Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

sito Pozri príspevok
Aj na to potrebuje každá vláda Národ. Hádam to nebude splácať vláda.
Zdá sa, že vláda už má konečne jasno, ako na budúci rok NÁROD (alebo jeho časť) zainteresuje na tom, aby v kase bolo dosť peňazí, za čo si zaslúži odmenu už teraz.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Je smutne, ze len cast Naroda a to tu chudobnejsiu.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

durisovad Pozri príspevok
Je smutne, ze len cast Naroda a to tu chudobnejsiu.
Nielen smutné, ale aj ..........
Nečuduj sa, že tú chudobnejšiu. Je ich veľa, ale nemajú nástroje na to, aby sa mohli brániť.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja sa necudujem, viem ze je to tak. Len mam strach, ze sa najde nejaky novy Harman a bude vyhlaseny celouniovy smutok.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54 Pozri príspevok
Každý vykrikuje že tá predošlá vláda kradla a zatiaľ žiadne trestné oznámenie alebo mi niečo uniklo? Je kradnutie trestné alebo nie? Mňa osobne keby niekto označil za zlodeja bez faktov už frčím podať trestné oznámenie.
Myslím,že trestných oznámení padlo hodne,jednak na sociálke a jednak na ministerstve obrany.Ved ste predsa museli počuť ten vtip o rozčulenom Kalinákovi,ako volal na Ukrajinu.Hovoril som Galko,nie Valko.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja sa pamatam na trestne oznamenia, ktore boli podane pred x rokmi a doteraz nic nie je vyriesene. A myslim, ze co sa tyka politikov a politickych stran, pojde to aj nadalej do stratena.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

BXLmiami Pozri príspevok
Myslím,že trestných oznámení padlo hodne,jednak na sociálke a jednak na ministerstve obrany.Ved ste predsa museli počuť ten vtip o rozčulenom Kalinákovi,ako volal na Ukrajinu.Hovoril som Galko,nie Valko.
Prečo by sme ho mali počuť? Predpokladám, že je z Tvojej ambulancie.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neviem kto mi ho doniesol.Ale nevidím nič na zlosť,je to vcelku trefné.Jedni ako druhí.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Petra Nová Pozri príspevok
Zdá sa, že vláda už má konečne jasno, ako na budúci rok NÁROD (alebo jeho časť) zainteresuje na tom, aby v kase bolo dosť peňazí, za čo si zaslúži odmenu už teraz.
Hovorí sa: Bič plieska na konci. Ešte nie je tejto vlády koniec. Potom o zásluhách, odmenách.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

BXLmiami Pozri príspevok
Neviem kto mi ho doniesol.Ale nevidím nič na zlosť,je to vcelku trefné.Jedni ako druhí.
Žeby lekári vytušili zlosť vo všetkom, čo nie je s nimi súladné? Možno profideformácia.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

sito Pozri príspevok
Hovorí sa: Bič plieska na konci. Ešte nie je tejto vlády koniec. Potom o zásluhách, odmenách.
Sitko a počul si o takom niečom, ako sú preddavky???
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Petra Nová Pozri príspevok
Prečo by sme ho mali počuť? Predpokladám, že je z Tvojej ambulancie.
Neviem či je to z ambulancie BXLmiami, ale ja som dostala tento vtip meilom asi z piatich rôznych zdrojov
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Petra Nová Pozri príspevok
Sitko a počul si o takom niečom, ako sú preddavky???
Jasné, Peťa. Aj vyúčtovanie voči preddavkom. Môže byť doplatok k preddavkom, ale aj preplatok na preddavkov, ten by bolo treba vrátiť do kasy, alebo pôžička. Načo vracať.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Počuli ste? Na Markíze. Slnko je už vlastníctvom jednej osoby. Ľudia, že vraj.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Žeby ho vlastnil nejaký Slovák ????
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Nie, Spanielka. Nepozerala som to cele, ale neviem, ci nespominali, ze na tom chce zarabat. Ja by som sa na jej mieste obavala skor zalob za skody co napachalo slnko resp. co este napachat moze
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ze aj mesiac je vraj uz davno vlastnictvom jednej osoby, ktora na tom zaraba - boze to su dobre hluposti. Zoberme si, ze medzi mimozemstanmi je tiez niekto kto vlastni Zem, co potom budeme chodit zase na panske. Ved vlastne aj v nasom state k tomu pomaly spejeme...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

BXLmiami Pozri príspevok
Myslím,že trestných oznámení padlo hodne,jednak na sociálke a jednak na ministerstve obrany.Ved ste predsa museli počuť ten vtip o rozčulenom Kalinákovi,ako volal na Ukrajinu.Hovoril som Galko,nie Valko.
dala som zabavne, ale skor som myslela, ze uzitocne. Na smrti nie je nic zabavne, ale toto je naozaj presne.....
Naposledy upravil nika.sum : 27.11.10 at 20:57
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

nika.sum Pozri príspevok
Nie, Spanielka. Nepozerala som to cele, ale neviem, ci nespominali, ze na tom chce zarabat. Ja by som sa na jej mieste obavala skor zalob za skody co napachalo slnko resp. co este napachat moze
Tak v r. 2012 sa asi nedoplatí, veď nás strašia, že v tom roku spôsobí slnko veľké škody.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať