Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Krásne, od budúceho roka DPH 20% a zrušenie 6% DPH pre predaj z dvora....ďakujeme naši drahí zákonodarcovia
http://www.topky.sk/cl/10/844889/Par...-na-20-percent
Naposledy upravil jozka56 : 30.11.10 at 22:59
5 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... takže rozčúlilo, .... aj mňa
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Mňa dnes potešilo stretnutie s priateľkou Durisovad, bola som si u nej, tak ako už aj po minulé roky pre oplátky, upiekla mi krásne voňavé oplátky, sladučké i DIA. Stretnutie ma potešilo, ale čo mi pokazilo náladu bola cesta domov z Martina do Žiliny, kde sme stáli v kolóne 2,5 hodiny, večer, v tme a chlade, veru som sa aj trošku bála, či dôjdeme domov na inzulínový čas
Takže deň bol i krásny i "kolónový".
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Hlavne, že si už doma, posielam čajíček a deku s objatím na zohriatie. Martinko posiela božtek aj Tebe aj Dáške.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
ondrejvla Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo stretnutie s priateľkou Durisovad, bola som si u nej, tak ako už aj po minulé roky pre oplátky, upiekla mi krásne voňavé oplátky, sladučké i DIA. Stretnutie ma potešilo, ale čo mi pokazilo náladu bola cesta domov z Martina do Žiliny, kde sme stáli v kolóne 2,5 hodiny, večer, v tme a chlade, veru som sa aj trošku bála, či dôjdeme domov na inzulínový čas
Takže deň bol i krásny i "kolónový".
Keby si sa tak neponahlala domov, mohla si preckat kolonu u nas. V TV hovorili, ze okolo deviatej uz bol prejazd volny. Ale aj ta chvilka, ktoru sme spolu stravili ma potesila.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad Pozri príspevok
Keby si sa tak neponahlala domov, mohla si preckat kolonu u nas. V TV hovorili, ze okolo deviatej uz bol prejazd volny. Ale aj ta chvilka, ktoru sme spolu stravili ma potesila.
Dáška, bola by som prečkala, ale už mi došiel inzulín v pumpe, tak som očami tlačila kolónu, aby sa pohla. Ďakujem za všetko.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nepotešilo ma zistenie, že po necelých 2 mesiacoch sa mení cestovný poriadok. Autobus, ktorým chodím do práce, končí na inej zastávke, tak teraz tajne dúfam, že je to len "preklep", lebo šľapať peši 2 - 2,5 km každý deň do práce sa mi veru nechce, najmä nie v takom počasí, ako je dnes (a keď je k tomu ešte tma a chodníky zle osvetlené) a ani by som peši nestíhala prísť načas. Aj keby zrovna v tom čase išla MHD, tak by ma zmena cesťáka stále štvala, lebo MHD sú ďalšie peniaze naviac.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja mám dnes infarktový deň. Syn celú noc nepríjemné kašlal, spať sa nedalo. Boli sme u lekára- zápal priedušiek, žiadne lieky nám nedal. Že mám dávať to čo som doteraz dávala. Ako na potvoru niečo lezie na mladšieho, už má teplotu 38°. K tomu poobede začala babka 86r. vykrikovať volajte doktora praskol mi pruh. Zatiaľ sme sa len informovali u našej doktorky, lebo nemá žiadne príznaky.Keď sa darí tak sa darí, srdce mám niekde v krku
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes nepotešila reakcia poisťovne, v ktorej som nedávno žiadala vrátenie alikvotnej časti zaplateného povinného zmluvného poistenia, ktoré nám zaniklo z dôvodu krádeže auta. Namiesto odpovede na túto žiadosť a očakávané vrátenie preplatku nám prišiel šek na úhradu zákonnej poistky na rok 2011. Takže mám zaplatiť povinné poistenie za auto, ktoré už 9 mesiacov nemám, a ktoré nám táto istá poisťovňa uhradila z havarijného poistenia ako totálnu škodu - krádež.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Mňa šokovala a zarmútila správa, že zomrela Edita Sipeky, ktorá inšpirovala tisíce žien a aj mužov.
Česť jej pamiatke
2 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

mzdarka renca Pozri príspevok
Mňa šokovala a zarmútila správa, že zomrela Edita Sipeky, ktorá inšpirovala tisíce žien a aj mužov.
Česť jej pamiatke
A kde to píšu?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

evina Pozri príspevok
A kde to píšu?
práve to dávali v správach na Jojke


http://promi.noviny.sk/celebrity/02-...ta-sipeky.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....Kazuuuuu, si sa nepochválila!!!...keby nesnorím, ani neviem!...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

mzdarka renca Pozri príspevok
práve to dávali v správach na Jojke


http://promi.noviny.sk/celebrity/02-...ta-sipeky.html

Strašné....chcela písať knihu o tom ako sa z toho dostala
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja som mala včera 10-te výročie nefajčenia a celá rodina na to zabudla.
8 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Blahoželám k výročiu.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

no Rozalka, všetká česť
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ja po rokoch jazdenia na starej favoritke (červenej) oddnes jazdím na novom červenom autíčku - Dacia Sandero
je to darček od manžela k narodeninám (a meninám a iným sviatkom a aj od ježiška na nasledujúce 3 roky)


PS: teším sa z nového autíčka a želám si veľa šťastne prejazdených km
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Ja som mala včera 10-te výročie nefajčenia a celá rodina na to zabudla.
..

..mala si si urobiť krásny deň, behnúť kaderníčke, do kozmetiky, na nechty..to by si určite všimli!..
..a gratulujem k pevnej vôli...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
Ja po rokoch jazdenia na starej favoritke (červenej) oddnes jazdím na novom červenom autíčku - Dacia Sandero
je to darček od manžela k narodeninám (a meninám a iným sviatkom a aj od ježiška na nasledujúce 3 roky)


PS: teším sa z nového autíčka a želám si veľa šťastne prejazdených km
...

waw!..to máš za zásluhy a budovateľský rozvoj!...veľa šťastných kilomertíkov ti prajem....a po snehu opatrne!...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať