Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
magno Pozri príspevok
......u teba su to nenapadne husenicky,ale u mna su to hladne a vobec sa netajace pirane.Ked uz sa mi konecne podari odohnat deti,tak sa do spajze prepasuje manzel a kedze ma socialne citenie,tak si napcha do ruk co sa mu namesti a krmi tym zvysok odohnatej rodiny a spolocne s plnymi licami sa na mna vycieraju keby neboli moji tak neviem............... este som aj vo vyskovej nevyhode,lebo tam kde sa ja pracne splham po stolicke a snazim sa vylozit aspon to suche pecivko na hornu policku,tam moj drahy len zdvihne hlavu a ma to presne v urovni oci....
fúúúúhaaaa, tak a to som si myslela, že len ja mám "pažravú" rodinu...vidím, že aspon v tom nie som sama.....ja sa už ani nesnažím hladať skrýše-kam čo schovať, lebo aj tak je to zbytočné....vždy sa všetko akosi zázrakom-náhodou objaví (napr.syn:"jéj, mami, vedela si o tom, že tam a tam máme uložené to a to?" nuž, potom už si v duchu poviem "no comment". či už húseničky alebo iná háveď, sú predsa naši, tak nech si dajú....
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
BXLmiami Pozri príspevok
u mna su to nožničky.Začala som ich strácať starej mame-krajčírke ako 4 ročná a trvá to do dnes,ked už som sama stará mama.
ja som na nožnice stanovila doma jeden šuflik, kde ich musí ten,kto ich vyberie aj vrátiť...no stáva sa, že ich hladám aj hodinu-hlavne ked si deti vystrihujú z papierov rozne kúsky a "stratia" sa im medzi papiermi....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

magno Pozri príspevok
Prave som zazila sok...... len tak si sedim pri pocitaci,makam o dusu a pocuvam radio kde prave skonstatovali,ze miestami nam uz poletuje sneh,tak sa otocim na stolicke-kuknem cez okno a SNEZI. Normalne regulerne-ziadne,ze vlocka za minutu teraz to uz len preklepat do maja-kurna.....
No,konecne!
ved vo vsetkych tych trapnych reklamach snezi hadam uz od konca leta
To ma vzdy riadne rozculuje,ked este chodime v kratkych trickach a v reklamach uz mame zasnezene vianocne stromceky...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

magno Pozri príspevok
...........len provokuj ja uz sa zamyslam nad pecenim vianocnych kolacov PS: Ved pockaj -aj ku vam to dorazi ...
To myslíš, že tie vianočné koláče k nám dorazia? Teším sa na ne.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

katarina.j Pozri príspevok
fúúúúhaaaa, tak a to som si myslela, že len ja mám "pažravú" rodinu...vidím, že aspon v tom nie som sama.....ja sa už ani nesnažím hladať skrýše-kam čo schovať, lebo aj tak je to zbytočné....vždy sa všetko akosi zázrakom-náhodou objaví (napr.syn:"jéj, mami, vedela si o tom, že tam a tam máme uložené to a to?" nuž, potom už si v duchu poviem "no comment". či už húseničky alebo iná háveď, sú predsa naši, tak nech si dajú....
Zas na druhej strane,aspon viem,ze peciem dobre-ked sa nedaju odohnat kym nie je vsetko prec
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ja som mojim nožniciam stanovila miesto v pohári v izbe a rodinným, ale mojim (kupovala a platila som ich ja) miesto v stojane na nože v kuchyni. Keď ich potrebujem, tak ich hľadám tiež aspoň hodinu. Až keď začnem nadávať, že zase nemám MOJE NOŽNICE, tak vylezie nejaký rodinný príslušník a prinesie mi ich. Ako keby ich nemohli vrátiť hneď po použití. Iba dodám, že moji rodinný príslušníci majú podstatne viac rokov ako tvoje deti.
(Príspevok patrí pod príspevok od Katarina.j, len som ho akosi dlho písala, tak ma predbehli )
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

arizona Pozri príspevok
No,konecne!
ved vo vsetkych tych trapnych reklamach snezi hadam uz od konca leta
To ma vzdy riadne rozculuje,ked este chodime v kratkych trickach a v reklamach uz mame zasnezene vianocne stromceky...
Tiez ma ide vyrutit ked vidim vianocne stromceky uz septembry,ale vzdy to prebije nejaka skvela reklama nasich mobilnych operatorov- nie som rasista,ale tento rok ked vidim Dedeho na kazdom programe,tak ma uz berie...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

katarina.j Pozri príspevok
fúúúúhaaaa, tak a to som si myslela, že len ja mám "pažravú" rodinu...vidím, že aspon v tom nie som sama.....ja sa už ani nesnažím hladať skrýše-kam čo schovať, lebo aj tak je to zbytočné....vždy sa všetko akosi zázrakom-náhodou objaví (napr.syn:"jéj, mami, vedela si o tom, že tam a tam máme uložené to a to?" nuž, potom už si v duchu poviem "no comment". či už húseničky alebo iná háveď, sú predsa naši, tak nech si dajú....
No mne doma tiež všetko nájdu a vyžerú mole - také dvojnohé...
Našli už všetky skrýše, tak najnovšie nechávam veci dočasne ukryté v práci... Naposledy napr. darček a veľkú študentskú pečať dcére k meninám, kinderká určené do Mikulášskeho balíčka atď., atď.... Lebo doma by to už bolo dáááávno vykutrané. Len neviem čo poradiť tým, čo pracujú doma...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

MarcelkaT Pozri príspevok
To myslíš, že tie vianočné koláče k nám dorazia? Teším sa na ne.
To by ti bolo.......... sniezik na vas- na tom vychode
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Oliwa Pozri príspevok
No mne doma tiež všetko nájdu a vyžerú mole - také dvojnohé...
Našli už všetky skrýše, tak najnovšie nechávam veci dočasne ukryté v práci... Naposledy napr. darček a veľkú študentskú pečať dcére k meninám, kinderká určené do Mikulášskeho balíčka atď., atď.... Lebo doma by to už bolo dáááávno vykutrané. Len neviem čo poradiť tým, čo pracujú doma...
Som presne ten pripad,ktory pracuje doma a tym padom mam obmedzene moznosti.................prosim radu-kam pozasivat to co nema moja rodinka najst.....
Naposledy upravil magno : 24.11.10 at 13:13
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

magno Pozri príspevok
Tiez ma ide vyrutit ked vidim vianocne stromceky uz septembry,ale vzdy to prebije nejaka skvela reklama nasich mobilnych operatorov- nie som rasista,ale tento rok ked vidim Dedeho na kazdom programe,tak ma uz berie...

My máme Dedeho a bukelelu a v ČR ... Chucka Norisa

http://redir.netcentrum.sk/?noaudit&...yer%5Fembedded
Naposledy upravil janka67 : 25.11.10 at 08:39
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Jezkova noha................ tak to je naozaj tvrda konkurencia... ani neviem o co prichadzam ,ked prepinam reklamy......
Naposledy upravil magno : 24.11.10 at 13:11
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

aj ja si myslím ...
Naposledy upravil janka67 : 24.11.10 at 14:03
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

mimochodom aj u nás sneží resp. snežoprší
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

u nas pre istotu,uz len prsi...........tam mam-ked sa mi nevidelo
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

a teraz k téme: mňa dnes pobavili aj rozčúlili volebné programy kandidátov na starostu ... keby ste tie nereálne sľuby videli ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mňa v poslednej dobe neskutočne rozčuľujú obáločky s dôverným oslovením na meno a adresu od kandidátov, keby tak v nich aspoň niečo užitočné bolo, ale ništ, a ešte tie telefónne vyzváňania, keby len na pevnú linku, ale už aj na mobil.
Naposledy upravil Tweety : 24.11.10 at 13:54
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Tu u nas v Martine je to celkom zabava- ty nasi uz boli aj v tel.novinach ako na seba pekne kydaju-no nie su zlaty.......... kto na koho viac
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
magno Pozri príspevok
Som presne ten pripad,ktory pracuje doma a tym padom mam obmedzene moznosti.................prosim radu-kam pozasivat to co nema moja rodinka najst.....
dones ku mne, mám dvoch psov, postrážia!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať