Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Dnes som dosiahol výtúženú hranicu 100 bodov na porade Vďaka každému za bod ktorý mi dal
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

Petra Nová
Poraďák

Členom od: 16-02-07
Príspevky: 2,174
Súhlasil: 1,146x
Získal 2,638 súhlasov
v 1,005 príspevkoch



Re: Prečo?...sa nekoná kvinteto rokov na porade
Zitka, k tomu, čo napísala Dav ja by som už len jedno. Prosím Ťa, veľmi Ťa prosím, ako zakladateľku a svojím spôsobom aj moderátorku tejto témy, aby sa tu nerozoberal problém uzatvorenia témy, ktorú som pred rokom založila. To asi nie je predmetom tejto témy a vo všeobecnosti tejto problematike už bolo venované dostatok priestoru v iných témach. Ale nebránim sa diskutovať aj o tom, aj vyjadriť dôraznejšie názor na to, prečo niekto chce vzbudiť vo mne pocit, že sa mám cítiť ako hriešnica za uzamknutie starej témy.
Naposledy upravil Petra Nová : Včera at 11:07 PM.


...téma je uzavretá..
..a teda nie je možnosť otvoriť si hubu a povedať svoj názor...
..Peťka, neviem, ako sa cítia hriešnici a ani nechcem ten pocit v tebe vzbudiť, ale mala si nechať národ, aby aspoň pozdravil Danilu, aj vyjadriť aspoň malý pocit straty....a ak si mienila tému riešiť len pre seba a pre verejnosť nie, nemala si ju načínať...
..vylúčiť niekoho z verejného fóra -to je hit, ale nenechať pomyselných priateľov vyjadriť svoj názor v tvojej téme! to -už neviem, čo je...a už sa nebudem v tom hrabať, len toľko som chcela...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a je mi fakt úplne jedno, ako to kto zoberie...neznášam takéto ťahy..
..a idem het...škola volá...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pivko
Dnes som dosiahol výtúženú hranicu 100 bodov na porade
No tak ti gratulujem . A daj si

BTW: ja to nepočítam (i keď bodík poteší) - tu sa dá zabaviť, poradiť, alebo nájsť pomoc.
Body pre mňa nie sú až také dôležité - dôležitejšie je, ak pomôžeš niekomu v problémoch, alebo naopak - tvoje problémy sa stratia.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok

Petra Nová
Poraďák
Členom od: 16-02-07 Príspevky: 2,174
Súhlasil: 1,146x
Získal 2,638 súhlasov
v 1,005 príspevkoch

Re: Prečo?...sa nekoná kvinteto rokov na porade
Zitka, k tomu, čo napísala Dav ja by som už len jedno. Prosím Ťa, veľmi Ťa prosím, ako zakladateľku a svojím spôsobom aj moderátorku tejto témy, aby sa tu nerozoberal problém uzatvorenia témy, ktorú som pred rokom založila. To asi nie je predmetom tejto témy a vo všeobecnosti tejto problematike už bolo venované dostatok priestoru v iných témach. Ale nebránim sa diskutovať aj o tom, aj vyjadriť dôraznejšie názor na to, prečo niekto chce vzbudiť vo mne pocit, že sa mám cítiť ako hriešnica za uzamknutie starej témy.
Naposledy upravil Petra Nová : Včera at 11:07 PM.
...téma je uzavretá..
..a teda nie je možnosť otvoriť si hubu a povedať svoj názor...
..Peťka, neviem, ako sa cítia hriešnici a ani nechcem ten pocit v tebe vzbudiť, ale mala si nechať národ, aby aspoň pozdravil Danilu, aj vyjadriť aspoň malý pocit straty....a ak si mienila tému riešiť len pre seba a pre verejnosť nie, nemala si ju načínať...
..vylúčiť niekoho z verejného fóra -to je hit, ale nenechať pomyselných priateľov vyjadriť svoj názor v tvojej téme! to -už neviem, čo je...a už sa nebudem v tom hrabať, len toľko som chcela...
Pepsi, viem presne, ako by som chcela zareagovať na Tvoj príspevok, aj dôraznejšie. Keď však čítam príspevky kolo dokola, nech napíšem čokoľvek, tak to nemá veľký význam. Kto chcel rozumieť, tak rozumie, ten, čo nie, nebude rozumieť nikdy. Som slobodný človek, píšem svoje príspevky z vlastného rozhodnutia a konám podľa vlastného uváženia. Aj o tom, čo mám a nemám. Nepochybujem, že aj Ty. Potom jediné, čo chcem napísať je, že máme na niektoré veci rozdielny názor. Nezvyknem plakať nad rozliatym mliekom, myslím tým zamknutie témy po označení najlepšieho príspevku. Môžeš to zreparovať tak, že založíš novú témičku pre tých, čo chcú k Danilke vyjadriť svoj názor. Je v tom problém??? Ak tak urobíš, potom Ťa prosím, tak ako Zitku, aby sa v nej venovalo tomu, kvôli čomu bola založená, teda Danile.
pepsikova Pozri príspevok
...a je mi fakt úplne jedno, ako to kto zoberie...neznášam takéto ťahy..
..a idem het...škola volá...
Inak, celkom ma potešilo, že na konci príspevku si nepripojila aj fúúúj!
Pepsi, keby si vedela, aké všetky ťahy ja nemám rada ....

A skúsim Ťa ešte poprosiť, nemrač sa už toľko na mňa, lebo pod toľkými chmárami ma začína ohýnať.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

.
Naposledy upravil Petra Nová : 22.11.10 at 12:56
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dostal som Ježiška
IMG_4806.jpg  
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

erzet Pozri príspevok
Dostal som Ježiška
.... veď to je len Mikuláš, aj to o pár dní skôr ...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
evuš Pozri príspevok
.... veď to je len Mikuláš, aj to o pár dní skôr ...
Sme v dedine kde zajtra znamená už včera
1 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Ty musíš byť veľmi poslušný, keď chodí s vyše mesačným predstihom!
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

to Erzet : Ty sa mas..........a mne len robota pribudla
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Som si to predplatil
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
nepotešilo ma včerajšie zistenie, že som v sobotu stratila jediný kľúč od môjho dopravného prostriedku do práce..... už som všetko prehľadala, poprevracala, no márne....

potešilo ma však,že vďaka priateľom na Porade sa vždy pomoc nájde....takže veľká vďaka buchač -ovi, ktorý mi poslal link na firmu,kde mi do 4-5 dní vyrobia náhradné kľúče aj s imobilizérom.....nie je to síce lacný špás,ale aspoň mám ponaučenie do budúcna....
už som to aj predýchala, lebo kým nejde o život, ide..........
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hm ...niet za čo ...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

hnedoočka Pozri príspevok
nepotešilo ma včerajšie zistenie, že som v sobotu stratila jediný kľúč od môjho dopravného prostriedku do práce..... už som všetko prehľadala, poprevracala, no márne....

potešilo ma však,že vďaka priateľom na Porade sa vždy pomoc nájde....takže veľká vďaka buchač -ovi, ktorý mi poslal link na firmu,kde mi do 4-5 dní vyrobia náhradné kľúče aj s imobilizérom.....nie je to síce lacný špás,ale aspoň mám ponaučenie do budúcna....
už som to aj predýchala, lebo kým nejde o život, ide..........
....skús toto: http://www.kdemamklice.cz/ prepáč , ale nedalo mi nepriložiť to
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Nika Pozri príspevok
....skús toto: http://www.kdemamklice.cz/ prepáč , ale nedalo mi nepriložiť to
Nika, dík za zlepšenie nálady....asi sú fakt stratené,lebo pri každej možnosti som sa rehlila, že už sa stalo....i v mrazáku.... sb len krútil hlavou....len pod ten svietnik som sa ešte nepozrela,tak nech budem vzorová, napravím to........
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nika Pozri príspevok
....skús toto: http://www.kdemamklice.cz/ prepáč , ale nedalo mi nepriložiť to
Toto musím poslať kamarátovi, len jemu by "kľúče" mali zameniť za "peňaženku" Jemu sa stáva, že si peňaženku aj s peniazmi, aj s komplet dokladmi (jeho peňaženka vyzerá ako menšia kabelka ) položí na strechu auta a nemôže ju nájsť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

erzet Pozri príspevok
Dostal som Ježiška
evuš Pozri príspevok
.... veď to je len Mikuláš, aj to o pár dní skôr ...
Súhlasím s Evuš, mne to tiež príde skôr ako Mikuláš než Ježiško. Tá bota, do ktorej by chcel niekto tohto Mikuláša napchať, by musela byť velikánska.
0 0
Lubo44 Lubo44

Lubo44 je offline (nepripojený) Lubo44

Llívia Pozri príspevok
Toto musím poslať kamarátovi, len jemu by "kľúče" mali zameniť za "peňaženku" Jemu sa stáva, že si peňaženku aj s peniazmi, aj s komplet dokladmi (jeho peňaženka vyzerá ako menšia kabelka ) položí na strechu auta a nemôže ju nájsť.
to mne sa stalo, že som si takú podobnú tašku nechal zavesenú na nákupnom košíku pred supermarketom. samozrejme tam bola peňaženka, doklady, mobil, klúče z práce atď. že ju nemám som zistil až doma keď som vyložil nákup a po taške ani stopy. sadol som do auta pálil naspäť do supermarketu. čo myslíte, čo sa stalo?

neuveríte, ale nejaká dobrá duša ju zaniesla na informácie. dovnútra sa zrejme ani nepozrela, lebo všetko bolo tak ako som to tam nechal. touto cestou teda dodatočne ďakujem, aj keď dodnes neviem komu.
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať