Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

no ja keď som mala dieťa, tak sa ruksaky nepoužívali, kabele sa vláčili v rukách,aspoň trochu máte výhodu
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
každý má to svoje.
rupsak musím pozašívať, asi som ťažší nákup niesla, aký zniesol...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ale nebol to Martinko? dobrú noc prajem, už je veľa hod, ahoj
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

U nas doma dnes vladne absolutna radost-nas Bruno (pekinez) totiz prvy krat okusil sneh.Konecne ho napadla taka vrstva,ze si ho moze vychutnat a kedze je to pre neho uplne nove skupenstvo vody ,ktoru miluje,tak momentalne beha po dvore s nosom zaborenym v snehu.Takze je celkom zabava ho sledovat ako sa z rysaveho pekineza meni na bielu polarnu lisku.
Naposledy upravil magno : 29.11.10 at 09:43
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

magno Pozri príspevok
U nas doma dnes vladne absolutna radost-nas Bruno (pekinez) totiz prvy krat okusil sneh.Konecne ho napadla taka vrstva,ze si ho moze vychutnat a kedze je to pre neho uplne nove skupenstvo vody ,ktoru miluje,tak momentalne beha po dvore s nosom zaborenym v snehu.Takze je celkom zabava ho sledovat ako sa z rysaveho pekineza meni na bielu polarnu lisku.
Už som písala, že naša Nelka musela byť v minulom živote sibírsky husky. Tak sa vie tešiť zo snehu, váľa sa v ňom. Najlepšie je, keď si vopchá celú hlavu do snehu, a potom sa čuduje, keď má na ňufáku sneh . Na chalupe bolo snehu dosť, tak si to tam užívala.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Žabinka Pozri príspevok
Už som písala, že naša Nelka musela byť v minulom živote sibírsky husky. Tak sa vie tešiť zo snehu, váľa sa v ňom. Najlepšie je, keď si vopchá celú hlavu do snehu, a potom sa čuduje, keď má na ňufáku sneh . Na chalupe bolo snehu dosť, tak si to tam užívala.
........... a v terajsom zivote je Nelka aka rasa?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...žeby polárny medveď ???
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

evuš Pozri príspevok
...žeby polárny medveď ???
......no neviem,neviem jedine zeby bol po plastike,kedze to ma byt pes............či????
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
jozka56 Dnes, 12:46 AM
ale nebol to Martinko? dobrú noc prajem, už je veľa hod, ahoj

nebol.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

magno Pozri príspevok
........... a v terajsom zivote je Nelka aka rasa?
V terajšom živote je to hrubosrstý jazvečík krížený s ?.. S dačím. Možno aj s polárnym medveďom .
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
môj synček Samko má dnes 1 rôčik a konečne nevstával ako každý deň o 5.30 ale až o 7.15!!!
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

jacekova Pozri príspevok
môj synček Samko má dnes 1 rôčik a konečne nevstával ako každý deň o 5.30 ale až o 7.15!!!
to včera večer už oslavoval, keď si tak prispal ???

Samkovi, želám všetko najlepšie ku krásnemu 1 rôčku !!!
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
evuš Pozri príspevok
to včera večer už oslavoval, keď si tak prispal ???

Samkovi, želám všetko najlepšie ku krásnemu 1 rôčku !!!
no asi si uvedomil, že už nie je dojča ale batoľa (aspoň v knižke to tak píšu
dakujeme za blahoželanie
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Samkovi všetko najlepšie k 1. rôčiku, asi vedel aký je dnes deň, že je to jeho deň "D".
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
jacekova Pozri príspevok
môj synček Samko má dnes 1 rôčik a konečne nevstával ako každý deň o 5.30 ale až o 7.15!!!
veď to nie je normálny deň ,ale sviatok...tak si to patrične vychutnal../ja to tiež tak robím,ale každý víkend!/
Samko, všetko najsamlepšie, aby ti rôčiky pomaly pribúdali, nie tak ,ako nám!
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54 Pozri príspevok
Keď počúvam ako sa na dobrovoľných akciách nabalia dobrovolníci, a nie tí ktorým sú určené tak by som ponúkol bez okľúk moje číslo chceš?
No ak mi sľúbiš, že Dedému kúpiš jednosmernú letenku a osobne ho posadíš do lietadla - tak daj...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prajem Samkovi všetko najlepšie a ďalších 99 rokov (a možno niečo navyše) šťastného života.
BTW: Konečne pochopil, ako je fajn si len tak ležať v posteli
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jacekova Pozri príspevok
môj synček Samko má dnes 1 rôčik a konečne nevstával ako každý deň o 5.30 ale až o 7.15!!!
Na začiatok je to výborné. 1.! K nemu ešte tie dve 00, bude mať na čo spomínať. Jasne, plný elánu a zdravia.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Piťko-amater Pozri príspevok
ja mám De-deho rád.

A aj reklama sa mi páči.

Buke-ke-la Slovensko !
...

...aj pepsikoláč má Dedeho rád...lebo visí na chladničke (Dede)...a jemu (pepsovi) sa dnes ušla šunková zo soboty, ktorú nikto nechcel, lebo ju strážil Dedééé...

(a to bukekela- neznamená náhodou "budevkeli?"..tak skrátene by mi to aaj šlo)))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jacekova Pozri príspevok
môj synček Samko má dnes 1 rôčik a konečne nevstával ako každý deň o 5.30 ale až o 7.15!!!
..

..mojuš, no a keďže je to už veľký chlap, nieže mu vrazíš do rúčky ceruzku a začneš ho učiť rátať!...

..možno v tej fantastickej tortičke z blankytnej oblohy bola troška silnejšieho mliečka, tak si Samík pobuškal !..cmuka posielam na pupíka...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať