeobecného lekára.
To som si tiež myslela, ale musela som dodatočne doniesť výmenný lístok od všeobecnej lekárky aj očnej lekárke.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

hurá, už som ti to vybrala, bola to "muška jenom zlatá" či čierna ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak to by si mala očná lekárka sama sebe predpísať poriadne okuliare.
Odpoveď:
http://www.sme.sk/c/4843497/vymenne-...om-okresu.html
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

janaGT:
"Co je štěstí?"
"Muška jenom zlatá!" (u Teba čierna )



time>>1:34
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zlatých mušiek je plná **ťť...ale čierne sa pomaly vytrácajú,len sem tam sa nájdu niekde v očku..no!...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

katka50 Pozri príspevok
To som si tiež myslela, ale musela som dodatočne doniesť výmenný lístok od všeobecnej lekárky aj očnej lekárke.
Aha, tak ďakujem za info. Ja chodím len pre okuliare, nevedela som, že inak sa vyžaduje odporúčanie.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

evuš Pozri príspevok
Magno, kúp im radšej činčilu , nám stihla prekúsať "iba" kábel z myši na PC a iné káble ... jediná výhoda činčila verzus škrečok je, že je väčšia, tak ju rýchlejšie nájdeš

Skusali nas ukecat na Fretku, a ako pokus o ukecanie si doviedli kamosku,ktora ju ma doma.Neviem cim to bolo,ale ako ta fretka zbadala manzela,tak sa ho v jednom kuse snazila pohryzt,alebo nanho inak zautocit,takze navsteva mala presne opacny efekt
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať