Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Kazu Pozri príspevok
Pred chvíľou som dorobila tortičku pre jedno dievčatko. Chcela som vám ju ukázať a zistila som, že téma Torty je uzamknutá. Čumím jako puk a pýtam sa: Vie niekto prečo???? Že by snáď preto, lebo Slovenky začínajú priberať?
Odomkla som ju ale čo na nej komu vadilo, že odklikol Vyriešené.....
4 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Kazu Pozri príspevok
Pred chvíľou som dorobila tortičku pre jedno dievčatko. Chcela som vám ju ukázať a zistila som, že téma Torty je uzamknutá. Čumím jako puk a pýtam sa: Vie niekto prečo???? Že by snáď preto, lebo Slovenky začínajú priberať?
Ja si myslím, že nikomu nevadilo nič. Zamyslela som sa nad tým lebo v poslednej dobe sa kliknutím na vyriešené uzatvárajú také témy ako .. ORCHIDEE.... Čo na obed... Čo môžeš urobiť pre svoje zdravie..... Torty..... Čo všetko nám príde mailom. Ľudia buď kliknú z nevedomosti alebo omylom. Nechcem si na ničom vyskúšať čo to spraví ale určite pri kliknutí na vyriešené nenabehne upozornenie, že týmto môžem tému uzavrieť.
P.s. Pozerám, že téma Torty je otvorená. Idem urobiť kuk na tú tortičku Evika
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Pred chvíľou som dorobila tortičku pre jedno dievčatko. Chcela som vám ju ukázať a zistila som, že téma Torty je uzamknutá. Čumím jako puk a pýtam sa: Vie niekto prečo???? Že by snáď preto, lebo Slovenky začínajú priberať?
..

..mojuš, šak daj sem...my oceníme a okoštujeme aj tu, neboj nič!...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, šak daj sem...my oceníme a okoštujeme aj tu, neboj nič!...
... šak dám, ale teraz som bola iba mrknúť kurz na nete a nemám tu fón, takže až neskôr, lebo v noci ma tá zamknutá téma tak roz...toto..., že už som ani obrázok do PC nestiahla
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zuzka, ani som netušila, že piecť je najlepšie skoro o tretej v noci. Že by som to skúsila? Sú v tom nejaké čary?
Veľa u vás nasnežilo? U nás sype a sype.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

U nás nasnežilo trošku, v noci veľmi fúkalo, teraz je slnko a pľačkanica a jedno dievčatko na ulici sa snaží silou-mocou spraviť gule na snehuliaka
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

u nás nie je z čoho gule robiť, je krásne a slnečno, aj keď to slniečko je zubaté ...... ale fúka a fúka a fúúúúúúúka
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

u nás po snehu ani chýru, ale ráno asik bol, lebo havino jak besný ma volal ho ukázať....a nikde nič... slnko ho roztopilo, ale skoro ho uchytilo, tak fúúúka
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

U nás ten poprašok tiež už zmizol. A slnko sa dnes vôbec neukázalo :-(
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

U nás to takto vyzerá http://www.porada.sk/1574798-post94.html a ešte stále sneží.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

naštvalo ma že som sa tešil na držkový guláš,namiesto toho po otvorení vakuového balenia akciových držiek z kaufu sa na mna vyvalil neznesitelný smrad-to je taka negatívna prvá skúsenost s touto potravinou.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ráno som sa zobudil, vložil šíbalke (zápalky po horehronsky) do očí (to aby mi ostali otvorené a čumím ako taký puk - vonku bielo. Tak som si zarecitoval tú moju:
Chumelí se, chumelí,
padá snížek bílý,
škrabeme se v prdeli,
krátíme si chvíli.
- a hneď mi bolo lepšie .
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://spravy.pravda.sk/ministerstva..._sk_domace_p58
to je z tej prazdnej kasy po minulej vlade....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

durisovad Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/ministerstva..._sk_domace_p58
to je z tej prazdnej kasy po minulej vlade....
Kasa mohla byť prázdna, ale na odmeny sa oplatí aj požičať.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

durisovad Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/ministerstva..._sk_domace_p58
to je z tej prazdnej kasy po minulej vlade....
asi az take zle to nebolo. A aj ja musim pracovat bez ohladu na pracovny cas, vikendy a sviatky.....a co ma caka utahovanie opaskov namiesto odmien
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A co potom tie reci o setreni? Setrit sa bude len na nas?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Petra Nová Pozri príspevok
Kasa mohla byť prázdna, ale na odmeny sa oplatí aj požičať.
Aj na to potrebuje každá vláda Národ. Hádam to nebude splácať vláda.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/ministerstva..._sk_domace_p58
to je z tej prazdnej kasy po minulej vlade....
Každý vykrikuje že tá predošlá vláda kradla a zatiaľ žiadne trestné oznámenie alebo mi niečo uniklo? Je kradnutie trestné alebo nie? Mňa osobne keby niekto označil za zlodeja bez faktov už frčím podať trestné oznámenie.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ale mohli by mat aspon trochu slusnosti. Lenze to je asi marne prianie.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pavol54 Pozri príspevok
Každý vykrikuje že tá predošlá vláda kradla a zatiaľ žiadne trestné oznámenie alebo mi niečo uniklo? Je kradnutie trestné alebo nie? Mňa osobne keby niekto označil za zlodeja bez faktov už frčím podať trestné oznámenie.
A to nevies, ze trestny cin kradeze je len do pol miliona starych korun? Sumy nad tuto hranicu su politika A politika nie je trestny cin. Ani za politicku zodpovednost este nikto obzalovany nebol.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať